• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

starter

Član
Tu od
17 Ruj 2012
Poruka
193
Da li si podnio zahtjev za karticu? Kartica se podiže, ne dolazi doma.

a kad se zahtijev predaje?ove iz savjetodavnih treba streljat i povjesat po
banderama po selima kako je to stari SS radio,malo za primjer drugima :icon_hang:
meni rekli kad sam otvarao opg da ce kartica stici kuci negdje u prvo mjesecu
2015 i nitko nije spominjao nikakav zahtjev!
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Vjerojatno je mislila na karticu za opg, koju ja još dan danas nisam dobil, a prošlo je 3g. Nekih 2-3 mjeseca kak si predal zahtjev za poticaj si moral otići u agenciju i predati zahtjev za izdavanje plave kartice, platiti biljege i za nekih 1-1,5 mj bi ti došla kartica sa odobrenim količinama goriva, a karticu podižeš u agenciji gde si predal i zahtjev za izdavanje iste. Tak sam barem ja dobil.
 

BRIHOVCAN

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
98
a kad se zahtijev predaje?ove iz savjetodavnih treba streljat i povjesat po
banderama po selima kako je to stari SS radio,malo za primjer drugima :icon_hang:
meni rekli kad sam otvarao opg da ce kartica stici kuci negdje u prvo mjesecu
2015 i nitko nije spominjao nikakav zahtjev!

možeš karticu dobit i za 14 dana samo je to malo skuplja tarifa , bolje ti je čekati samo u agenciju predat zahtjev za karticu , što prije to bolje , bar tako mislim ,
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
a kad se zahtijev predaje?ove iz savjetodavnih treba streljat i povjesat po
banderama po selima kako je to stari SS radio,malo za primjer drugima :icon_hang:
meni rekli kad sam otvarao opg da ce kartica stici kuci negdje u prvo mjesecu
2015 i nitko nije spominjao nikakav zahtjev!

Savjetodavna nema sa time ništa, to rješavaš u apprrr. Nafta sjeda u prvom mjesecu kada imaš karticu, za karticu moraš podnest zahtjev nakon šta dobiješ rješenje o OPG-u. Kada sam otvorio OPG isto sam pitao kada ću dobit plavu naftu i rekli su mi nakon NG. Kako nakon NG nisam dobio karticu zvao sam i pitao, pitali su me da li sam podnio zahtjev za karticu, reko nemam pojma, donio sam vam gro papira i nitko mi nije rekao da trebam posebno podnest zahtjev za karticu. A da da, je bio odgovor. Majmuni. Valjda ima ljudi koji otvore OPG i toče eurodizel za 10kn rađe nego za 6kn.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Kako nakon NG nisam dobio karticu zvao sam i pitao, pitali su me da li sam podnio zahtjev za karticu, reko nemam pojma, donio sam vam gro papira i nitko mi nije rekao da trebam posebno podnest zahtjev za karticu. A da da, je bio odgovor. Majmuni.

Možda nisu majmuni, nego dobili usmenu preporuku da na taj štede proračunske peneze. To je da se :icon_hang:
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Ima ljudi koji jednostavno troše ložu. Meni su rekli da ću možda dobiti karticu za plavi i niko ništa nije spominjao ni zahtjeve ni ništa. I još uvijek čekam. Radi se o postojećem OPG-u, godina osnutka mu se vodi 1962, i kartica je postojala dok nisu zaključili prije par godina da to didi ne treba i uvjerili ga da je vrati (?). To je strašno što ti ljudi tamo rade, tj. ne rade.
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,725
Nije on na skijanju, čuva dijete, jer mu žena radi u kampanji sadašnjeg predsjednika. Za dva do tri tjedna sjeda za krmače, repu i te neke posebne proizvodnje, a onda ostalo-
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,115
Jakovina rekao neki dan na stv-u "oko 2000kn" i ide krajem siječnja.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Čekaj rezultate izbora, jer ako Ivo izgubi počet će dijeliti pare na sve strane samo da se kupe glasovi za parlamentarne ibore!
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh