• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Tomislav7

Član
Tu od
24 Velj 2012
Poruka
169
ja sam danas ujutro dobio agenciju u kojoj su mi rekli da je prvi puta išla isplata od 44% a sada još 18% znači do 62 % ukupno a za ostalo mi je rečeno da ništa neznaju nek se obratimo ministru poljoprivrede i financija jer koliko para toliko muzike i nezna se dali je to sve ili nije

nisam vidio ovaj post prije, prema tome onda meni odgovaraju uplate. Svi smo u istom.......košu.
 
B

bosniahos

Guest
Bia san u prilici da direktno pitam u ministarstvo i njihov exponejšn je nekako realan,ali postoji dosta toga neobjašnjivo.Dobrar dio sebi za uslugu naplati banka,znači od nama doznačenog iznosa.Ali ispada da uz banku,vidi jada još neki paraziti postoje u cijelom nizu.A to u ministarstvu obijašnjavaju kao razlike od vremena podnošenja zahtijeva i vremena bla bla donošenja odluke a u skladu sa standardom i cijenama u lokalnoj a i na razini države a sad i europe,jer ide se po njihovu.To rade procijenu za njih u zavodu za statistiku,ma čudo jedno kakovu oni brigu vode za nas da ne isplate malo više ili nedaj bože previše.Veliku zaslugu u takvom tretiranju nas ima i ona klapa koja je godinama praznila državnu kasu radeči zahtijeve za poticaje iako nisu imali ni hvat zemlje pod usijevima.
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
ma da nisu uskoro ti je...ni izbori garantirano nebi dobrili ni tih sramotnih 18 %
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,114
U pravilniku o potporama piše za izravna plaćanja 1,6milrd kuna- a isplaćeno je možda 1milrd samo za izravna....gdje je razlika?
 
B

bosniahos

Guest
Nestalo.To je ka u one pisme od Mate Buliča-nesta mala debeloga lada,gori gora.
 

repar777

Član
Tu od
31 Sij 2013
Poruka
49
U pravilniku o potporama piše za izravna plaćanja 1,6milrd kuna- a isplaćeno je možda 1milrd samo za izravna....gdje je razlika?

onda bi trebalo biti još 420kn po hektaru za izravna..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma da ga hebeš budu nam sveukupno mrknuli 200-300 miliona,da se malo sažalimo prema proračunu,mislim da definitivno napuštam sustav pdva,smanjujem stoku,nema smisla da se daje samo njima a meni samo grbava leđa i hrpa gnoja:icon_hang::icon_hang:
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
meni neki dan sjelo 10 000 kn, u petak prosli, valjda tih 18%
sad doslo jos 39 000, valjda neki dio po kili za duhan, pojma nemam. samo nek je nest kapnilo
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Ha,kak nas muljaju to ni Bog dragi ne zna koliko je šta, za što dobio.
Tako sigurno nije u Eu tamo se točno zna koliko i za što.
 
B

bosniahos

Guest
Ima neki moj znanac koji prati još od prije zakone eu,znači od vremena ulaska tzv. istočnih zemalja u eu.I kaže da našoj vladi dok dođemo u eu stoje još veče mogučnosti na raspolaganju nego su bile dosad da nas muljaju.
Dok smo čekali nared za podnošenje zahtijeva za ovogodišnje zahtijeve,bilo nekoliko ljudi koji su došli se skinuti sa pdv-ea i odijavit opg.Kaže njima ravnateljica- ma može,nema nikakvih problema-među njima i moj tast hahaha,oni ozareni nebu mene niko više hebo.Sad nešto ti isti šute ksa drvene Marije.Priča se da su im ispostavili podeblje izvadtke što sve moraju podmirit ako oče vanka.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,114
Evo odgovor iz agencije :

Regionalno plaćanje do sada je isplaćeno u 62% iznosu (44% u ožujku i 18% u svibnju).
Za eventualne daljnje isplate nemamo za sada nikakvu informaciju.

Srdačan pozdrav,
Odjel za odnose s javnošću
APPRRR
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
znači. TO je TO i više nema poticaja........

prvi puta sjelo manje od pola poticaja, drugi puta manje od pola nego što je prvi puta sjelo........znači isplačeno ukupno oko 64% poticaja za 2012 godinu........što bi bilo približno 2/3 od ukupnog poticaja, a to znači da nam duguju još 1/3 poticaja, koju nikada nećemo dobiti.........
 

sdpj

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
120
ovi nas j...bu više nego ikad koji.obećavaju nam jedno a onda nas potkradaju i sebi kupuju automobile i mobitele i dr.stvari a vi seljaci tko vas j...be.sami smo si krivi!!!!danas baš objavili da se zadužujemo još za
7 milijardi kuna da pokrijemo deficit-koji nam stvaraju bitange,neradnici i socijala a mi radni narod:ČUTI I KUŠ!!!
 

slider141

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
205
ali tu ne piše da je to kraj isplate barem što se tiče ratarskog djela......:icon_anal:
30.6. je još daleko ....:icon_rolleyes:i
ima još nade za nas.....:icon_thumright:

Daj Bože da si u pravu...mada me ništa ne bi iznenadilo...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ma tu nije isplačen ratarski dio,to bude za odlazak na more:icon_madu::icon_madu:,malo šale,ali definitivno to za zemlju nije isplačeno,čekam sutra odgovor iz agencije:icon_oak::icon_oak:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh