• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
Auuuu...ti si jak!!!!! :) Sad brzo po neki priključak novi :)


Ja mislim da je što se mene tiće to sad sve.

Ma kakav prikljucak!ima nekih obaveza,veterinari,repromatrijal nest mirovinskog I jos neke sitnice I to je to!a uostalom nemam potrebe za nekim prikljucima,jedino da je neka supa za sjeno I garaze..al fala bogu bar vise nikomduzni.:icon_pray:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Nemam krave a pol zemlje u zakupu nemam ugovore tak da nisam puno ni dobio al svejedno svaka kuna uvijek dobro dodje!
 

prenki

Novi član
Tu od
8 Velj 2014
Poruka
3
pozz jel ima neko da je dobio poticaj a da mu u odlukama za regionalno placan je pise 0,00kn ? naime po njihovom arkodu imam 0,98h iako po vlasnickom imam malo vise od 1hektra, dobio sam ekolosku i tug do sada, a sve ove god.su mi isplacivali i regionalno , radi se o vocnjaku.e sad ako nemam 1ha zasto su mi onda isplatili eko i tug? pozz
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Dali je netko dobio plačanje temeljem ovog naslova: ODLUKU o ostvarivanju prava na potporu jedinstveno plaćanje na regionalnoj razini za 2013. godinu.
:(mm):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Jutros sjelo ,kune nisam vidio,Hypo aktivirao ovrhu za traktor i gamad iz Fine sve njima uplatili
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Bome su isplatitli sve, nisam se tome nadao s obzirom na ona dva zadnja rebalansa proračuna. Konačno neka dobra stvar u našoj poljoprivredi!
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Dobio poticaj umanjen za iznos poreznog duga... Ali u poreznoj "ne znaju" da su mi uzeli pare a ja opet bez kune.....
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Decki jel bilo u zg banci? Ja sam jucer bil triput na bankomatu i nista. Kolko je sad
nazadnje isplaceno po ha?
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Meni je došla i premija za mlijeko i oranice. Uglavnom kad oduzmem od onog iznosa na zadnjoj odluci s agroneta onaj iznos s prve odluke (regionalna plaćanja) dobijem ono što su mi jučer isplatili (par sto kn razlike, ali nećemo cjepidlačit)
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
Oko 70 posto je isplaćeno, to je napredak u odnosu na prošlu godinu kad je bilo čini mi se 65 posto.
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
Dobio poticaj umanjen za iznos poreznog duga... Ali u poreznoj "ne znaju" da su mi uzeli pare a ja opet bez kune.....

kako znaš da su ti uzeli za dug
jel to negdje piše ili ti je neko rekao
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Kako nebi znao !!!!!!!!!!!!!! dobio sam na agronet dopis o oobrenom iznosu i knjigovođa mi provjerio iznos duga ...............ne kužim šta vama pojedincima tu sada nije jasno..
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,141
Koliko onda iznosi ukupno po ha? Ja niti sam gledao na agronetu, niti sam jos bio u banci..
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Jel u ovom drugom dijelu ima šta za krave,il je onih 460 kn u prvom sve???
Nekako nemogu vjerovat da je to, to i da mogu ić toliko nisko s obzirom u kakvom je mljekarstvo stanju?
Poticaj isplaćen al sam sad dobio manje nego u prvom dijelu,a prvi dio trebo bit 40% pa mi više ništa nije jasno :mur::confused::icon_hang:
 

BRIHOVCAN

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
98
koliko god da računali koliko je za što došlo svaki če dobit drugačiji rezultat , najbolje je bit zadovoljan sa onim što smo dobili , a ono što su si uzeli , pa nek su bar je dug manji , na kraju krajeva idemo dalje u nove pobjede ili poraze kako tko
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh