• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

tatar

Član
Tu od
16 Ruj 2009
Poruka
455
ako smo lani imali 2,4 milijarde kn za izravna plačanja sada 2,08 znači još manje nego lani tako da smo u banani totalno
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
ako smo lani imali 2,4 milijarde kn za izravna plačanja sada 2,08 znači još manje nego lani tako da smo u banani totalno

Da ali mislim da se na tih 2.08 milijarde dodaju novci iz EU ako se ne varam....
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Brlošić se nada da će biti jeftiniji repromaterijali u siječnju, kladim se ako sjednu poticaji ode i cijena repromaterijala gore.
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Brlošić se nada da će biti jeftiniji repromaterijali u siječnju, kladim se ako sjednu poticaji ode i cijena repromaterijala gore.

Pogledajte na petrokemijinom cjeniku maknuti akcijski popusti.
 

tatar

Član
Tu od
16 Ruj 2009
Poruka
455
Na nova tv su rekli 1.3 +0.7 tako da bi 2.08 bilo sve a da je vise bi se jakovina pohvalio
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,119
Na nova tv su rekli 1.3 +0.7 tako da bi 2.08 bilo sve a da je vise bi se jakovina pohvalio

1,3 + 0,7 ?
Kako to da na dnevnih.hr nema ništa o tome ?
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ovo je najvjerojatniji scenarij,ovih 1,3milijarda iz državnog proračuna ,normalno nije definirano do kada,je 15.6. toga sigurno nema kod EU seljaka,a ovih 700 miliona bi trebalo biti iz EU,iako je to mazanje očiju,kada znamo da je Hrvatska već toliko iskeširala u EU proračun,o čemu mi imamo pričati i nadati se,o onim silnim obečanim milijardama do 2020 to bude igralo kod onih koji budu ulagali u nove projekte za poljoprivredu i ako zadovolje EU birokrate,bolje da nismo nikad ušli u uniju i da smo zatvorili granicu uvoznoj robi,bolje bi prošli
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Financijski rezultat ulaska Hrvatske u EU je suficit od usranih 6 miljuna eura.Dakle,dobili smo šest miljuna eura kroz poticaje i sve dotacije iz EU kase više nego smo uplatili u EU kasu u ima članstva. sad,nisam sto posto sigurna jel je članarina tri i pol ili četiri i pol milijarde.Dok saberemo sve negativne tendencije koje nam je ulazak u članstvo donio i valoriziramo ih - popušili smo teško.
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Ovo danas je bilo dobro, voditelj doveo Jakovinu pred zid kad nije znao odgovorit kako to da kod nas poljoprivreda sve lošije stoji i mladim i drugim ljudima se ne isplati ništa raditi, inače koliko sam čuo za poticaje je namijenjeno 3 milijarde i 200 miljuna kuna i do kraja siječnja ide isplata 50 posto, živi bili pa vidjeli.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
ajde, šta ste napali na čovjeka, pa tek je s balija došo, mora se malo odmorit. nije ni čudno što mu je svaki odgovor bio: morat ću to provjerit...
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Najbolje mi bilo kad mu je Grgurić rekao da je najnepopularniji ministar protiv kojeg je i 65 posto članova SDP-a ili kukuriku koalicije ne znam točno kojih uhljeba :)
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Ma čovijek je friško ušao u brak,pa sada nema vremena o nama razmišljati,ima on tim koj se brine za nas a on se brine kako da ovu ženu zadrži kada više nebude ministar,da mu i ona ne utekne
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh