• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
P

pavišće

Guest
a najvjervotnije da nema duga. al najveća glupost u cijeloj priči mi je ,pa ako već odbijaju za dug,što to nigdje nepiše,a i nek si onda uzmu dug a daju mi ostatak

totalno bezveze, ja sam dužan samo ovz godinu i nisam dobio, a netko ima zaštićeni i dobije..ne kužim..uopče ništa, a još manje zašto se o tome šuti..:confused:
 
Z

zoran

Guest
totalno bezveze, ja sam dužan samo ovz godinu i nisam dobio, a netko ima zaštićeni i dobije..ne kužim..uopče ništa, a još manje zašto se o tome šuti..:confused:

Tak je, samo nek si oni oduzmu naša dugovanja i još imaju ohoho nama za isplatiti pa nek jednom već KRENUUUUU....
 

heik

Član
Tu od
27 Velj 2012
Poruka
87
totalno bezveze, ja sam dužan samo ovz godinu i nisam dobio, a netko ima zaštićeni i dobije..ne kužim..uopče ništa, a još manje zašto se o tome šuti..:confused:


ma nemam pojma šta ovi gore mute,jer i pola ovih što su dobili pričaju da im nešta neštima :eek:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
U mom selu covjek duzan za radiotelevizijsku pretplatu nije dobio kune poticaja. Navodno ga HTV tuzi za dugovanje...
 
P

pavišće

Guest
U mom selu covjek duzan za radiotelevizijsku pretplatu nije dobio kune poticaja. Navodno ga HTV tuzi za dugovanje...

mene danas uvjeravaju da su to dezinformacije, da dužnici neće dobiti..za sada ide kažu sve po starom.. nadam se da su u pravu ..
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
ja bio u banci maloprije i nema nista pitam na salteru da li je ko dobio i ovaj kaze nije nista islo vec 7 dana tako da treba cekati...
 
P

pavišće

Guest
ja bio u banci maloprije i nema nista pitam na salteru da li je ko dobio i ovaj kaze nije nista islo vec 7 dana tako da treba cekati...[/QUO


u kojoj si banci?
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
poticaj dobivam u Croatia banci..

meni se cini da su oni isplatili samo ove male do 10000 kuna jer su moji susjedi dobili prosli ponedeljak...
 
P

pavišće

Guest
poticaj dobivam u Croatia banci..

meni se cini da su oni isplatili samo ove male do 10000 kuna jer su moji susjedi dobili prosli ponedeljak...

a čuj, malih ima više..i većina je zadovoljena, to je neka logika..ma neznam, vidjet će mo rekao je ministar dva tjedna..

ja sam u Hypo
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
oni to isplačuju po nekoj novoj metodi,evo i kod mene ni lipe,a pojedini susjedi dobili prošli tjedan za zemlju a jučer dobili za krave,samo novci slabo pristižu neko opet koči sistem,za pojedine katergorije su iznosi malo drukčiji nego do ovih godina,imate iznose na jednoj stranici agencije za plačanje uglavnom živci zbor i daj jednu pivuuuuuuuuuuuuu
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
evo nekih cifri 1. livade i pašnjaci 380kn hektar, 2. ostale vrste korištenja zemljišta -2055 kn hektar, 3. krave dojilje iliti simentalke 1310kn, 4 mlječne krave-836 kn pa sad nek se računa koliko bi trerbalo biti a koliko BUDE:finga::finga:
 

mali gazda

Član
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
93
nama sjelo jučer za krave dojilje točno 50% od 1320 kn koliko iznosi po kravi prošli tjedan sjelo za zemlju i isto odgovara 50 % s tim da je skinuto 8 % kolko vidim sve se pošteno isplačuje još čekamo za mlječne krave to još nije stiglo
 
P

pavišće

Guest
oni to isplačuju po nekoj novoj metodi,evo i kod mene ni lipe,a pojedini susjedi dobili prošli tjedan za zemlju a jučer dobili za krave,samo novci slabo pristižu neko opet koči sistem,za pojedine katergorije su iznosi malo drukčiji nego do ovih godina,imate iznose na jednoj stranici agencije za plačanje uglavnom živci zbor i daj jednu pivuuuuuuuuuuuuu


evo dobio sam odgovor iza agencije za plačanje, pitao dali će mo dobiti novce, ako smo dužni nešto..

Poštovani,

Za navedeno se morate obratiti Poreznoj upravi.
Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju će isplatiti odobreni iznos potpore ali u našoj nadležnosti nije obračun poreza.

Srdačan pozdrav,
Odjel za odnose s javnošću
APPRRR
 

dmatkovic96

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
164
E pa baš ču se i ja obratiti poreznoj da vidim jel postoji kakav dug, jer poticaja nema ni lipe a duga nisam nikada imao, mislim ako je i bilo kakve razlike uvjek se je to redovno rješavalo, doprinose plačam svaki mjesec, ne prebijam ih preko povrata pdv-a
Više mi ništ nije jasno, o isplati za mlijeko za veljaču od svog otkupljivača još niti ne pomišljam a ovi u belju, za valentinovo sam im prodao 3 teleta i zovem ih jel bi možda mogla biti ubrzo isplata vele da nemaju novaca niti znaju kad če imat,da čekaju poticaje.
Nemreš vjerovat :)
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Ne morate se brinuti!!!!!!!!! Sestra mi radi u poreznoj upravi i nema šanse da vam itko uzme novac jer su poticaji (kao socijalna primanja,pordiljne naknade i dječiji doplatak) izuzeti od prisilnih naknada i blokada! Dakle ako ste u blokadi pozvat će Vas iz banke i predložiti vam otvaranje računa tzv 35 na koji će vam novac biti isplaćen u cijelosti! Po zakonu su sve banke to dužne i čine tako sigurno!
Samo nek gospoda isplate






ovo sam procitao na drugom forumu danas,,,,,
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
što se tiće Belja i isplate telića ,to je istina jer oni te otkupljene teliće plačaju tek kad im sjedne poticaj za mljeko sa njihovih farmi:madmana::madmana:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh