• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Pitaj Boga kolko ih ima kod mene na tavanu,valjda isto 3-4,no nečemo ženu zezat ,ma svladat će ona i ovo preko moba(pa tek su joj 43:icon_twisted:,cvijet mladosti),a što se tiče vremena i moji živci su "raspašoj":icon_lol:
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Pitaj Boga kolko ih ima kod mene na tavanu,valjda isto 3-4,no nečemo ženu zezat ,ma svladat će ona i ovo preko moba(pa tek su joj 43:icon_twisted:,cvijet mladosti),a što se tiče vremena i moji živci su "raspašoj":icon_lol:

hahaha ja kad sam imao 43 mogao sam kuću preskočit nije bilo nikakvih zapreka. Jebote kad je to bilo više se i ne sjećam.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
I ja sam se nadao vaučeru do kraja mjeseca, no izgleda da mi je sad več lagano sjetva upitna!
 

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
ak ovakvo vrijeme nastavi i dalje ,sjetva nam neće biti upitna - doći će i taj 6mj. pa udrimo sjetvu:) ,još neki nisu ni jare kulture posijali
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Još to nije sigurno šta če biti i kada,kod nas se to nikada nezna,zato strpljivo gledam šta če biti.Repromaterijal sam pribavio,sijačicu pneumatsku kupio,sve spremno samo čekamo bolje vrijeme,jel kod nas je sve pod vodom.Mislim da više ništa ne pada dvadeset dana da nebi mogli u zimsku brazdu uči,neznam kada če početi sijetva.:tractor:
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Ja bi rekao da je isplaćeno 50% osnovnog plaćanja po ha, cca. 1020 kn i neke specifične potpore u većim, a možda i 100% inosima, ostatak isplate ovisit će o punjenju proračuna, a prognoze nisu baš dobre.:(devil)::(envy):
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Meni je u agenciji regionalnoj referentica gledala moje podatke i tamo ljepo piše po ha 2320 kn puta 220 ha=511 a nakon toga isplaćeno 224 oni vode a sjelo 196 i kad se to podjeli ispadne za sada 890 kn ha ili umanjenje od 12% valda modulacija
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
a lijepo,,ja nisam dobio niti lipe,,za hektar,,znaci sljedeca lova bude na hrpi,,ha,,,,to volim:(talk)::(talk)::(talk):
 

seljancica70

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
126
Evo mene ,citam vas redovito ali pisanje na ovom je prava muka.hvala naa zeljenoj pomoci,ali ne treba patit cu se jos malo na mobu dok mi se komp ne popravi.drago mi je da vam falim.cekamo da ovo bijelo gov*o prestane padati a ono niKako ,od polja zasada nista.nekako mi se cini da su ppstovi puno zanimljiviji kad se ceka poticaj.siki ako ovi ne uplate ovaj drugi dio ubrzo ja cu sama na prosvjede pa ako bi pomoglo u realizaciji i kao ukrajinke
 

seljancica70

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
126
E sad me krenilo misiim na pisanje.duro sta sve ima novoga jedni i vaucere drugi ne a svima nam treba lova a line neda i neda .tjedan proso od uplate a sta si kupio nista jedva pokrpo par rupa i ostallo u slamaricu do drugog djela zbog rate za zemlju jer ovaj dio nije dosta. e necu kukati dolazi mi cera iz metropole pa se radujemo .puno poz svima
 

baltazar 3

Član
Tu od
2 Kol 2012
Poruka
167
sto se tice tih vaucera mislim da je to obicno kupovanje vremena juce veli lik na poljo.. da su proveli anketu i da se ljudi odlucili na gotovinu podkraj 6 mj mos si mislit
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
E sad me krenilo misiim na pisanje.duro sta sve ima novoga jedni i vaucere drugi ne a svima nam treba lova a line neda i neda .tjedan proso od uplate a sta si kupio nista jedva pokrpo par rupa i ostallo u slamaricu do drugog djela zbog rate za zemlju jer ovaj dio nije dosta. e necu kukati dolazi mi cera iz metropole pa se radujemo .puno poz svima
Seljančice,ništa novo,vidla si HRVATSKU SITUACIJU,neki smo za ovo,neki za ono,a NJIMA(line and company)to odgovara zavedi pa vladaj.Ni kod mene ti nije bolje, pola rupa pokrpao a pola zijaju ko slonovi,čekamo dalji razvoj situacije....moj student dolazi u četvrtak .....pozdrav tebi i tvojima..:icon_wink:
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Evo mene ,citam vas redovito ali pisanje na ovom je prava muka.hvala naa zeljenoj pomoci,ali ne treba patit cu se jos malo na mobu dok mi se komp ne popravi.drago mi je da vam falim.cekamo da ovo bijelo gov*o prestane padati a ono niKako ,od polja zasada nista.nekako mi se cini da su ppstovi puno zanimljiviji kad se ceka poticaj.siki ako ovi ne uplate ovaj drugi dio ubrzo ja cu sama na prosvjede pa ako bi pomoglo u realizaciji i kao ukrajinke

Seljanče naka tebe s nama pa nekako ćemo mi to sve izgurat i bez ukrajinki nek one prosvjeduju tamo a mi ćemo ovdje na svoj način.
 

becka snicla

Član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
52
Vezano za integriranu proizvodnju, nisam u tome, ali slucajno danas u vukovaru u agenciji cuo razgovor kad objasnjavala na telefon gospodja nekom tipu na telefon. Umanjeno je 40 i nesta posto, ako sam dobro cuo dobili ste 200 i nesta kuna, odnosno to sta dobili je polovica!
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Seljanče naka tebe s nama pa nekako ćemo mi to sve izgurat i bez ukrajinki nek one prosvjeduju tamo a mi ćemo ovdje na svoj način.

daj siki oladi, nek seljnčica prosvjeduje kak oče,makar ko ukrainka:icon_fU:,tu idem i ja prosvjedovat......seljanče bez ljutnje...šala mala:icon_madu:
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
daj siki oladi, nek seljnčica prosvjeduje kak oče,makar ko ukrainka:icon_fU:,tu idem i ja prosvjedovat......seljanče bez ljutnje...šala mala:icon_madu:


Ma Đuro nisam ti ja za takve prosvjede žao mi je seljančeta:tongue:, ne daj bože da se razboli prehladi dobije upalu pluća vidiš kaki si ti, a štaš onda nećeš imat s kim divanit:(wait)::(shake):. Vidiš ja mislim i na seljanče a i na tebe, pošto sam izgleda najstariji morem vodit brigu o svim vama.:icon_lol::icon_lol:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Ma Đuro nisam ti ja za takve prosvjede žao mi je seljančeta:tongue:, ne daj bože da se razboli prehladi dobije upalu pluća vidiš kaki si ti, a štaš onda nećeš imat s kim divanit:(wait)::(shake):. Vidiš ja mislim i na seljanče a i na tebe, pošto sam izgleda najstariji morem vodit brigu o svim vama.:icon_lol::icon_lol:

a fala ti ko bratu,al ipak volio bi ja vidit kak ona prosvjeduje "ko ukrainka"......seljančice opet šala mala:icon_wink:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh