• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Stvarno je ova vlast puna kretena i glupana a ona druga lopovska i onda napreduj...
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Vuk dlaku mijenja ali ćud nikad, tak je bilo i tak bude! HDZ-u je u genetskom kodu zapisan lopovluk, a o Miletu i njegovim igračima bi se mogel napisati priručnik za škole kako se ne vodi država!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
jo,imam informaciju da će biti 1800/ha jedino neznam da li za povrće ima kakvo vezano plačanje(dodatno):(wait):

ma oko 1400 je osnovno plačanje.Pa dodatak oko 900kn za zeleno plačanje - ako imaš tropolje,i neke cake još,pa za bio raznolokost nekakvu,pa razno razne mogućnosti i možeš natući do 2800.
Može se i još ako se zadovolje neki uvjeti.Sada svi lijepo u savjetodavnu službu se raspitati prije neg se napravi plan proizvodnje i napiše upisnik - oni su bili na savjetovanju u ministarstvu i sada znaju kako će biti i mogu dati savjet kako dobiti više.Evo sam jučer pričala sa prijateljicom iz savjetodavne.
ono za početnike mlade poljoprivrednike - za prvih 20 ha mogu dobiti oko 500 eura po ha,ali samo ako imaju završenu bar srednju poljoprivrednu školu - ako sam dobro shvatila - pitati treba u savjetodavnoj,zbilja se dobro raspitati.Ne treba im ostaviti novce.Neznam dal se priznaje poljoprivredni tečaj upisan u radnu knjigu.
Ako imaš pet posto površina koje ne obrađuješ - drvo na parceli,živice,jezerca,šikaru,i za to se dobiva dodatno plačanje.Ono kaj su nam iscrtavali iz arkoda kao neobradivo,sada ucrtavaju,i ako iznosi pet posto od ukupne površine cijelokupnog imanja,dobiš novce.ako livade jednom godišnje pokosiš,i za to dobiješ,makar nemaš životinje.....tako - pitati,pitati,pitati......
 

gusta

Član
Tu od
27 Pro 2012
Poruka
235
Johabice ja imam odnekud podatak da je osnovno plaćanje po Ha 350 Eura ,toliko je prijavljeno prema Eu,,, nema kuna u tim odnosima
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
I kad sve zbrojis..dobijes cifru,ónu sto smanjili poticaj..sad ce kao ti povecat.. Jupi imamo veci poticaj....a na kraju,sve isto.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
jo,imaš li kakvu informaciju šta će u budučnosti značiti stručna sprema......ja naime imam višu poljoprivrednu,ali sam član a ne nositelj gospodarsva.....mogu li stim što dobiti:icon_scratch:
 

azram

Član
Tu od
20 Velj 2012
Poruka
172
a šta ako imaš fakultet završen ekonomiju računovodstvo i financije? znači da li mi koji smo podnijeli za poticaj moramo šta zvati u savjetodavnu ili ne?
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,115
Prošle godine poticaj isplaćen 31.01 i nešta tamo 07.02.. valjda će tako biti i ove godine?
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,115
a šta ako imaš fakultet završen ekonomiju računovodstvo i financije? znači da li mi koji smo podnijeli za poticaj moramo šta zvati u savjetodavnu ili ne?



Trebaš školovanje u području poljoprivrede, a ne ekonomije.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Da se ti reči pozlatile, ali poznavajuči dinamiku rada države, minimalno im treba još dva tjedna da netko stisne enter! Ipak je to posel koji zahtjeva minimalno 20 umova da skuže redosljed tipki na tipkovnici!
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Na Facebooku u nekoj grupi o poljoprivredi jedan član danas objavio da su mu agenciji rekli da će isplata ići početkom veljače.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,115
A vjerojatno zadnji dan kao i prošle godine u prvom mj..
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh