• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

seljancica70

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
126
hvala mireek ali ja mislim da taj dio poticaja nema veze sa onim sto isplacuje eu kod mene se ozbiljno suska o nekakvoj isplati samo nitko ne zna o kakvoj ,a za ovu iz ministarstva mislim da ce biti isti scenarij kao i prosle godine jer line nema pinku dok ameri ne uplate novi kredit . AKO NETKO MISLI ILI JE NACUO NESTO DRUGO NEKA JAVI. POZDRAV:mad:::mad::
 

seljancica70

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
126
Mujooo aj ukuću, sad ću te zvat telefonom. :icon_lol:

e da nema mene i dure i normalno neisplate poticaja al bi vama svima bilo dosadno, ne znam ko nas je opro proljetos da ja i duro laprdamo , to nije istina jer u 99% nasih postova se spominjao poticaj evo sad sam ga spomenula dvaput.batade sakrio si godine ko neka cura, pa ne znam da li te mogu poslati po sibice.
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
hvala mireek ali ja mislim da taj dio poticaja nema veze sa onim sto isplacuje eu kod mene se ozbiljno suska o nekakvoj isplati samo nitko ne zna o kakvoj ,a za ovu iz ministarstva mislim da ce biti isti scenarij kao i prosle godine jer line nema pinku dok ameri ne uplate novi kredit . AKO NETKO MISLI ILI JE NACUO NESTO DRUGO NEKA JAVI. POZDRAV:mad:::mad::

Pa dobro za kaj onda imamo tolko agencija vraga i boga kad tak moram reci, zar se u nijednoj ne moze konkretno saznat informacija
 

seljancica70

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
126
halo decki ili ce taj poticaj biti uskoro ili line nema za placu, danas stigla cestitka iz porezne doprinosi i nesto malo pdv ali preslo 1000 kn i javljaju da ce napraviti ovrhu zato mislim da ce biti pinke:mad:::mad:::mad:::mad::
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
da slinić i kompany ima muda i da uzmu ovim milijunašima po remetincu i svoje apetite smanje ima novca za cijeli Hrvatski dug
 

batad

Član
Tu od
10 Lip 2010
Poruka
304
@seljančica
Moje godine su u skladu s tvojim željama i potrebama ali to nema veze s temom kao i 110 % ovog ovdje napisanoga. Poticajima (da ih i ja spomenem).
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
danas mi je bila terenka iz selekcije,,malo razgovarali,,kaze da ce ic poticaj oko 2mjeseca,,da su trebale premije ic u 12mj,,al da su odgodili,,,to su njezina saznanja,,nemora biti tako,,,
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
pozdrav seljančice,evo proradio novi operater hebeš više mob.

batad......momak malo više poštovanja prema dami,a to jesu li tvoje mogučnosti u skladu sa njenim potrebama,kod žena je najbolje dokazati:icon_fU:

đovani.....kakvo je to bilo osiguranje i subvencija od koga...mi smo za duhan to dobili još prije par mjeseci,da nije dio od županije jer i one su prije participirale u određenom postotku?
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
pozdrav seljančice,evo proradio novi operater hebeš više mob.

batad......momak malo više poštovanja prema dami,a to jesu li tvoje mogučnosti u skladu sa njenim potrebama,kod žena je najbolje dokazati:icon_fU:

đovani.....kakvo je to bilo osiguranje i subvencija od koga...mi smo za duhan to dobili još prije par mjeseci,da nije dio od županije jer i one su prije participirale u određenom postotku?

osiguranje za stoku ili zemlju --da to je onih 25% od županije,zagrebačke

Kad si poslal zahtjev

u 8 mjesecu ove godine
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
a sreča tvoja....vama je bar županija jača......vt-pod. več par godina ne isplačuje a i dok je bilo,bilo je to 5-10%,a ne 25% kolko zakon dopušta.
 

zvona123

Novi član
Tu od
1 Pro 2013
Poruka
17
Pozdrav,odmah se ispricavam sto cu ovo pitanje postavit ovdje ikao sam mozda trebao negdje drugo. Zanimama me koliki je poticaj za tovne bikove ,koliko najmanje moras imati grla da bih mogao ostvariti poticaj te koliko dugo grlo mora biti u tovu da bi se ostvarilo pravo na poticaj? Hvala unaprijed
 

BRIHOVCAN

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
98
Poštovane kolege dali neko zna dali če bit kakva isplata potpore za mlijeko ??????????????
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Jedan kod nas reko da je čuo da bi u siječnju moglo nekaj biti od poticaja.
 

zetorcrystal

Aktivni član
Tu od
23 Lis 2013
Poruka
272
Meni odgovorili na mail jucer,isplata poticaja krece u sjecnju u postotku koje odobri minis.financija
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh