• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Ljudi sto se tice isplate poticaja gotovo,preostalo jos samo za maslinarstvo i koze....tako da za ovaj prvi dio(42%)sto smo dobili,dobili,nema vise :)
Ako niste sigurni kolko cega,za sta...umijesto na bankomatu podignite novac direktno na salteru i trazite ispis,tako ce vjerovatno bit puno jasnije....
Sutra idem, prvo drmnem,dva normabela,jedan praxiten,navratim u birtiju na jedan duplak......pa budemo vidli sta bude.....:eek:
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Svi su skoro dobili disciplinu- kad nećemo mi njima, onda će oni nama DISCIPLINU.:icon_fU::icon_butt:
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
Ja sam imao 0% disciplinu i moj otac isto ,imamo odvojene opg-ove,samo oranice i 650kn/ha.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
a neznam,ako sam konačno iščeprkao neku konkretnu informaciju o "disciplini"
bojim se da svi ostaju bez 28%,samo mi napišite gdje ste pročitali informaciju da vam je financijska disciplina 0........ajd javite se a ja ću vidjeti pa pa odgovoriti ako su moje informacije točne,a ako nisu neču širiti dezinformacije.:icon_axe:
 

stocar

Novi član
Tu od
2 Velj 2014
Poruka
20
a neznam,ako sam konačno iščeprkao neku konkretnu informaciju o "disciplini"
bojim se da svi ostaju bez 28%,samo mi napišite gdje ste pročitali informaciju da vam je financijska disciplina 0........ajd javite se a ja ću vidjeti pa pa odgovoriti ako su moje informacije točne,a ako nisu neču širiti dezinformacije.:icon_axe:

u opisu plačanja pise bez financijske discipline :)
 

Drazenn

Član
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
191
Mislim da mi stočari odnosno nas malo bedaka koji još hočemo proizvoditi mlijeko nisu ovaj put "disciplinirali",
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Meni piše bez fin.discipline na izvodu iz banke..:cool2:

e to sam htio čuti,dobili ste izvode iz banaka za poslovne račune a tu svima piše fin. dis.-0,kad dobijete obavijest preko agronet aplikacije ili otiđite u agenciju i tamo pitajte kaže moj izvor.
Navodno ovo su bili eu novci i nisu ih smjeli dirati,ostatak ide iz državnog proračuna a tu će rezati,i onda će pisati 28 %......e sad vrijeme će pokazati.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ova današnja najava rebalansa u poljoprivredi ne gledi na dobro,nadam se da sam u zajebu ali pogledajte od 2008 kada su krenuli sjeći seljački proračun ,sve je tanji i manji a i nas sve manje a pojedinci iz gradova kupuju zemlju i propala imanja:mur::mur:
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Jel ko uopce zna ovih 460kn za mljecne krave,jel to sve za ovu godinu ili ci bit i u drugom dijelu sta???
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pa treba da bude još za sve krave,ali ovisi o ovim rogonjama što rade rebalans dali se bude ispoštovalo,protiv sam unije ali bih volio da ih oni kazne za ovakvo ponašanje prema selu,samo ne vjerujem da se to bude desilo kada i unija reže svoje subvencije seljacima
 

thor666

Novi član
Tu od
10 Velj 2014
Poruka
4
Vezano uz isplatu poticaja uz financijsku disciplinu,jel imamo i mi pravo zbog nedostatka novca uvesti financijsku disciplinu na plačanje računa ?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh