• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
širočka je sjekira,,al malo duza,,duzi zavrsetak ima,,nisam dobio poticaj,,dug mi je za zdravstvo i mirovinsko,,posto sam u pdv-u,1600kn,mjesecno,,a uzimaju si iz povrata pdv,,,,a valjda cu dobit,,ak ne dobijem,,i onak im nec platit,,nek uzimaju iz povrata,:finga:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma ovo sa dugom od toga ništa,to se tek najavljuje i prvo bi se gledao neplačeni porez,sutra kreče isplata dalje tako da mi koji nismo dobili budemo u prednosti jer su ovi prvi več potrošili,evo baš danas malo gledam kako su ovi što su dobili več popunili dvorišta sa gnojivom i ostalim repromaterijalom i opet debate kako dalje kad nas lagano i majka priroda h..e:mad::mad:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,657
širočka je mala sjekira, planjkača je veeelika....nju preporučam kod ograde držati...:weedman:
 
M

MOCO

Guest
a jbg, za poticaje sam rekao da ne znam zašto neki nisu dobili, ja sam dobio i potrošio nisam ni sve poplaćao.


Poljoprivrednu sam samo malo pogledao kad je ona lupetala o koncesiji za vodu, znao sam da će to doći jer sam pročitao u nekom zakonu prije par godina, al mislio sam da nešto ne razumijem jer mi je to bilo jako glupo -znači sve je to već isplanirano samo mi nemamo pojma a niko nam neće ni reč!
Eto predlažem im da mi još odrede kolko kubika zraka imam oko farme pa nek i to naplate i nek me kazne jer sam udahnio 2x više! nek crknu više!
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
ali mi koji nismo dobili pare imati cemo duze (tjedan dana duze)
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
to ti sijelo za krave i dali je to pola od njih i kad bila uplata :?:
 

tovi

Član
Tu od
25 Sij 2012
Poruka
72
meni osobno za koze ali ide sve , uplata danas ujutro vidio preko interneta , znači sa današnjim danom i da pola od onoga što su objavili na stranicama agencije za plačanje ali ipak umanjeno 25% cc od prošlih godina po mojem izračunu:oops:
 
P

pavišće

Guest
meni osobno za koze ali ide sve , uplata danas ujutro vidio preko interneta , znači sa današnjim danom i da pola od onoga što su objavili na stranicama agencije za plačanje ali ipak umanjeno 25% cc od prošlih godina po mojem izračunu:oops:[/QUOTE

dužan nisi nista poreznoj??
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Moja stara ima dug na poreznoj, mirovinsko i zdravstveno i dobila je poticaj
 

heik

Član
Tu od
27 Velj 2012
Poruka
87
Moja stara ima dug na poreznoj, mirovinsko i zdravstveno i dobila je poticaj


ovaj post je tračak nade za sve nas koji imamo duga za mirovinsko i zdravstveno 8)
 

heik

Član
Tu od
27 Velj 2012
Poruka
87
kada ce vec isplatiti taj poticaj ???????


ovdje kod mene,jednom poznaniku u prošli ponedjeljak uplatili za zemlju,u četvrtak za livade i pašnjake a danas za krave. u tjedan dana 3 uplate a kod mnogih nas još ni jedna, pa ne kužim
 
P

pavišće

Guest
ovdje kod mene,jednom poznaniku u prošli ponedjeljak uplatili za zemlju,u četvrtak za livade i pašnjake a danas za krave. u tjedan dana 3 uplate a kod mnogih nas još ni jedna, pa ne kužim

možda nije ništa dužan..
 

heik

Član
Tu od
27 Velj 2012
Poruka
87
možda nije ništa dužan..

a najvjervotnije da nema duga. al najveća glupost u cijeloj priči mi je ,pa ako već odbijaju za dug,što to nigdje nepiše,a i nek si onda uzmu dug a daju mi ostatak
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh