• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Zombie

Član
Tu od
29 Ožu 2013
Poruka
629
brza formula za brzu zaradu ti je da se kanis onoga sto radis i sto si radio i krenes u politiku... 0% rada 0% mehanizacije i troskova,samo ti treba 110% snalazljivosti i umjeca laganja:)
vidimo da je to vrlo dobra i unosna (ne)kultura za uzgajanje...
 

SteveO

Član
Tu od
16 Velj 2007
Poruka
244
Najgore je sto se pola poljoprivrednika pocelo baviti time nakon sto su uvedeni poticaji, takve bi trebalo unistit i da ostanu oni koji su to radili i prije i poslije poticaja a ne da su u istim govnima i oni koji rade i zele radit sa onima koji su XY godina uzimali poticaje i nisu sijali nista ili im je u godini bilo 3 operacije u njivi, tanjuranje, sijanje rasipacem i vrsaj da se skine bilo sta ako bude. Vjerujem da svako ovdje zna barem par ljudi iz svoje okoline koji je uletio iz ničega u poljoprivredu kada su se krenili dijelit poticaji i nikad nije proizveo prinos na svojim njivama nego samo zivotario i zobao poticaj ko parcov.
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Lud sam na te svakakve komore , ko zna kakve slike ima Brlošić a nas :icon_anal:
 

Zombie

Član
Tu od
29 Ožu 2013
Poruka
629
isplata za ovu godinu krece navodno u 1.mjesecu sljedece godine...
navodno da poljoprivreda bude imala 800MILkn vise nego prosle...
bili zivi pa vidili...:)
 

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
934
isplata za ovu godinu krece navodno u 1.mjesecu sljedece godine...
navodno da poljoprivreda bude imala 800MILkn vise nego prosle...
bili zivi pa vidili...:)

I kad se podjeli tih 800MIL koliko to ispada po hektru?
 

RAZZOR

Član
Tu od
15 Ožu 2013
Poruka
114
Mazu nam oci. mi cemo dobit manje nego ove godine a oni ce imat vise novaca za malverzacije i za strpat u dzep. Kad mi neko kaze da je nesto dzaba ili da ce mi dat vise provjeravam to nego kad mi treba uzet.
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Ja bi pozatvaral sve komore i agencije i ukinul poticaje . Nek oni nama daju cijene kak su bile dok su ljude navlačili na kredite i obečavali brda i doline ,
1 l mlijeka = 1l dizela
2kg pšenice = 1kg umjetnog gnojiva (nekad bilo kila za kilu )
ITD . Pa si bumo sami znali brojiti novce .:icon_fU:
 

seljancica70

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
126
decki ponovno pitam da li itko ima saznanja o poticaju iz eu radi se o 25% i to nisu oni poticaji za ruralni razvoj,Ovi poticaji su izravna placanja i nasi ih samo moraju proslijediti na racune, JOHABICE UPOMOC mislim da bi ti mogla imati ovakva saznanja,
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Oggovor na pitanje kad bi mogla krenuti isplata poticwja

Poštovani,

Zahvaljujemo na Vašem upitu. U nastavku dostavljamo odgovor.*

Prema podnesenim zahtjevima u tekućoj godini, sukladno Pravilniku o provedbi izravnih plaćanja i IAKS mjera ruralnog razvoja ("Narodne novine", br.*145/12,*29/13) sredstva za sve vrste plaćanja isplaćuju se korisnicima u najviše dva obroka u razdoblju od 1. prosinca 2013. do 30. lipnja 2014. godine.
*S poštovanjem,*


Ministarstvo poljoprivrede
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh