• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Baram ti nemoraš ništa nagađati.Znaš da je naša međimurska savjetodavna jedna od najbolijh u Hrvatskoj - odi gore k Suzani ili Šubiću i sve će ti reći i objasniti.Oni samo provjerene informacije daju kao pouzdane,a ako nisu sigurni u nešto, to će i tako reći.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Hvala na info, to ih potražim gore u agenciji? Sad ih nebum maltretiral ali od nove do tri kralja smo valjda na kolektivnom pa ču se zaletjet do agencije.
P.s. Ta gospođa Suzana, jel to ona malo viša, mršava sa naočalama oko nekih 45 godina?
 
Posljednje uređivanje:

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma nije premršava,otprilike moje visine,duga plava kosa - ako se nije ošišala.Ne ona koja pjeva, znam i nju, ali ti traži baš Suzanu ili Milorada.Bude ti dolje na potri rekao jesu li u uredu. Znaš gdje, desno od Konzuma niže kružnoga toka kod hotela,di je prekršajni sud - oni su čini mi se na trećem katu lijevo - desno su inspekcijske službe. Suza je sa lijeve strane hodnika, a ona jako mršava sa naočalama sa desne. I ona mala sa njom u uredu što radi sa stočarima je dobra i jako ljubazna,trudi se na sve načine pomoći.
Ne u agenciji di se podnose zahtjevi za poticaje koja je u zgradi FINE.
 

starter

Član
Tu od
17 Ruj 2012
Poruka
193
imam par pitanja,u 3 mjesecu sam pdnio zahtijev za poticaj za 2014 godinu,
do sad nisam dobio nikakvo rijesenje niti na agronetu kad kliknem pod odluke
pise da nema podnesenih zahtijeva,zanima me gdje mogu vidjeti koliko poticaja cu dobiti i dali su mi uopce odobreni,i kad bi mogao ocekivati isplatu istih?isto me zanima i za plavu naftu tj. karticu jer ni nju jos nisam dobio?
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,115
Bit će odluke ili rješenja do kraja godine, kak ne ?
Još par dana.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
Kad god naiđem na raznorazne članke, stavke , uredbe br. ovaj/onaj kao da če me probiti hladni znoj i želudac me počne frkati. Zatvorim knjigu, stranicu šta več je i sve se vrača u normalu. :(sweat):
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
imam par pitanja,u 3 mjesecu sam pdnio zahtijev za poticaj za 2014 godinu,
do sad nisam dobio nikakvo rijesenje niti na agronetu kad kliknem pod odluke
pise da nema podnesenih zahtijeva,zanima me gdje mogu vidjeti koliko poticaja cu dobiti i dali su mi uopce odobreni,i kad bi mogao ocekivati isplatu istih?isto me zanima i za plavu naftu tj. karticu jer ni nju jos nisam dobio?

Da li si podnio zahtjev za karticu? Kartica se podiže, ne dolazi doma.
 

Tomislav7

Član
Tu od
24 Velj 2012
Poruka
169
Kad god naiđem na raznorazne članke, stavke , uredbe br. ovaj/onaj kao da če me probiti hladni znoj i želudac me počne frkati. Zatvorim knjigu, stranicu šta več je i sve se vrača u normalu. :(sweat):

Nisi jedini, a cak sam i uvjeren da nitko od nas nista nece znati do zadnjeg dana, tj dok sjednu novci na racun. Ovako izravna i posebna i specificna placanja i nacionalne rezerve ovakve i onakve...ko to razumije, pogotovo ako pokusa izracunat koliko bi to bilo po ha, a svaka tablica drugacija, prva pokazuje vise od 3 milijarde, druga vec za milijardu manje!
Neka malo pozure s tim izracunima, jer mnogi od nas te novce ce odmah proslijedit tamo odakle su dosli.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,115
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=QBuQfFrgWkQ[/YT]

...krajem ove godine svakom polj. proizvođaču izdat rješenje....

Da , točno tako :(emo):
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
...krajem ove godine svakom polj. proizvođaču izdat rješenje....

Da , točno tako :(emo):

Imaju još 1i pol dan,iako sumnjam,nism čuo da je itko dobio rješenje o poticaju.Mislim da to nije nešto novo,nadam se boljem.U nadi je spas(moš'mislit).:icon_hang:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh