• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
možda bi se i žalio kad bi mogao otvoriti prigovor,moram kupiti program u kojem je napravljen,samo ne znam kojim novcima

Za sve postoji alternativa, garantiram da ima besplatnih programa za to otvoriti,,,
ako nema reci ja ti posaljem sliku koju mozes isprintati pa ispuniti,,,
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
možda bi se i žalio kad bi mogao otvoriti prigovor,moram kupiti program u kojem je napravljen,samo ne znam kojim novcima

Skini open office, besplatan je i ja ga koristim, otvara sve.
 

zumbul

Član
Tu od
9 Velj 2015
Poruka
90
Kažu stari ljudi da seks liječi sve probleme ,stoga seksajmo se sve dok ne dođe poticaj .
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Evo sad prije minut zvali iz agencije za placanje (susjed od labavog :icon_rofl:) azuriraju neke podatke vezane uz moj vocnjak pa sam iskoristio priliku da mukte i o njihovom trosku saznam kad ce isplata :eek::

Odgovor je da jos nikakvih naznaka nema i da vjerovato ovaj tjedan nista od isplate,,,

jel to gogi.....pa otkud da oni znadu kad bu poticaj,kad ovi sa poljop emisije nisu u ministarstvu uspjeli ništ doznati....:(:
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Ja mu želim da tako dobije plaču kao što nas zavlače..
Kada je prošle godine fina radila promjene izracuna cvilili su i vojska i milicija i državni činovnici jer je plaća kasnila 4 dana..
Gamad jedna........
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,725
Ja mislim da Tiho laže, a ko laže taj i krade, a ko krade tome je mjesto u zatvoru.
 

duhanac

Član
Tu od
27 Stu 2014
Poruka
186
Isplata kreće 16.02 za šećernu repu, duhan, 20 lipa za mlijeko i td šta spada u taj dio...
ostalo se nezna kada će ići....
Izvor: voditelj Plodova Zemlje
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Ja mu želim da tako dobije plaču kao što nas zavlače..
Kada je prošle godine fina radila promjene izracuna cvilili su i vojska i milicija i državni činovnici jer je plaća kasnila 4 dana..
Gamad jedna........

Cviliti će uskoro malo više ako se ovako nastavi, mladi i ostali ko može će iseliti, a zaduživanje više neće ići.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Isplata kreće 16.02 za šećernu repu, duhan, 20 lipa za mlijeko i td šta spada u taj dio...
ostalo se nezna kada će ići....
Izvor: voditelj Plodova Zemlje

Otkud ti sad to,pa u emisiji voditelj je rekao da u ministarstvu neznaju kad će isplata.:(nerd):
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
agencija rekla prošli tjedan ..citiram,,


"Od 30. siječnja do 10. veljače Agencija za plaćanje u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju isplatit će svim obiteljskim poljoprivrednim gospodarstvima i tvrtkama prvu ratu poticaja i to do 60 % od ukupnog iznosa koji trebaju dobiti za 2014. godinu".
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh