• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Tu od
15 Kol 2011
Poruka
70
Evo odgovor iz agencije :

Regionalno plaćanje do sada je isplaćeno u 62% iznosu (44% u ožujku i 18% u svibnju).
Za eventualne daljnje isplate nemamo za sada nikakvu informaciju.

Srdačan pozdrav,
Odjel za odnose s javnošću
APPRRR

Nije istina da je svima isplačeno 18% meni je isplačeno 8,9% od prvog djela tak da to iznosi 52,9%.A danas čitam na stranicama agencije za plačanje da je isplata drugog djela završila i da je stim isplačen poticaj za 2012 godinu.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,701
Nemora biti da je to to, meni je lani isplačeno na 3 puta, a za tu 3. isplatu nisam ni znao dok nisam ove godine išao vidjeti jel ima šta na računu :)
 
B

bosniahos

Guest
I nama se dešavalo da nismo trebali trošit sa računa pa se onda iznenadilii,koja je to sad suma na računu.Dali od kamate,ovo ono.Pitali u banci a službenica kao- nebih ja to vama trebala ali ču-.E gospodine to vam je ministarstvo poljoprivrede isplatilo.Isplatilo recimo 10.4.Ha dobro baš nam sad treba,bok,hvala.
Loše je jedino kad smo trebali a na računu ništa.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Evo ja sad nazvao agenciju,javila se pristojna ženska osoba,tražila me je broj gospodarstva i odgovorila mi je da još budem dobio tih 38%do zakonskog roka,tako da vjerujem da tako bude i kod večine:icon_pidu::icon_pidu:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Evo ja sad nazvao agenciju,javila se pristojna ženska osoba,tražila me je broj gospodarstva i odgovorila mi je da još budem dobio tih 38%do zakonskog roka,tako da vjerujem da tako bude i kod večine:icon_pidu::icon_pidu:

ajkula,ajd ak nije problem stavi broj na koij si zvao....:^):
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
01 6002781,javila se ženska i sve smireno objasnila:icon_pidu:

Zvao i ja i dobio isti odgovor,tj.da mi je isplačeno 62% i da to nije sve,a osnovica je 2300 kn/ha.
 

dane

Član
Tu od
29 Lip 2008
Poruka
342
Evo danas sijelo nešto specifične potpore, možda bude i ostalo pa ipak su izbori u nedjelju
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Zaključno s današnjim danom, 16. svibnja 2013. godine, Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju isplatila je 760 milijuna kuna potpore, čime je uspješno završena isplata drugog dijela potpore za 2012. godinu.

Čitajte redom, ne napamet ;) Ne svih potpora iliti poticaja.Mžda ih bude još dva, ovisi o predsezoni na jadranu ili punjenju proračuna iz fiskalizaciji, ili stranim investicijama, tko to zna...
 
B

bosniahos

Guest
Opa,bit če onda za slavlja.Ako naši HAHAHAHA pobijede.
Svašta.Ne virujem nikom dok nevidim para u svojim rukama.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
šta je....nešto smo se umrtvili......svi zadovoljni isplatom:(giggle):.....e sad čemo vidjeti šta dalje.....ja sam prije par mjeseci pisao da ako vladajuči popuše ove izbore, a jesu...bit će frke tj. neče biti love...i za sad se sve odvija u tom smjeru(daj Bože da sam u krivu).....a šta je sa NAŠIM VOĐAMA...nema ih,zašto šute,nećemo prosvjedovati?....gdje su NAŠI SINDIKATI,UDRUGE....razni Mlinariči,Brlošiči i kako se sve ne zovu......no za mene nema frke konačno da me neko(Linić) natjera da se maknem od nečeg što nema perspektivu kad već sam nikako da se odlučim na to....još ovu godinu ću progurati i onda neznam šta bi se trebalo dogodit da se ne pozdravim sa Linićima,bilježnicima,komorama,poreznicima,agencijama,poštarima i svima koji su mi dosad prouzrokovali terapiju sa helexom:(clap):....od 31.12.2013....:icon_pidu:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ajoj Đuro,kod mene stanje na računu poslije izbora isto i kao prije,negativno,od zadnje uplate su imale banke najviše koristi,ja sam sitno brojio,još sam u nadi za onih 38%,mene isto više ne vide slinićevi sluge od nove godine,još si pribavim jednu dugocijevnu brzometku da branim svoje i to je to,sljedi nastavak od POVRATKA OTPISANIH,:icon_pidu::icon_pidu:
 
B

bosniahos

Guest
Ajde Đuro ti znaš sve,vidim pišeš kaniš izači iz sistema pdv-ea.Daj podijeli to s nama,kako češ bezbolno to po sebe izvesti.Pokuša moj tast ali predomislio se,kažu preskupo mu.
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
..još ovu godinu ću progurati i onda neznam šta bi se trebalo dogodit da se ne pozdravim sa Linićima,bilježnicima,komorama,poreznicima,agencijama,poštarima i svima koji su mi dosad prouzrokovali terapiju sa helexom:(clap):....od 31.12.2013....:icon_pidu:

Đuro uspori malo ako te ne natera linić naterat će te netko drugi, ali ne da izađeš nego da ostaneš i da još malo više daješ. Nema država drugog načina da sakupi novac nego od onih koji su u sustavu a po meni morat će svi u sustav ako ne budu htjeli neće moć ni radit.
Stašna arogancija je kod naših politićara nemaju znanje ali imaju drskost i bahatost i arogancije koliko hoćeš, zato polako da vidimo šta će novo da osmisle. Ali nemoj se nimalo nadat da će neki drugi biti bolji svi su oni ista govna.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh