• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

dmatkovic96

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
164
Ma prijatelju, bili su sitni ženski telci od junica,a takve sigurno ne kupuješ isto kao i ja, tak da nebudu bikove izranili od njih:) a da su bili muški več bi se nekud stisnuli
 

OPG HORVAT

Član
Tu od
24 Ožu 2011
Poruka
696
Opčenito sam mislio na kupnju telaca, mislio sam da ti nisi prodao muške,
ste uvozili sta skoro?
 
M

MOCO

Guest
što se tiće Belja i isplate telića ,to je istina jer oni te otkupljene teliće plačaju tek kad im sjedne poticaj za mljeko sa njihovih farmi:madmana::madmana:

a daj nemoj zezat! pa ja sam mislio da odmah plate!
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Ne morate se brinuti!!!!!!!!! Sestra mi radi u poreznoj upravi i nema šanse da vam itko uzme novac jer su poticaji (kao socijalna primanja,pordiljne naknade i dječiji doplatak) izuzeti od prisilnih naknada i blokada! Dakle ako ste u blokadi pozvat će Vas iz banke i predložiti vam otvaranje računa tzv 35 na koji će vam novac biti isplaćen u cijelosti! Po zakonu su sve banke to dužne i čine tako sigurno!
Samo nek gospoda isplate






ovo sam procitao na drugom forumu danas,,,,,

Nije istina. Ja znam hrpu ljudi kojima je lani blokiran račun i kad je došla uplata poticaja, novci su bili na računu, ali ih nisu mogli dizati jer je porezna blokirala. Tek kad su namirili dugove onda su mogli dići novac, s tim da nisu mogli tim novcem plaćati ta dugovanja nego su morali izmisliti neki drugi novac. Radi se o virovitičko-podravskoj županiji, a sjedalo im je svašta na poreznu, čak i rtv pretplata.

No ostalo je istina, nije da poticaji neće biti isplaćeni, no ako je nekome porezna blokirala račun, neće moći dizati, ali neće ni porezna samostalno skidati s računa. Ide se tamo na dogovor oko plaćanja.
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
a daj nemoj zezat! pa ja sam mislio da odmah plate!

Ništa iznenađujuće. To je agrokorova grana, a jedna takva meni duguje još od studenog.
 
H

hrca

Guest
Evo prije nekoliko minuta sam zvao agenciju i oni kažu da što se tiče duga u poreznoj oni nemaju ništa sa tim, a nakon toga sam nazvao kolegu koji radi u poreznoj i on mi je odgovorio da ni oni nemaju nikakvih informacija da se dužnicima ne isplaćuje poticaj. Imam nešto duga po posljednjem obračunu PDV-a. U ovih 50% trebao bi dobiti oko 13000kn
 
P

pavišće

Guest
Evo prije nekoliko minuta sam zvao agenciju i oni kažu da što se tiče duga u poreznoj oni nemaju ništa sa tim, a nakon toga sam nazvao kolegu koji radi u poreznoj i on mi je odgovorio da ni oni nemaju nikakvih informacija da se dužnicima ne isplaćuje poticaj. Imam nešto duga po posljednjem obračunu PDV-a. U ovih 50% trebao bi dobiti oko 13000kn


ja se danas čuo sa dosta kolega, ali nitko još nije dobio..a rečeno je u dva tj.bude sve isplačeno..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
do velikog petka budemo valjda i mi zadnji dobili:finga::finga::finga:, a jučer kad sam zvao broj od pomočnice ministra ,jedan umIljati ženski glas me uvjeravao da bude ovaj tjedan isplačeno i da kada završi ovaj krug isplate budu možda išli u drugi jer navodno se negdje nažicala lova ,tako da nebi bio krajnji rok lipanj nego prije ali to je ono REKLA KAZALA:vragek::vragek::vragek:
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
a zašto su skinuli onaj dokument sa agronet profila,kad sam prvi puta išao gledati bio je dokument ODLUKA O ISPLATI 2011 ili tako nešto,tamo je sve pisalo koliko trebam dobiti i šta je odobreno a šta nije,sad toga više nema tamo??? i još jedno pitanje ako netko zna,piše taženo 1500kn za teže uvjete gospodarenja,odobreno 410kn,umanjeno za 1100kn,razlog-financijska disciplina????
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
a zašto su skinuli onaj dokument sa agronet profila,kad sam prvi puta išao gledati bio je dokument ODLUKA O ISPLATI 2011 ili tako nešto,tamo je sve pisalo koliko trebam dobiti i šta je odobreno a šta nije,sad toga više nema tamo??? i još jedno pitanje ako netko zna,piše taženo 1500kn za teže uvjete gospodarenja,odobreno 410kn,umanjeno za 1100kn,razlog-financijska disciplina????

To ti dođe da se naučiš kako uspjeti preživjeti sa malo novaca:prayer:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pozdrav ljudi ,kakva situacija dali vam šta sjelo ili ništa do drugog tjedna,na telefone se nitko ne javlja u ZG ,svi nešto nedostupni,taj njihov novi način isplate čisto sranje,bolja je bila prijašnja opcija ako je išao jedan poticaj išao je svima a po ovom neki su dobili svih 50% a mi ostatak ništa:vragek::vragek:
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
zanimljivo a obecali isplatiti za sjetvu do kraja trecega mjeseca!!!!!!

a danas 05.04
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
evo dragi kolege,najfriškija vijest drito iz ministarstva,ljubazna gospođa mi je objasnila da naš jakovina ima danas sastanak u ministarstvu financija i da se bude vidjelo sa poreznom zašto nas oko 75 000 korisnika još nije dobilo ništa poticaja,ona uglavnom ne zna dali neki nismo dobili zbog duga ali bude isplačeno sve u roku 7 dana e pa sretno nam bilo:madmana::madmana::madmana:
 
P

pavišće

Guest
evo dragi kolege,najfriškija vijest drito iz ministarstva,ljubazna gospođa mi je objasnila da naš jakovina ima danas sastanak u ministarstvu financija i da se bude vidjelo sa poreznom zašto nas oko 75 000 korisnika još nije dobilo ništa poticaja,ona uglavnom ne zna dali neki nismo dobili zbog duga ali bude isplačeno sve u roku 7 dana e pa sretno nam bilo:madmana::madmana::madmana:

no krsno, sad još tjedan dana :supris:
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
bit će dobro ako bude tjedan dana!

Friška neslužbena informacija: ošle naše pare za podmirenje duga veledrogerijama (Linić).

Ugl.KAd bude-bit će !
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
potrosio pare,,za djubar,,,oslonio se na poticaj,,bit ce opomena za kredite,,majke cu im se sjetit,,,onda nek mi rece,,da nije bolje onaj koji nista nema,,,,selim se u afriku,,,:axe::axe::axe::axe::madmana::madmana:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh