• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

repar777

Član
Tu od
31 Sij 2013
Poruka
49
Znači nema para do kraja idučeg mjeseca.

Ima poticaja, krece uskoro. Bio u Agenciji i ona zgodna teta mi rece da se pripremaju za isplatu, te da ce biti uskoro.
 
Posljednje uređivanje:

repar777

Član
Tu od
31 Sij 2013
Poruka
49
Slažem se sa vama u potpunosti,sve nedaće su nas pogodile,katastrofa za katastrofom,od stočara do ratara,nikom više nije lako. Al mi nije jasno,ako su objavili da ide žurna isplata poticaja,pa ako je žurna isplata nemože biti onda isplata 30.06??? Zar,ne? :icon_hang: Mora biti prije :icon_pidu:
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
mogu se oni pripremiti za isplatu ali zavrsnu rjec daje ministarstvo financija a oni su u teskoj banani!znam iz povjerljivih izvora da jedva krpaju kraj sa krajem....mislim da su I'm brige seljaka na zadnjem mjestu:icon_hang:
 

dambac72

Novi član
Tu od
29 Sij 2013
Poruka
25
dovoljno sve govori kad dječji doplatak ne isplačuju,da problem je nakupit za njihove plače a drugo ih nezanima,bas mi drago sto neki dan ispljuvali Jakovinu :(clap):
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
dovoljno sve govori kad dječji doplatak ne isplačuju

Meni uredno isplacen dvadesetog, da mozda tebi nije nesto drugo problem,,,
ali djecji ipak nema nikakve veze sa poticajima,,,
a i zna se kad je krajnji rok za isplatu, bojim se da je uzalud nadati se da ce prije biti isplaceno,,,
al' daj Boze da nas sve skupa iznenade datumom i kolicinom,,, :icon_e_wink:
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,721
Eto svaki dan netko nešto napiše o tim poticajima i tako dan po dan. I jednog dana će biti isplaćen.
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
Pa'naravno da je odobrena isplata..!!I nema problema sa time jedini je problem sa parama jer para nema!!zvao je jucer jedan prijatelj iz agencije u ministarstvo I svaki put mu drugacije kazu!uglavnom kao trebalo bi bit nest do kraja sestog mjeseca I traze valjda od europe da nam isplati poticaj za 2015 jer kao pogodeni poplavama,led bla,bla....sve u svemu ja ni neocekujem da ce sta biti!sva ta obecanja ludom radovanja...:frown:
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
Svatko priča nešto drugo,ali dok ne vidim pare na računu,ne vjerujem ni sebi samome.Tako se ne radi u EU koju toliko prizivamo(ja ne nego naši političari),tamo su več dobili poticaje,a nas su u ove 2-3 god. zakinuli za cijeli jedan god. proračun koji je namijenjen poticajima u poljop.(svake god 30-40% manje od ukupnog iznosa).
 

BRIHOVCAN

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
98
daleko smo mi još od EU , naši susedi slovenci poslje podnesenog zahtjeva za poticaj dobivaju rešenja sa datumima kat če što bit isplačeno ,a ne da zivkaju naukolo i svako ima svoju priču svaka agencija za sebe
 

IVANCIN

Član
Tu od
19 Lip 2009
Poruka
151
daleko smo mi još od EU , naši susedi slovenci poslje podnesenog zahtjeva za poticaj dobivaju rešenja sa datumima kat če što bit isplačeno ,a ne da zivkaju naukolo i svako ima svoju priču svaka agencija za sebe

Mi smo EU skoro godinu dana.

Baš nam je lijepo


Kad nismo sposobni nitko nam ne može pomoć.

Hrvati su ko vatra dobar sluga, loš gospodar.
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
Ništa do 10.6. Najnovija vijest iz vrlo sigurnog izvora najbližeg ministru
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh