• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
min financija naravno neće ništa odobriti jer ionako kuka da mu blagajna prazna
 

zetorcrystal

Aktivni član
Tu od
23 Lis 2013
Poruka
272
Jel možeš kopirat odgovor?

Nemrem na mobu sam,slao sam upit u vezi poticqja za mlijeko i dobil sam odgovor da sve spada u regionalno placanje i da isplata krece u sijecnju u postotku koji odobri ministarstvo financija u dogovoru s ministrom poljoprivrede,eto to je pisalo ukratko
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,119
Nemrem na mobu sam,slao sam upit u vezi poticqja za mlijeko i dobil sam odgovor da sve spada u regionalno placanje i da isplata krece u sijecnju u postotku koji odobri ministarstvo financija u dogovoru s ministrom poljoprivrede,eto to je pisalo ukratko

ok ok, hvala.. :D

a ništa , moramo onda čekati taj prvi mjesec koji će svakako doć,al pitanje je hoće li i isplata..
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
ok ok, hvala.. :D

a ništa , moramo onda čekati taj prvi mjesec koji će svakako doć,al pitanje je hoće li i isplata..

Rečeno je da KREĆE- ne i da će stići.:wink::icon_fU::icon_madu::icon_kidra::cool2::mur::icon_pidu:
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,119
Rečeno je da KREĆE- ne i da će stići.:wink::icon_fU::icon_madu::icon_kidra::cool2::mur::icon_pidu:

Baš tako kako kažeš...

Pa početkom ove godine je bilo tako "kreće" a nikako da krene...
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
a kaj je sa "europskom lovom",koja MORA biti isplačena u 12 mjesecu,ako se dobro sječam davno sam rekao da ništ od toga,nači će ONI nčina da je zamagle......glavno da moj imenjak(Tihomir) putuje....pozdrav svima ....seljančice javiiii see....
 

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
525
Danas na Radio Ludbreg objavili da je općina Mali Bukovec dobila 2 milje KN iz Iparda. Uređivali su poljske puteve.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Danas na Radio Ludbreg objavili da je općina Mali Bukovec dobila 2 milje KN iz Iparda. Uređivali su poljske puteve.
svaka čast,kolko ste dobili vi,mislim OBIČNI POLJOPRIVREDNICI,ajd pogledaj malo do čijih,njiva ili vikendica se najviše uredilo puteva,kod nas obično ZNA SE što se uređuje.....:icon_pray:
 

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
525
A čuj Đuro, ja ti spadam pod "grad" Ludbreg, a Mali Bukovec je općina za sebe. Kod nas u gradu je poljoprivreda zadnja rupa na svirali. Sad kako su uređeni putevi ne mogu komentirati jer ih nisam vidio, ali da su i samo poravnani bilo bi to super u odnosu na puteve kakve imamo mi u našem polju. Dok imam pokapčene roto brane od 800 kila molim boga da ne strgam poluge kako se traktor njiše i skače po grabama.A što se tiče mene i tih europskih poticaja, mogu ih zaboraviti jer nisam kreditno sposoban, a i nebi ponovno išao u kredit, pogotovo ne vezano za poljoprivredu. Imam traktor na kredit u chf, rata s 2800 kn otišla na 3800 do 4000 zavisno od tečaja.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,119
Jel ima kakvih konkretnih saznanja oko isplate poticaja? Hoće to biti uskoro ?
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Đuro,vargas,malo ga lupate dečki - uređenje puteva je u opčinskoj ingerenciji,sa poticajima nema nikakve veze, ako vam općinska vlast ne redi kako treba onda se njima obratite.sredstva za uređenje poljskih puteva su namjenska sredstva i za to se koriste - nemaju tu niti stranke niti ministarstva utjecaja niti veze sa time.A niti ih je zato briga.A niti ih mora zato biti briga.

Cijelokupni fond sredstava namijenjen poljoprivredi nije samo u funkciji isplate poticaja.To su i sredstva koja služe za hladni pogon ministarstva poljoprivreda,tako da ako je npr financijski fond npr četiri i pol milijarde kn,to ne znači da će četiri i pol milijarde biti isplačeno poticaja.
 
Posljednje uređivanje:

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
525
Općina Mali Bukovec je dobila novce iz eu . Kandidirali su se za ipard, a sad kojim kanalima su ti novci išli neznam.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
To je drugo,inače,svake godine općine iz općinskog proračuna izdvajaju sredstva za uređenje poljskih puteva,i to ni sa kakvim drugim izvorima financiranja nema veze,a niti nečijim drugim odredbama hoće li se to ili neće raditi.Jednostavno se to predvidi općinskim proračunom,i tako se provodi.Ako se ne predvidi,mještani imaju pravo tražiti da se to uvrsti jer se uređenje poljskih puteva financira iz sredstava prikupljenih iz doprinonosa iz plača i prihoda mještana.Nisam sigurna,već sam zaboravila,jesu li to strogo namjenska sredstva kao za održavanje groblja,mislim da nisu i da se mogu modificirati - povećavati ili smanjivati prema potrebi.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh