• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

DELO1

Član
Tu od
9 Ožu 2009
Poruka
378
evo ja bio na bankomatu i leglo oko 50% sretan ko mako dijete :gitarist: :D :mrgreen:
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
evo ja bio na bankomatu i leglo oko 50% sretan ko mako dijete :gitarist: :D :mrgreen:

jesi li imao ista duga.
 
Posljednje uređivanje:

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,123
Hahah ovo je live komedija...

Čim netko dobije poticaj odmah pitanje : "da li si imao duga"...

Aj i ja se priključujem:

@ DELO1:
jesi ti imao sta duga u poreznoj ????
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,804
Bilo kakav dug prema drzavi pa i mirovinsko odnosno zdravstveno.
 

Ivica Blagaj

Član
Tu od
13 Velj 2011
Poruka
470
Pa ako se ne varam ministar Jakovina je rekao da dok odluče gledati dugovanje prema državi da će onda raditi po principu da se dugovanje probija s poticajima..
A i uostalom zar se poticaji nemogu uplačivati na štićeni račun odnosno nemogu biti predmet ovrhe, a meni račun nije blokiran od strane porezne uprave..tak da mi je to malo nelogično..
A i dug od 500kn premašuješ samo jednum mjesecom neplaćanja doprinosa za zdravstveno..
 

heik

Član
Tu od
27 Velj 2012
Poruka
87
kolegi jučer sjeo poticaj a znam sigurno da ima duga za mirovinsko i zdravstveno
 
P

pavišće

Guest
ja imam duga 5,500,ookn,za tromesjecje,,

i nisi dobio?? i ja imam samo nešto u ovoj godini, pa me zato i zanima dali je uopče dobio netko tko ima imalo duga..
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
864
evo tek sad ponovo na forumu , ne nemam duga ni lipe čist sam sto posto...

Ma ,ti kolega trenutno nisi zanimljiv.Pitanje je jeli dobio tko poticaje iako ima dug prema državi.:scratch
 
M

MOCO

Guest
da,neznam jel ima tu nešto!? baš se nekako poklopilo i kod nas,nabrzaka što sam pričao s ljudima, nisu dobili oni s dugom poreza na dohodak. Možda su ih ostavili za kasnije rokove isplate, dok ne naprave neku kompenzaciju s poreznom, ne znam! Al iskreno, pitam se, zašto ne plate porez? u americi postoji izreka : samo su smrt i porez sigurni!
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Moco baš cijenim tvoje postove, ali kad ga bubneš onda ga pretjeraš :-( Što se koji ku*ac država zadužuje? Što isplaćuje milijune za menađere a svi odreda gubitaši? Da je poljoprivrednik imao uspješnu godinu vjerovatno bi podmirio sve račune, no kako ti država odlučuje od koga će uvesti, koliko ćeš platiti dađbina, po koliko ćeš prodati proizvod nemaš baš puno milosti birati ispred banaka, koperacije i države tkome ćeš namiriti račune. Ako je država toliko uspješna što se zadužuje? Oni ne smiju imati manjak u proračunu moraju se zadužiti, a seljaku trebaju oduzeti i to malo sirotinje? Rekao sam da će uskoro seljaci pod najlon, kao oni španjolci... Ako sad nije vrijeme za prosvjede, onda svi imate problema sa kemijskom lobotomijom. Namjena poticaja je sasvim neka druga priča od podmirivanja doprinosa. Meni su prelomili povrat pdv sa porezom na njivu, pošteno i neka im. No neka mi isto tako plate fakture od 600 dana sa njihovim firmama privatiziranim po b c i ne znam kojem modelu.

No nameće se jedno logičko pitanje. Kako to da država očajnički treba naše novce za mirovinu? To je naša mirovina i svejedno je kad ćemo je uplatiti. Naši preci su cijeli život uplačivali mirovinu i sad se trebaju trošiti vlasiti novci oročeni u dražvnoj blagajni. Mi uplaćujemo doprinose za neko vrijeme kad ćemo u mirovinu, tako je svejedno da li ćemo ih uplatiti sad ili kad nas malo povuku dobre godine i podmiriti sve, zar ne? Država ako nema novaca neka povečava konkuretnost smanji uvoz i odljev kune i deviza, neka pokrene bušotine, i neka odstrani off shore firme u državnim nabavama i da ne nabrajam dalje.
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
A i dosta mi već priča mi moramo prodati ovo, mi moramo ono, sad moramo i Petrokemiju prodati, Inu smo poklonili, Bijele noći to nije bio poklon to je bila bagatela upakirana kao poklon. Sve mimoramo a sve smo siromašniji, dok oni svi grade, zidaju i prave ogormna gradilišta krivotvore fakture i sebi zgrču ilegalnu lovu, ali seljak je kriv za sve!
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,715
ne moramo mi bit seljaki!
prekrasno mi je sjela današnja poljoprivredna emisija, prekrasnoooo....
sve smo bliži konačnoj odluci, zar ne?
"jer da bi zaštitili ovu našu netaknutu prirodu moramo plaćati svaku litru vode koju uzmemo iz vodotoka i podzemlja"
"ukoliko vam inspekcija nađe nezaključane pesticide na gospodarstvu, odrapit će vam kaznu od 1000 do 8000 kuna"
"gospoda seljaci koji ne budu mogli osigurati 10 kubika skladišnog prostora za gnjoj (valjda po jednoj kravici) budu morali osigurati taj prostor ili se suočiti s nedostatkom istog"
"višegodišnja praksa spaljivanja živice će vam se odraziti na iznos poticaja na ukupne poljoprivredne površine" (idem odma zapalit poriluk, pa da vidim kak bu gorel)

gore navedeni citati su direkt iz moje glave, onak kak sam ja shvatio taj prilog, da nebi bilo da je baš tak bilo u poljoprivrednoj...
...a lepo mi je deda rekal, širočku kod ulaznih vrata moraš uvjek imat...:mrgreen:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
čuj Darijus ta širočka to bi ti bila kao sjekira ili neka druga batina,uglavnom i kod nas su tako u tom stilu stari ljudu govorili,nisu oni bili ludi:vragek::vragek:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh