• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,115
A koliko iznos?-mislim jel iznos sa zadnje odluke ili?
Jel za oranice ?
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Po mome izračunu i objavi sa agroneta ispada ukupno 1550 kuna po hektaru...
 

matijas311

Član
Tu od
19 Tra 2010
Poruka
243
Umanjeno je za 2 lipe u odnosu na odluke. Samo su oranice, iznos je 1676,93754 kn/ha
 
Posljednje uređivanje:

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,115
Nije mi sad baš jasno, evo primjer.

Imam 1ha zemlje, prošli puta sjelo oko 500kn za oranicu, i sad na odluci piše 1500kn.

Da li će biti isplaćeno 1500kn ili 1000kn?
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,115
Pa i ja tako mislim, al matijas kaže da mu je isplaćen cjeli iznos sa odluke ...
 

BRIHOVCAN

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
98
kod mene još uvek niš , neznam počeo sam bit jako nervozan nemam ni dug ni niš tako da neznam di leži kvaka , jel ima još neko koji nije niš dobio ?
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
ima nas više, ne brini, ako ti još ovaj tjedan ne stigne, oprosti se od toga..
 

BRIHOVCAN

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
98
ima nas više, ne brini, ako ti još ovaj tjedan ne stigne, oprosti se od toga..

ma ne brinem samo neznam kako da objasnim onim stričekima is elektre da se i oni moraju još malo strpjeti, a oni su jače nervozniji nego ja , cvikcange im samo skaču po rukama
 
Posljednje uređivanje:

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Neka lova je sjela danas, za šta točno neznam al vidim na stanju da ima love na računu, nije u pitanju par lipa kao prošli tjedan nego je sjelo nešto konkretno.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Meni danas sjelo, opis: Program jedinstvenih plačanja, bez financijske discipline.
 
Posljednje uređivanje:

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Meni danas sjelo, opis: Program jedinstvenih plačanja, bez financijske discipline.

To i kod mene piše, mislim da to nije sva lova. Trebalo bi još nešto bit ak budu dali.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Auuuu...ti si jak!!!!! :) Sad brzo po neki priključak novi :)


Ja mislim da je što se mene tiće to sad sve.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
Pa gdje morem provjeriti jeli šta sjelo ili baš moram iči u banku ? Do jučer mi nije ništa bilo uplačeno
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh