• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
ne bi trebali puno, udio europskog novca se povećava svake godine, a to ne mogu uzet. a tek da čuješ bajke koje pričaju u savjetodavnoj. odma sam se bacio u otvaranje obrta, samo čekam da mi odobre ovi iz ministarstva :D:
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
ne bi trebali puno, udio europskog novca se povećava svake godine, a to ne mogu uzet. a tek da čuješ bajke koje pričaju u savjetodavnoj. odma sam se bacio u otvaranje obrta, samo čekam da mi odobre ovi iz ministarstva :D:

Kakvog obrta, export-import ?
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
ja "popušio" 25% povrata osiguranja usjeva(oko 5 tskn),navodno NISAM PREDAO PAPIRE,a znam da jesam,a mislim i da znam gdje su zapeli,al jbg zamjeri se čovjeku a opet će mi trebati.............:fiery:
 

BRIHOVCAN

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
98
Prijatelji mislim da je došlo vrijeme da se ova tema polagano otvori , jer po svim pravilima došlo je vrijeme da se neš dobije da nam blagdanski stol bude malo bogatiji . Ako neko neš zna nek gukne da se malo pospominjamo.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,115
Negdje prije ministar je rekao da će do kraja 12mj poslat svima nama obavjesti koliko imamo prava na poticaj...
Bar da bude tako, znali bi kad i šta očekujemo.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
"KRALJ POTICAJA" Ivica Todorić je i za 2013. godinu dobio najveće državne potpore. Tvrtke iz sastava njegova koncerna Agrokor ponovno su dobile od države više od 100 milijuna kuna, a listu najvećih korisnika državnih poticaja iznova predvodi Todorićevo Belje.
Isplata poticaja u razvijenim zemljama EU krece 01.12. 2014 a naši nisu tražili prijevremenu isplatu........
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Zeko pa to treba onima nerazvijenima, kod nas teče med i ptićje mljeko.

Sent from my move 2 using Tapatalk 2
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Upravo tako nama ne trebaju potpore.....Bravo za Jakovinu , njegova plata je redovna,,
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,725
Evo danas su usvojili rebalans proračuna. Čini mi se da od poticaja nema ništa dok EU ne da lovu, a to znači prvo za posebno osjetljive grane poljoprivrede krajem siječnja, a onda ostali u ratama do Petrova.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Situacija je škakljiva ali sve se svodi da nema love,ona tužba za onih 30% iz 2012 je došla u korist nas ali gospoda se pravdaju da nema novaca a još se čeka rebalans,ako bude love to bi trebalo biti isplaćeno do kraja ove godine,tj do zatvaranja riznice tamo negdje oko 20.12 a ovaj prvi kakti eu dio obaveze tek u 1 mjesecu ,e pa sada ti ***** mrvice pa koja smo mi krasna eu ako nama dolaze poticaji kasnije nego drugim članicama,sve je to smučkaj i proli od lokalnog nesposobnog ministarstva i dežurne ekipe,jer svi zahtjevi su obrađeni i ČEKAJU ,:confused::confused::confused:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Onaj dug oni nama moraju platiti,ali kada za to bude bilo sredstava,rečeno je prije neki dan u Bjelovaru na jednom predavanju i okruglom stolu gdje su bili likovi iz ministarstva i ekipa
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,208
Ja neznam jel se sad kaj dobiva ili se ikad dobivalo u to vrijeme (tu mislim na 12 mjesec)..
Pa jel se ne isplacuju poticaji svakog proljeca?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh