• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
525
Onda bude opet ništa do 20.06. od vrlo bliskog izvora ministrovoj ženi, pa opet tako daljeee.
 

krone

Član
Tu od
14 Pro 2012
Poruka
142
bojim se da nebudu ni isplatili a i cijena pšenice bude približno lanjskoj mislim da nam se nepiše dobro
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Ništa do 10.6. Najnovija vijest iz vrlo sigurnog izvora najbližeg ministru

Politička posla. Ministar je osobno ( i nas još 20 je to čulo ) rekao da će biti 15.5 poticaj i ''slagao''
( pak ne može jedan ministar biti kriv za takvo šta, Bože sačuvaj, vjerojatno su ljudi koji rade na održavanju zelenih površina u ministarstvu krivi za našu cijelokupno situaciju), šta očekivati? Poticaj?
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
Eto i meni isto rekli oni kojima je Ministar rekao(slagao):(punch):
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Ma šta košta obečati ljudima,lažu kao i uvijek i od toga vijerojatno nema ništa.
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
treba ukinuti sve poticaje pa bu mir,ako ti se ne isplati nemoj delati,da li država radniku kod privatnika poticaj.
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
Slažem se ,ukinuti poticaje i cijene proiz. na razinu koja bi bila prihvatljiva za proizvođača tj. bar 50 do 60 % viša i sve ok. Samo me zanima tko bi kupovao kruh koji bi npr. bio oko 20-ak kuna. itd.itd
 

IVANCIN

Član
Tu od
19 Lip 2009
Poruka
151
treba ukinuti sve poticaje pa bu mir,ako ti se ne isplati nemoj delati,da li država radniku kod privatnika poticaj.

Poljski porezni sustav ima 0% poreza na poljoprivredu.
Baš me zanima kako bismo konkuirali njima,
kad nama država direktno uzima svako četvto zrno pšenice
četvtog telca...itd

Mi smo sad EU ista država ZPP ...

I baš nam je lijepo
 

repar777

Član
Tu od
31 Sij 2013
Poruka
49
Izvor Dnevnik Nove TV,Ministar Financija je rekao da za desetak dana ide isplata poljoprivrednicima 1,4 miljarde poticaja:(clap):
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
Evo upravo ministar financ. na Novoj tv rekao ide poticaj za 8 do 10 dana 1milijarda 400 milijuna,pa valjda govori istinu.Moj izvor bio u pravu.
 
Posljednje uređivanje:

BRIHOVCAN

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
98
Slažem se ,ukinuti poticaje i cijene proiz. na razinu koja bi bila prihvatljiva za proizvođača tj. bar 50 do 60 % viša i sve ok. Samo me zanima tko bi kupovao kruh koji bi npr. bio oko 20-ak kuna. itd.itd

slažem se sa tobom DMboy , očito neki ljude ne svačaju koja je svrha poticaja i da se toga nisu izmislili poljoprivrednici nego veliki igrači da bi čim više zaslužili

Evo upravo ministar financ. na Novoj tv rekao ide poticaj za 8 do 10 dana 1milijarda 400 milijuna,pa valjda govori istinu.Moj izvor bio u pravu.

ajd da i to vidimo
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ako i isplate ,automatski minimalno jedna 3 bude završila u proračunu,nikako da ove naše bene da shvate da je hrana strateški proizvod
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
prika a pan je prehrambeni proizvod:icon_thumright:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zetorcrystal

Aktivni član
Tu od
23 Lis 2013
Poruka
272
Po tome bi dobili 100% odobrenog poticaja a u to bas ne vjerujem tak da ce se neki milioncek opet izgubiti
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
prika a pan je prehrambeni proizvod:icon_thumright:

a tek onaj sa limunom,:icon_pidu::icon_pidu:,ma kod nas se pri svakoj isplati zagubi koji milionček,od toliko računa nije nikakvo čudo:eek::eek:
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
evo što je izjavio ministar od riječi do riječi:

Proračun u prvih šest mjeseci je bio malo pod pritiskom zato što smo već u petom mjesecu isplatili preko milijardu i sto milijuna kuna sanacija lokalnih i županijskim bolnica. Milijardu i 400 tisuća kuna ide za deset dana isplata poljoprivredi. Također, krajem šestog mjeseca ide dodatnih dvije milijarde za zdravstvo. Vi ste rekli da ide i ovaj dio HAC-a. Znate da smo se uspješno zadužili po povoljnoj kamati. Likvidnost nije problem, međutim htjeli bi vidjeti s Europskom komisijom na koji način možemo refinancirati dugove zdravstva, a ne da ih preuzima proračun.

-samo toliko bez nekih dodatnih objašnjenja
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh