• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Te ankete se namjeste kako hoće, smiješno je da ratari ne bi htjeli poticaj u vaučerima kad im treba za proljetnu sjetva, ovako još ispada da 80 posto lovi u mutnom.
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
i ti misliš da je uopče bilo kakve ankete....pa ako i je misliš da je rezultat stvaran ili složen zato da ovi mogu odugovlačiti....s kim god sam razgovarao nije bio anketiran:icon_fU:

isto tako i kod mene..............
ima li ko od forumaša da je anketiran????????????
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,114
Rok je 30.06 i nek do tada isplate i to je to.


Nevrijedi se bvz opterećivati sa time kad i tak nemožemo ništa napraviti.

Bitno je da isplate pun iznos,a 30.06 je blizu.
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
ozbiljno,i ja se iznenadio,kad vidio na racunu,,,,valjda zemlja,,ja za zemlju nisam dobio,u 3mjesecu,samo krave i premiju,,drugo nist,,a to bila sica,,
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
krajnji rok 15.5,sa svakim danom kašnjenja se umanjuje za određeni %,ali ne znam krajnji datum do kojeg se mogu vršiti izmjene
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,114
Nemojte zaboraviti da isplata poticaja može biti u najviše 2 obroka...

Tako da nema trećeg djela :icon_pidu:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Nemojte zaboraviti da isplata poticaja može biti u najviše 2 obroka...

Tako da nema trećeg djela :icon_pidu:

pa ja sam več sada dobio dva dijela(prvi u stvari odma na poreznu,nisam ga ni vidio),ali to sve skupa nije bilo ni pola odobrenog od agencije,pa valjda onda taj akt o "dva obroka"ne drži vodu inače.........ma neču ni razmišljat.......jučer dođem potpisat neke ugovore za državno zemljište i kažu do 15.05.treba platiti zemlju,sam nisu rekli sa čime,treba platit obaveze(novonastale),al nisu pitali imam li,treba platit sve ostalo državi al niko ne pita možeš li.....a traktori žedni,zemlja gladna,a ministar odma kaže 25% manje......pa ja se divim sebi i svima nama.....pa mi smo genijalci......no sutra je prvi maj(za one koji neznaju-svibanj)pa ja i moj jaro odosmo u u prirodu nataknut prasca,ba da bar na kratko zaboravimo gdje živimo.....pozdrav svima:icon_hang:
 

sdpj

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
120
pa ja sam več sada dobio dva dijela(prvi u stvari odma na poreznu,nisam ga ni vidio),ali to sve skupa nije bilo ni pola odobrenog od agencije,pa valjda onda taj akt o "dva obroka"ne drži vodu inače.........ma neču ni razmišljat.......jučer dođem potpisat neke ugovore za državno zemljište i kažu do 15.05.treba platiti zemlju,sam nisu rekli sa čime,treba platit obaveze(novonastale),al nisu pitali imam li,treba platit sve ostalo državi al niko ne pita možeš li.....a traktori žedni,zemlja gladna,a ministar odma kaže 25% manje......pa ja se divim sebi i svima nama.....pa mi smo genijalci......no sutra je prvi maj(za one koji neznaju-svibanj)pa ja i moj jaro odosmo u u prirodu nataknut prasca,ba da bar na kratko zaboravimo gdje živimo.....pozdrav svima:icon_hang:

tko kaže da će biti smanjenja iako vidim da će biti isplaćeno 750 milijuna
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh