• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
budi siguran da će ti uzeti od poticaja a ostatak će ti naravno isplatiti, ipak imamo mi poštenu vladu :(rofl):
 

zetorcrystal

Aktivni član
Tu od
23 Lis 2013
Poruka
272
budi siguran da će ti uzeti od poticaja a ostatak će ti naravno isplatiti, ipak imamo mi poštenu vladu :(rofl):

Neka uzmu a ostatak ce mi valjda kad i svima uplatit bitno da dobim ostatsk da nebu ko 2012 kad duznici nisu dobili...imam dobit puno pa ce valjda ostatak ispkatit
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
zetorcrystal ja sam prošle godine imao oko 5 000 kuna duga a poticaja 40 000 za dobiti i uzeli mi sve pa je knjigovođa morao tražiti povrat koji smo i dobili nakon mjesec dana...Eto ..
ja ti predlažem da posudiš pare i namiriš dug..
 

krone

Član
Tu od
14 Pro 2012
Poruka
142
ja sam prošle godine imo 10 000 duga u poreznoj i blokirali me a kad sam dobio poticaj uzeli dug a ostatak ostao na računu
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
ja sam prošle godine imo 10 000 duga u poreznoj i blokirali me a kad sam dobio poticaj uzeli dug a ostatak ostao na računu

slično tj isto osim što su cifre različite:(doh):
 

zetorcrystal

Aktivni član
Tu od
23 Lis 2013
Poruka
272
ja sam prošle godine imo 10 000 duga u poreznoj i blokirali me a kad sam dobio poticaj uzeli dug a ostatak ostao na računu

Sad sam bio na bankomatu...imam nekih 500 kn na racunu al mi neda lovu izgleda da su me blokirali al mi nije jasno zakaj nisu novac uzeli s racuna?
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Zatečeno stanje ti ostaje na računu,a sljedeče primanje če ti oni uzeti za namirenje duga,tako neki rade a neki ti očiste račun.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
ak se dobro sječam,poslali su ali kasnije(čini mi se dosta kasnije,valjda dok su sve kompletno isplatili),a dotle se peci i mozgaj.....drugi su dobili a kud je moje otišlo.....:icon_fU:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

slider141

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
205
....Mi smo prošle godine imali oko 2 tisuće duga, pdv-a u preplati 7 tisuća, i dok smo predali zahtjev za preknjiženje u međuvremenu bila isplata i oni uzeli 2 tisuće duga.....rješenje dobili nakon par mjeseci....tako da je najbolje ako možeš platiti.
 

zetorcrystal

Aktivni član
Tu od
23 Lis 2013
Poruka
272
ak se dobro sječam,poslali su ali kasnije(čini mi se dosta kasnije,valjda dok su sve kompletno isplatili),a dotle se peci i mozgaj.....drugi su dobili a kud je moje otišlo.....:icon_fU:

Probat cu uplatit u banci na racun jos 500 kn da uzmu taj dug da sam miran kad pe isplata.a uostalom i da uzmu od poticaja oa moraju mi ostatsk dat imam sad dobit pi tome ak bu 60% oko 16000 kn..a kolko fina uzme naknadu za ta prebijanja ako znas fa znam vise uplatiti

....Mi smo prošle godine imali oko 2 tisuće duga, pdv-a u preplati 7 tisuća, i dok smo predali zahtjev za preknjiženje u međuvremenu bila isplata i oni uzeli 2 tisuće duga.....rješenje dobili nakon par mjeseci....tako da je najbolje ako možeš platiti.

A ostatak su ti poticaja isplatili kad i drugima ili?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
260
Jel su ovo poticaji? ;)

http://www.mfin.hr/hr/trezorski-zapisi-poziv-na-aukciju

POZIV ZA SUDJELOVANJE NA AUKCIJI TREZORSKIH ZAPISA
MINISTARSTVA FINANCIJA

DATUM AUKCIJE: 27. SIJEČNJA 2015.
OBJAVA REZULTATA: 27. SIJEČNJA 2015. DO 14:00 SATI
DATUM UPLATE: 29. SIJEČNJA 2015. DO 12:00 SATI
VRIJEME ODRŽAVANA AUKCIJE: OD 9:00 DO 11:00 SATI

Planirani iznos izdanja (HRK)

50.000.000,00
100.000.000,00
550.000.000,00

Planirani iznos izdanja (EUR)

5.000.000,00
5.000.000,00
 

slider141

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
205
Probat cu uplatit u banci na racun jos 500 kn da uzmu taj dug da sam miran kad pe isplata.a uostalom i da uzmu od poticaja oa moraju mi ostatsk dat imam sad dobit pi tome ak bu 60% oko 16000 kn..a kolko fina uzme naknadu za ta prebijanja ako znas fa znam vise uplatiti



A ostatak su ti poticaja isplatili kad i drugima ili?
Da, odmah..samo umanjen za te dvije tisuće.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,115
Pa ljepo je min financija neki dan rekao:
Bitno da smo u EU da se povoljnije možemo zadužiti to je i bio cilj. :D
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Jučer na pioner predavanju reko nego njihov da je čuo oko 100 eura /ha da ce ici sad
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
Mislim da treba pričekati dan isplate jer ovako se samo nerviramo :(envy):

Iako kod ovih naših iz min.i agencije za plačanja više me ne može ništa iznenaditi,pa ni to da če iznos poticaja biti manji nego lani,sve europski po pravilu.:mur:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh