• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

BRIHOVCAN

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
98
prijatelji baš sam zalostan , sad kad sedne lova , morat ču počet neš delat ,do sad sam kral bogu dane
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Opet nešto muljaju. Piše u riznici da je plačeno jučer 1.2 miljarde a nitko nije dobio. A i gdje je nestalo 200 miljuna . ministar financija je najavio 1.4 miljarde
Vjerojatno porezni dug jel su pisali da odmah oduzimaju dugovanje
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Sjebo im se program u agenciji pa danas navodno odklonjeno i nastavljena preraspodjela zato su i takvi glupi iznosi...
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,093
Hha to je nevjerojatno :)

A ništa, valjd će onda biti u ponedjeljak ?
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Uz tolko uhljebi mogli su zaposliti jednog informaticara i racunovodu sa skolom pa im se nebi to desavalo.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
I ja dobio za krave dojilje 30 lipa....ljudi moji, sve ovo treba skupiti i dati u EU novine nek svijet čita kak se postupaju s nama.
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
malo sam računao usporedio one odluke od prije i ovu zadnju od 10.6 i došao do razlike koja odgovara visini mog poreznog duga(ne baš 100% u kunu ali tu negdje)
fora je u tome što su najavili smanjenje poticaja za visinu poreznog duga pa me interesira da li postoji razlika u iznosu isplate kod onih koji nemaju duga
samo da napomenem da su si taj dug naplatili prije par dana ovrhom pa da ne bi ispalo da za istu stvar dvaput "beru" novce
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,093
U rješenju o ostvarenom pravu za jedinstveno pravo piše :

...se odobravaju sredstva navedena u glavi 2 na račun XY banke, broj računa XY....

Kako sad oni mogu uzet za neki dug ako mora prvo na račun?
 

vukovar

Novi član
Tu od
8 Velj 2014
Poruka
13
malo sam računao usporedio one odluke od prije i ovu zadnju od 10.6 i došao do razlike koja odgovara visini mog poreznog duga(ne baš 100% u kunu ali tu negdje)
fora je u tome što su najavili smanjenje poticaja za visinu poreznog duga pa me interesira da li postoji razlika u iznosu isplate kod onih koji nemaju duga
samo da napomenem da su si taj dug naplatili prije par dana ovrhom pa da ne bi ispalo da za istu stvar dvaput "beru" novce

ja sam dobio za jednu dojilju nesto preko sedamsto kuna i jos za nesto 150 kuna a ostale su mi krave mlijecne ,tako da ne znam sta je sa vama ,citam na forumu mnogi dobili po nekoliko desetina lipa
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
U rješenju o ostvarenom pravu za jedinstveno pravo piše :

...se odobravaju sredstva navedena u glavi 2 na račun XY banke, broj računa XY....

Kako sad oni mogu uzet za neki dug ako mora prvo na račun?

evo izdvojio sam taj dio sa agroneta mada je neko već prije stavio link za kompletnu obavjest

Poljoprivrednim gospodarstvima koja imaju porezni dug, odobreni iznos izravne potpore umanjen je za iznos dugovanja, sukladno evidenciji Porezne uprave, a od tzv. prijeboja dugovanja izuzeta su poljoprivredna gospodarstva koja se nalaze u područjima zahvaćenim poplavom.

zato sam i pitao kolika vam je razlika u iznosu između prijašnjih i ove zadnje odluke,ako imate razlike jer kao što sam napisao meni se podudara sa dugom
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,093
Poljoprivrednim gospodarstvima koja imaju porezni dug, odobreni iznos izravne potpore umanjen je za iznos dugovanja...


Znači tko ima duga taj je dobio odluku sa manjim iznosom? Odnosno prije izdavanja odluke napravljen je prijeboj ili??
 

matijas311

Član
Tu od
19 Tra 2010
Poruka
243
Sad sam gledo na Erste banci da će sutra biti na raspolaganju cjeli iznos poticaja. Datum dokumenta 14.6., datum valute 16.6.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh