• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
danas bila opet neka kapaljka,regionalno plačanje ,a za šta to nek si mi gruntamo,ma kako dolaze tako ih ja raspoređujem po tuđim računima:icon_hang::icon_hang:
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
danas bila opet neka kapaljka,regionalno plačanje ,a za šta to nek si mi gruntamo,ma kako dolaze tako ih ja raspoređujem po tuđim računima:icon_hang::icon_hang:
Upravo se vratio sa bankomata ,iznos je točno u pola manji od prethodnog 1. dijela poticaja ,znači 1/4 iznosa,barem kod mene.Valjda čemo onu zadnju četvrtinu dobiti do 30.6.:icon_e_confused:
 

ZULJE

Član
Tu od
12 Pro 2012
Poruka
208
Tako je bilo i prošle godine pa je za dva dana ponovo uplačeni isti iznos,nadajmo se da če biti tako i ove.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Duro evo i danijle ne mogu me tek tako otjerati ipak su to jos mladii i zeleni decki samo da ti javim da je bila pinka puno poz

e samo nek si se ti meni javila....pozdrav tebi.....a što se tiče pinke neznam šta da mislim....u petak sam trebao dobiti 22 tis.,dobio šest,danas dobio 8800,trebao dobiti 25.Ko tu koga i šta sa ostatkom poima nemam......mislim da sam sve bliže odluci da izađem iz pdv,ukinem opg i kud koji mili moji...nema više biljega,nema knjigovođe,nema javnih bilježnika,nema doprinosa,nema poštara,nema nesposobnih ministara.......a nigda,ni bilo da nekak ni bilo....:icon_thumright:
 

repar777

Član
Tu od
31 Sij 2013
Poruka
49
Tako je bilo i prošle godine pa je za dva dana ponovo uplačeni isti iznos,nadajmo se da če biti tako i ove.

nada posljednja umire.....al mislim da je to sve za poticaj...jer u zakonu stoji da će biti plačen u dvije rate....
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
O ja sam sobio neki smiješni iznos, pojma nemam za što.:icon_scratch::icon_axe:
 

ZULJE

Član
Tu od
12 Pro 2012
Poruka
208
nada posljednja umire.....al mislim da je to sve za poticaj...jer u zakonu stoji da će biti plačen u dvije rate....

Onda je to malo poticaja za ovu godinu.:mur::icon_hang:
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
ja prvi put dobio malo više od 1000 kn/ha, sad oko 450 kn/ha, i piše da je isplaćeno REGIONALNO PLAĆANJE, tako da mi to ostavlja nadu da će bii još nešto uplaćeno valjda kroz par dana, probat ću dobiti nekoga u agenciji....
 

sdpj

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
120
ja prvi put dobio malo više od 1000 kn/ha, sad oko 450 kn/ha, i piše da je isplaćeno REGIONALNO PLAĆANJE, tako da mi to ostavlja nadu da će bii još nešto uplaćeno valjda kroz par dana, probat ću dobiti nekoga u agenciji....
ja sam danas ujutro dobio agenciju u kojoj su mi rekli da je prvi puta išla isplata od 44% a sada još 18% znači do 62 % ukupno a za ostalo mi je rečeno da ništa neznaju nek se obratimo ministru poljoprivrede i financija jer koliko para toliko muzike i nezna se dali je to sve ili nije
 

repar777

Član
Tu od
31 Sij 2013
Poruka
49
kada se zbroji prvi dio i drugi za izravna placanja pa to je cca 1400kn po ha.?! pa ko tu koga ??
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
kada se zbroji prvi dio i drugi za izravna placanja pa to je cca 1400kn po ha.?! pa ko tu koga ??

Nas izgleda svatko je.e kako hoče,pa ako više ne bude isplata koliko smo mi onda zakinuti,a ovi u državnim firmama se bune za 3% smanjenja ili ukidanja cipelarine,ljudi moji ovo više nije normalno.....:mad::
 

Tomislav7

Član
Tu od
24 Velj 2012
Poruka
169
Prvi puta je bilo isplaćeno 44%, tako su i napisali i isplatili. Ako računam sada prema postotku, sad drugi puta mi je isplaćeno 18% za regionalno plaćanje (44+18= 62%). Za repu mi je isplaćeno 44% + 14% (od 1395kn-to je dodatno za repu). Opet je to oko 60%.
A za integriranu proizvodnju evo danas stigla uplata 68 kn/ha.
Neznam jel bi se smijao ili plakao. Seljaci su najmanje krivi što je državna blagajna prazna, a najviše nam se uzima. Otkad pišem po forumu, od tad i ja dobivam neku siću od poticaja ko i svi vi.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh