• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
A vjerojatno zadnji dan kao i prošle godine u prvom mj..

unatoč ptičici koja mi je šapnula iz "svog izvora" i ja si dao malo truda i angažirao svoje izvore,a oni kažu(dosta im vjerujem),sam kraj siječnja-početak veljače!:(emo):ptičice.........ne širi dezinformacije,nekom bi moglo srce otkazat......:icon_fU:
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,115
Na novinarsko pitanje kada će krenuti isplata poticaja, Jakovina je rekao da će prvi dio potpore za proizvodnu 2014. biti isplaćen od 30. siječnja do 10. veljače i to u iznosu do 60 posto od ukupne omotnice.

20.01.2015
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
Živi bili pa vidjeli,ali nigdje nema koliko trebamo dobiti pri tom mislim na agronet...
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,208
Dok dode 30. sijecanj, onda bude rekao do "30. veljace"..
Pa kako ga nije sramota lagati ovaj napaceni narod, ako je lijepo rekao da do kraja sijecnja bude isplatio taj poticaj..
Da ga barem hoce ukinuti svima i gotovo, prvu godinu dvije bi nam falili ti novci, ali poslije bi se privikli i to je to..
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Dok dode 30. sijecanj, onda bude rekao do "30. veljace"..
Pa kako ga nije sramota lagati ovaj napaceni narod, ako je lijepo rekao da do kraja sijecnja bude isplatio taj poticaj..
Da ga barem hoce ukinuti svima i gotovo, prvu godinu dvije bi nam falili ti novci, ali poslije bi se privikli i to je to..

ja ipak rađe biram da isplate bilo kaj nego nikaj :icon_thumright: .
Ipak ti novci jako dobro dođu.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Kome netreba poticaj nek ga da meni.Kada god dođe,dobro dođe,zato ču ga čekati koliko god treba.A bit če kak je obečao,na kraju prvog mjeseca kreče isplata.
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
slažem se sa tobom . mislim da je konačno došlo vrijeme kad ćemo unaprijed znati točno koliko i kad ćemo dobiti poticaje.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
oni podaci u "odlukama",mislim na broj prava a u eurima,nisu realni,previše bi mi to bilo......:icon_pidu:
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Od tih 351 euro sad bi trebali isplatiti nekih 60% znači oko 210 eura, a ostatak cca140 eura do 6. mjeseca.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh