• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
ja volim milanovića i glasao bi opet za njega. a linić mi je uzor. volio bi da mi je tata jakovina, on je baš kul. nije loš ni čaćić, a ni pusička..ona je dobra ovak mačka stara koka.

Nešto si pobrkao prika; ovo je poljoprivredni forum, tema: isplata poticaja, a ne USAMLJENA SRCA ILI ljubavni jadi ili pervrzije za siročad.:cool:
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
Ima li kakvih vijesti sa sastanka u Đakovu ,evo i javni službenici najavili štrajk 5.6.pa da se složimo i mi ...
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Ima li kakvih vijesti sa sastanka u Đakovu ,evo i javni službenici najavili štrajk 5.6.pa da se složimo i mi ...

Ima.....odigrao se tipični hrvatski scenarij....razišli se u svađi i galami,nesložni kao i uvijek......a sad oni kojima to i je cilj likuju......a navodno se najavljuje i odlazak na Markov trg 6. lipnja ako se ministar ne izjasni o neznam čemu(moš mislit).....pa kad se tamo skupimo sa profesorima i državnim službenicima(koji nas 100% podržavaju:icon_weed::icon_twisted:eeee to će biti uspjeh.......naravno opet za iste(lažovina i ljigavi):mur:
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
Ima.....odigrao se tipični hrvatski scenarij....razišli se u svađi i galami,nesložni kao i uvijek......a sad oni kojima to i je cilj likuju......a navodno se najavljuje i odlazak na Markov trg 6. lipnja ako se ministar ne izjasni o neznam čemu(moš mislit).....pa kad se tamo skupimo sa profesorima i državnim službenicima(koji nas 100% podržavaju:icon_weed::icon_twisted:eeee to će biti uspjeh.......naravno opet za iste(lažovina i ljigavi):mur:

Ma čuo sam ,gadi mi se sve.To njima i odgovara da se mi međusobno posvađamo ,pa da ne ispune svoju dužnost.Mislim da se na taj način možemo oprostiti od ostatka poticaja(meni je to 50000 kuna manje) ...A kad njima smanje 3% cijela buna izbije.Nas šišaju ko ovce, još i gore a mi šutimo.Tako nam i treba...:x::mur:
 

veljo

Član
Tu od
2 Velj 2011
Poruka
81
Koliki je podsticaj u Hrvatskoj po hektaru za ratarske kulture? I imate li jos kapitalna za novu mehanizaciju i ako imate koliki je iznos?
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
Koliki je podsticaj u Hrvatskoj po hektaru za ratarske kulture? I imate li jos kapitalna za novu mehanizaciju i ako imate koliki je iznos?

trebao bi biti oko 2100 kuna, a kapitalnih više nema
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Navodno para više nema,što je bilo bilo je,tako sam ja čuo,al bitno da su agrokor i još neki tako veči dobili 94 posto isplatu poticaja,a mi će mo ostati na 62 posto izgleda:(sweat):.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Pa ove velike treba pomoći,pa ipak oni zapošljavaju,a šta mi mali da se bunimo ,vidite koliko smrad Todorić kaže da njegov agrokor zapošljava,a nitko ne vidi koliko je malih poljoprivrednih obitelji on upropastio i njemu slični,zato je najbolje riješenje ili se pomiriti sa crnom budućnosti ili takve tajkune u Hrvata potamaniti kao pošast,a što se tiće love ma ima novaca samo uvijek izmigolje na druge stavke,pa koliko koštaju samo ovi izbori a mi imali 3 u malo više mjesec dana:eek::eek:
 

veljo

Član
Tu od
2 Velj 2011
Poruka
81
Pa ove velike treba pomoći,pa ipak oni zapošljavaju,a šta mi mali da se bunimo ,vidite koliko smrad Todorić kaže da njegov agrokor zapošljava,a nitko ne vidi koliko je malih poljoprivrednih obitelji on upropastio i njemu slični,zato je najbolje riješenje ili se pomiriti sa crnom budućnosti ili takve tajkune u Hrvata potamaniti kao pošast,a što se tiće love ma ima novaca samo uvijek izmigolje na druge stavke,pa koliko koštaju samo ovi izbori a mi imali 3 u malo više mjesec dana:eek::eek:

Ista se situacija desava kod nas vec godinama. Nekolicina tajkuna, ciji je kapital stecen na upitan nacin (pokupovana mehanizacija, firme u par godina) pokusavaju, lobiraju da izmjene zakon o dodjeljivanju drzavnog poljoprivrednog zemljista. Proje 2 godine, zakon je promijenjen na ruku nama seljacima (da ne povjerujes) i kaze da je moguce zemlju samo dati u zakup, 5-7 godina, i ograniceno je koliko je mozes imati, fizicka lica 100ha a pravna 200ha. Sada hoce da vrate zakon prije 3 godine i da dopuste koncesije, dakle na 15 godina sa mogucnoscu produzenja jos 7 i to samo pravnim licima i neogranicene povrsine, vjerovatno im je malo. A sta reci na to kad su neki nasi vladajuci politicari sami izjavili prije par godina da ce podsticati poljoprivredu onda kada se sa poljoprivredom bude bavilo 3-4% stanovnistva, kao u Njemackoj. Hoce da nas uniste, iako nam nista ne daju, prepusteni smo sami sebi.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh