• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,115
Pa prema nekim projekcijama isplata bi trebala biti u 1mj, mislio sam ako malo aktiviramo temu možda bude čak u prosincu, no nema interesa..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ma možemo mi i u totem tući ali stanje u blagajni nije na našoj strani
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,115
Postoji lova koju eu daje..:
Na tome se moglo poraditi da bude nešta prije...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
A tko iz ministarstva i agencija da je to odradio,eto koliko su im smradovi iz eu našli zamjerki za ovaj neki plan ruralnog razvoja ,gotovo 400 zamjerki
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,115
Za ruralni razvoj šta reć osim sramota...

A vezano za interes ranije isplate, očito ima interesa da bude kasnija isplata...
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,115
Evo ipak nije sve tako crno...
Prilično provjerena informacija do kraja mjeseca 600kn po ha za osnovno plaćanje..
 

Zombie

Član
Tu od
29 Ožu 2013
Poruka
629
Koliko sam ja cuo,ove godine nebi smjelo biti umanjenja a i idu neka dodatna placanja po kravama...
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Ja ču se javiti kada bude neke pare sijele do tada ne ulazim u temu i raspravu.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Prije će meni Nives Celzijus plesati u krilu nego ova ofucana bagra odredšiti kesu, ali nada umire zadnja, problem je što je nada već na aparatima!
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Nemojte se puno zanositi na europsku blagajnu kaj se tice poticaja,jer mi jos nismo dosegli status da bi nam EU placala 100% poticaja.To bude tek 2020.ako se ne varam(moze biti samo kasnije),ove godine nam budu dali oko 30% dok se za ostatak Tihi mora snajti.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,115
Neke mjere su financirane sa većim djelom iz eu nego li od nas...
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Lako moguce,mozda sam ja citao samo za jednu mjeru,pa odmah procijenio da je za sve.
Znas mozda koje mjere?
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Bit če poticaji na vrijeme i vijerojatno dobar iznos,ipak je ovo izborna godina.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Neće biti ništa od para ove godine, trebaju pare za izbore pa je upitna i iduća godina dok se raspištolje i sve zlupaju na promocije i đambo plakate.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh