• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,643
Ajkulu za predcjednika države Johanicu ministricu ,63,5% nepotrebne administracije u privatnike i obrtnike da vide kako je u realnom sktoru,ostatku u administracij smanjit nihov dohodak koliko su smanjili poljoprivredi i za dvije godine nemo deficita proračuna:icon_pray::icon_pray::icon_pray::icon_pidu::icon_pidu::icon_pidu::(clap)::(clap)::(clap):
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,643
Pa u javnosti mi smo i svrstani kao neradnici bunđije,sisači državnog novca.Pa možda i jesmo anti državni elementi jer stvaramo novu vrijednosti smetamo uvoznom lobiju itd,MOLIČU nadopunite me
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kakav uvozni lobi pa kaj ni je SIV zabranil uvoz a joj ja otišel u osamdesete :icon_weed::icon_weed:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Prije desetak godina jedan stariji covjek (nije vise medju nama) mi rece da u ovoj lijepoj zemlji nece bit reda ni pameti dok god od Bjelovara pa do Zagreba nebudu na svakoj banderi visjela po dva velika bandita...
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Ćovjek je potpuno u pravu, samo i one do Vukovara treba okititit, a tek one što vode do kalmete!:icon_pray::icon_pray::(clap):
 

seljancica70

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
126
decki i johabice nisam u toku je li to poceo novi rat pa da iskopavamo ljesnjikove i u boj za narod svoj:(clap)::(clap)::(clap)::(clap):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma ja sam @seljančice oduvjek buntovnik - ja bih njih sve preko koljena i po guzi - ovako -
2842025989.gif
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Nama s ovom i ovakovom vladom neće biti bolje, istina nebi nam bilo niti bolje ni s HDZ-ovom vladom. Jedina mogućnost oporavka naše zemlje je vlada stručnjaka, bez političara i politikanata. Još uvijek imamo takovih stručnjaka u zemlji i dijaspori da bi ovu zemlju u rekordnom vremenu izvukli iz krize jer kod nas ima radno sposobnih građana kao u srednjoj američkoj korporaciji (a vode je 5-6 stručnjaka).
Nažalost ovi moji snovi se neće ostvariti jer se naša politička kasta nebi odrekla vlasti nizašto na svijetu. Oni su postali sami sebi svrha, umišljeni, bahati, bezobrazni i bezobzirni. Nije njih uopće briga ni za narod ni za državu, oni su samo sebi bitni.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Linić je izjavio da nema para za poljoprivredu,znači nema poticaja u cijelosti,ako bude 50 posto,super
 

Nordycom

Član
Tu od
10 Pro 2010
Poruka
296
Onima koji su u sutavu PDV-a porezna nije isplatila povrat PDV-a za 10.mjesec tako da .... definitivno love nema.
 

tatar

Član
Tu od
16 Ruj 2009
Poruka
455
love nema ali neka barem jasno i glasno kazu kada ce i sta isplatiti a ne zavlaciti nas ko dudeke
 

Zombie

Član
Tu od
29 Ožu 2013
Poruka
629
neznam od kuda ti to da porezna nije isplatila porez za 10.mjesec kad je,ocito da se radi o nekome duzniku,jer ako si im duzan 1 kn,oni ti nece isplatiti ni da trebas dobiti 1MIL kn..
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Evo sad je Jakovina rekao na Novoj TV da će dio isplatiti u drugoj polovici siječnja, vjerojatno će tu lovu dobiti iz EU.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh