• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
Ako bude tako to je jedna u nizu katastrofa koja nas je zadesila za vrijeme ove vlasti,pa u ove 3.5 god oštetili su nas za 2 iznosa poticaja,pa svake god. smo dobili smanjeni iznos i to skoro u pola.Dokle više ..:icon_cry::icon_cry:Mi šutimo dok nas šišaju kao ovce..
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Bez politike molim,ali ajmo na izborima glasati za onu novu opciju iz Osijeka - evo su u Grčkoj takvi pobijedili,a po svemu sudeči će i u Španjolskoj.To je ono što nam treba - prisilna nacionalizacija a ako treba i francuska revolucija sa skidanjem glava.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Neš ti međimurke.......bez politike,al ajmo skidat glave.......jo pazi kaj pišeš,ovo se svakak more protumačit,jbt da ti mesto poštara koja druga služba ne pozvoni.....a zaboravel.......ne radi zvono..........:icon_fU:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ja mislim da je nas zadesil neki oblik štokholmskog sindroma. Što nam vlada i banke više otimaju, više ih volimo. Ima Jo praf dok veli da bi morala pasti pokoja glava za primjer drugima!
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
861
Ministru ne treba glavu skidat.Treba mu ju samo sakrit.
On ju ionako jedva nađe svako jutro....:icon_hang:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,077
Bez politike molim,ali ajmo na izborima glasati za onu novu opciju iz Osijeka - evo su u Grčkoj takvi pobijedili,a po svemu sudeči će i u Španjolskoj.To je ono što nam treba - prisilna nacionalizacija a ako treba i francuska revolucija sa skidanjem glava.
Imali smo priliku na predsjedničkim izborima pokazati kaj mislimo, no nismo...
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Imali smo priliku na predsjedničkim izborima pokazati kaj mislimo, no nismo...


Moram ti reći, pa neka se opet obriše ako treba, izabrali smo najbolje trenutno moguće. Mogli smo birati Kujunđića,čiji je osobni stav - ne govorim to rekla -kazala, ili po pričanju uz flašu u kafiću,nego ono što sam osobno slušala na tv kada je dotični gospodin govorio pred kamerama, a pitali su ga o njegovom stavu o zdravstvu - i reče on ovako - zdravstvena skrb za svakoga, ona po osnovnom i dopunskom osiguranju,ali samo primarna zaštita.Za nešto više - ljudi moraju postati svijesni da zdravlje košta i da ga moraju platiti. To je roba kao i svaka druga.Zauzima se za američki način - ak si bolestan i hoćeš se liječiti - ili ćeš prodati imovinu ili ćeš dignuti kredit da se liječiš, a ako ništa od toga ne možeš, e, onda brate umri.
Nakon toga on više nije bio moja opcija. Bio je mali Simčić. A onda sam skužila da mu je prva ruka (navodno i zaručnica) mlada dama iz moga sela o kojoj sve znam.Obitelj joj je uzimala ono što nije bilo njihovo, po polju, po dvorištima susjeda i suseljana noću, a zbog takvih rabota u firmi u kojoj je radila je i ona ostala bez posla.Tako je i on otpao, jer će mala - nije mala,stara je ko moja kćer, uz njega završiti u saboru - a pošto se kroz povijest dokazala uzrečica - s kim si - takav si - to ne može dobro završiti. I o tome dosta.
Josipović - imao je pet godina.Što nije u tih pet napravio, neće niti u slijedećih pet. Ostalo je na Kolindi, i ja sam na drugom terminu glasala za nju - na prvi nisam išla.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Meni je prošle godine otišao poticaj u finu,živ sam,ove godine bude opet uzet za druge igraće,preživjet ću ja i taj teror,izbori su blizu pa ćemo vidjeti kuda krećemo na jesen,ah da ja sam svoj glas dao najmlađem bez obzira na sve i na jesen ga bude dobio GARANT.U ovoj cijeloj farsi oko poticaja je najsmješniji odnos između ministarstva,agencije i nas koji išćekujemo kao gladan kruha u tome što smo mi uvijek j...na strana,evo ja sam poslao mail u agenciju za plaćanje prije 10 dana.Odgovor je bio da institucije još vrše usporedbu i kontrolu na terenu sa stvarnim stanjem ,ŠTO VIŠE REĆI :icon_oak::icon_oak::icon_oak:
 

jandric200

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
593
Kujundžić dao izjave bože sačuvaj , da nekog pitaš tko ga ne pozna mislim da nitko nebi rekao da je on doktor , doktorirao u ........:icon_scratch:
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
A koje je to stvarno stanje? :) Pa usijevi su skinutu davnih dana, osim nažalost, kukuruza zbog takve godine. Ajkula, dobro je Johabica rekla, Sinčićeva izabranica i obitelj je poznata po tome da kaj oko vidi to ruka nese!Realno mi smo kvazi država u kojoj drugi kroje našu sudbinu!
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Moram ti reći, pa neka se opet obriše ako treba, izabrali smo najbolje trenutno moguće. Mogli smo birati Kujunđića,čiji je osobni stav - ne govorim to rekla -kazala, ili po pričanju uz flašu u kafiću,nego ono što sam osobno slušala na tv kada je dotični gospodin govorio pred kamerama, a pitali su ga o njegovom stavu o zdravstvu - i reče on ovako - zdravstvena skrb za svakoga, ona po osnovnom i dopunskom osiguranju,ali samo primarna zaštita.Za nešto više - ljudi moraju postati svijesni da zdravlje košta i da ga moraju platiti. To je roba kao i svaka druga.Zauzima se za američki način - ak si bolestan i hoćeš se liječiti - ili ćeš prodati imovinu ili ćeš dignuti kredit da se liječiš, a ako ništa od toga ne možeš, e, onda brate umri.
Nakon toga on više nije bio moja opcija. Bio je mali Simčić. A onda sam skužila da mu je prva ruka (navodno i zaručnica) mlada dama iz moga sela o kojoj sve znam.Obitelj joj je uzimala ono što nije bilo njihovo, po polju, po dvorištima susjeda i suseljana noću, a zbog takvih rabota u firmi u kojoj je radila je i ona ostala bez posla.Tako je i on otpao, jer će mala - nije mala,stara je ko moja kćer, uz njega završiti u saboru - a pošto se kroz povijest dokazala uzrečica - s kim si - takav si - to ne može dobro završiti. I o tome dosta.
Josipović - imao je pet godina.Što nije u tih pet napravio, neće niti u slijedećih pet. Ostalo je na Kolindi, i ja sam na drugom terminu glasala za nju - na prvi nisam išla.

Ovo si dobro obrazložila,njima svima je cilj doći do vlade,sabora tamo se najbolje živi na grbači naroda. Pogledajte nekada HSS dok je bio stari Pankretić to je još držalo vodu,onak seljački i ako ti imaš ruku u saboru nema ti ravnog. Sve u svemu moj potpis sve govori o našem društvu i tako će biti svagda. Nikakva ljevica kao sada u Grčkoj niti desnica niti lijevi niti desni centar ne mogu nas izvuči iz dužničkog ropstva,pa ni živi zid niti radnička fronta a kamoli nj. čelnici oni imaju svi jedno za cilj leglo nerada,sabor. Ali Bože moj trebaju nam promjene i treba komplet sabor izokrenut,ali ništa ti ne možeš praznog đepa a to je danas Hrvatska.Počela su predizborna obečanja oko EU fondova spustimo se na zemlju to je za velike,evo nešto o tome sam sam se uvjerio da je tako kada sam se počeo raspitivati prije 20-tak dana.
http://www.glas-slavonije.hr/259271/7/Vise-od-80--malih-gospodarstava-nece-moci-do-novca-iz-EU
 

gusta

Član
Tu od
27 Pro 2012
Poruka
235
vi pojedini meni niste jasni kakve veze ima politika sa dugom u poreznoj i poticajem ,, što smo mi koji plaćamo obaveze ,,, budale ,,,, tršite koliko imate voliti državu znaći plaćati i obaveze bez obzira na stranku. Zato vidite nam je potrebna unija da nas dovede u red jer mi uvjek brljamo vlast i slast
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ja sve plaćam - teče mi 35-a godina poljoprivrednog radnog staža.
To ne znači da moram plačati i nečije bedastoče.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Dokazano da smo dobre sluge a loši gospodari najbolje nam išlo pod Austro-Ugarskom :(emo):
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
jbg jo,u svemu ima ponešto,i ja stalno plačam,doduše sad sam upravo u blokadi al ne radi porezne,al se radi o siči i kratkom roku(nadam se),i stvarno jbg neko plača i tapka u mjestu,neko ne plača,kupuje nenamjensko i kad strada svi krivi......s druge strane opet kad vidim ne samo tuđe greške,već sav taj lopovluk.....pa si mislim koj ku... ja moram glumit poštenje.......tak da je to sve relativno.....pozz......pazi sad ....lijevi ću biti ja a desni ajkula.......:icon_pidu:....:icon_weed:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
pa jbt kad onda misle isplatit ak još hebu papirologiju,vjerojatno će ovih 60% isplatiti
otprilike kako koga ispada al ćemo se onda na onom drugom djelu čuditi,kako johabica veli,ko pura glisti kad nas oderu :fiery::icon_oak:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh