• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mile67

Član
Tu od
1 Velj 2014
Poruka
32
Da pročitao sam !!!!!Al sam mislio da su negdje stavili na agronetu za ovo kaj su sad isplatili odnosno one podatke koje ti daju ako zoveš u agenciju NARAVNO AKO TI ŽELI SLUŽBENICA OTVORIT I TVOJU STRANICU.I nisam pitao bez veze jer sam ja dobio od njih informaciju o visini odobrenog poticaja za sebe prije 4 -5 dana koji se na moju sreču razlikuje od uplate od petka za oko 30000,00kn. I NEMOJ SE LJUTITI ODMA. A uostalom bilo je rečeno da će mo odmah po završetku uplate prvog dijela moći provjerit KOLKO SMO DOBILI I KOLKO JOŠ SVAKOG PRIPADA.
 

Tomislav7

Član
Tu od
24 Velj 2012
Poruka
169
Mile67 pa zar ne čitaš barem zadnju stranu teme na koju se javljaš? Bhorv ti je na početku strane lijepo napisao kad se budu isplate vidjele na agronetu. Ovako samo pretačemo prazne flaše.

vidjet ce se poslije ove uplate, koliko kome pripada zajedno s ovim isplacenim dijelom, a ne poslije zadnje. eto tak.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
tako je bilo rečeno NAKON ISPLATE PRVOG DIJELA.............samo neznamo jel j on u potpunosti isplačen i za kolko dana će se to vidjeti na agronetu iako ja za sebe znam,kao i onih jebenih 28% financijske discipline.......
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Najviše mi je čudno nakon jučerašnjeg objašnjenja u Plodovima zemlje da je omotnica za stočare i mlijeko smanjena i zato za taj dio poljoprivrede ide manje novaca a javno je poznato da nikad manje stoke i mlijeka,garant se novac oplodio na nekom računu u privatne svrhe.Kada bi neki vrhunski i neovisni stručnjak napravio analizu neisplaćenih obaveza od početka postojanja poticaja došlo bi se do strašne cifre.:icon_madu::icon_madu::icon_madu:
 

polj123

Novi član
Tu od
6 Velj 2014
Poruka
6
Nikakvog duga nemam,pa ništa nije uplaćeno.Kako su oni napravili raspodjelu sredstava,po kojim to vrijednosnim kriterijima,zanima me????
 

mile67

Član
Tu od
1 Velj 2014
Poruka
32
započela je isplata za ratarske kulture, pšenica, kukuruz. :drink: I zamolio bih ove koji tu pišu neke cifre po hektaru da provjere na agronetu, zašto su dobili umanjeno, normalno kad bude moguće..ja sam dobio oko 900 kn/ha.

dobio si oko 650 pa si sad ti provjeri
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Nikakvog duga nemam,pa ništa nije uplaćeno.Kako su oni napravili raspodjelu sredstava,po kojim to vrijednosnim kriterijima,zanima me????

Nisam ni ja dužan, izgleda ovu crkavicu po abecedi isplaćuju.
 

polj123

Novi član
Tu od
6 Velj 2014
Poruka
6
Da je po abecedi,već bi uplata bila,jedino ako nisu krenuli od zadnjeg slova abecede.Ma ide to njima kao po planu 21,lažu,kao po navici!!!Šta će pare nama,njima treba,treba kupiti još koju jahticu na moru,neka se nađe!!!!!
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Ne znam da li ga zafrkavas,ali termin "fin.disciplina" nije kontrola.Primjeti da je svima isti postotak.Ima novinski clanak koji govori: -slucaju manjka sredstava drzava smanjuje subvenciju.Termin za ovu vrstu krade zovu "fin.disciplina".Snimke iz zraka jesu kontrola,ali poljoprivreda je nebitna za to-premala sredstva-to je i ministar rekao ratarima u oci..
Znas u cijim je rukama gps i to je dovoljno.
Ne zezaj ljude :D (ako sam krivo razumio-isprika)

Krivo si razumio. Nema problem, nema zamjeranja. Kako je ona meni rekla, tako sam ja prenjeo na forum.
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Opla i meni sjelo maloprije na žiro račun, ajde sad da vidimo koliko još misle isplatit.
 

krone

Član
Tu od
14 Pro 2012
Poruka
142
pozdrav sjeo mi poticaj 15 tisuča kuna a blokiran sam od strane porezne imam duga nekih 6 tisuča kuna i danas mi na računu 00 kuna koja je procedura da mi odblokiraju i šta s tom razlikom od 9 tisuča jel je vrate kad me odblokiraju
 

crni

Član
Tu od
25 Stu 2007
Poruka
164
tako je bilo rečeno NAKON ISPLATE PRVOG DIJELA.............samo neznamo jel j on u potpunosti isplačen i za kolko dana će se to vidjeti na agronetu iako ja za sebe znam,kao i onih jebenih 28% financijske discipline.......

Koji je onda razlog tih 28%
 

turki

Član
Tu od
30 Ožu 2011
Poruka
118
Baš me zanima koliko ispada po hektaru za ovu godinu?I u kojem smo postotku sada od toga dobili...
 

Zoki-89

Član
Tu od
21 Stu 2011
Poruka
67
pozdrav sjeo mi poticaj 15 tisuča kuna a blokiran sam od strane porezne imam duga nekih 6 tisuča kuna i danas mi na računu 00 kuna koja je procedura da mi odblokiraju i šta s tom razlikom od 9 tisuča jel je vrate kad me odblokiraju

Sami si budu uzeli onoliko koliko ti je dug i ostalo ti budu ostali i sami odblokirali račun,ako ti je danas sjeo sutra su ti vec novci na raspolaganju....
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh