• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Vecernji list 11.06.2013.

– Uvijek sam ja kriv – smije se Čobanković te ističe dao čak i podržava neobračunavanje modulacije za 2012. Jer, što je ona naspram puno “deblje” modulacije koju je Jakovina ove godine obračunao za 95 tisuća seljaka – pita Čobanković te ističe kako su poticaji u 2013. manji najmanje 500 milijuna kuna, nakon milijarde iz prošle godine. U dvije godine, tvrdi on, seljacima su poticaji “kraći” za 1,5 milijardu, dok su se s proizvodnjom vratili na 2004

link -- http://www.vecernji.hr/biznis/minis...-darovao-cak-70-mil-kn-poticaja-clanak-567352
 

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
923
I jel ima kaka informacija oće bit još isplate za poticaj oće bit prosvjeda?
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
343
Čekamo da vidimo još malo do 30.6.a onda u žetvu i od prosvijeda ništa...:(
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Koliko sam ja skuzio Lažovinu biti ce još 100 kuna po hektaru..."rodilo""
 

BRIHOVCAN

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
98
opaaaaa, na riznici je malo veća svotica za poljoprivredu .... možda danas bude kakav bingo
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Nitko ne prijavljuje dobitak,jel ima kod koga?
Pa nije valjda da ja prvi......nešto je sjelo neznam što ali mislim da je "državna pomoč".....codexnox kapa do poda:Kiss:...seljančice gdje si mi.......
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
343
Pa nije valjda da ja prvi......nešto je sjelo neznam što ali mislim da je "državna pomoč".....codexnox kapa do poda:Kiss:...seljančice gdje si mi.......

U kojem postotku tj. jel nije umanjeno...???
 
B

bosniahos

Guest
zasad dobiveno tako malo da neznam čemu.Esad dal če još doči moždak ali čisto sumnjam.Važno bi bilo znat koji je postotak još za isplatit po obečanom.
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
Sjelo nekih 20-ak tisuca, nisam jos skontao sta kak, najvise mi.je falilo do sad duhan po kili.
 
B

bosniahos

Guest
kako to duhan po kili,firma daje pare a ne država,duhanski proizvodi odlaze na neke druge nivoje.Važno je znati koliko je došlo od obečanog iznosa a koji nije isplačen dokraja,ostalo nije zanimljivo i mlaćenje je prazne slame.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
kako to duhan po kili,firma daje pare a ne država,duhanski proizvodi odlaze na neke druge nivoje.Važno je znati koliko je došlo od obečanog iznosa a koji nije isplačen dokraja,ostalo nije zanimljivo i mlaćenje je prazne slame.

bosniahos,dobro ti je čovjek napisao i ja mislim da je kod nas duhanaca u pitanju isplata drugog dijela državne pomoči za kilu duhana...s tim da je i ovo znatno umanjeno.....,e sad šta su isplačivali drugima nemam poima....očito tu vlada nered i anarhija.....činjenica je da mi sad fali oko 20-ak % od ukupno odobrenog za 2012.no moram priznat da sam to i očekivao!
 
B

bosniahos

Guest
radim pa sam tek sad slobodan,e za poljoprivredu ,stoku-mlječne krav, pašnjaci i zemlja znači klasični poticaj.Došla neka mizerija a trebalo je nekih 46 ili 50 %.Po obečanom.
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
Da, dobije se i naknada do pune cijene jer ne dobijemo sve od hrv. Duhana i tu mi je vecina novca.
Tamo sto se dobije od njih dok podmirim dugovanja ne ostane previse, pa ovo puno znaci a ne daju i ne daju jbg.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh