• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

duhanac

Član
Tu od
27 Stu 2014
Poruka
186
Zbog Kolinde neće biti Plodova zemlje 15.02, a u toj epizodi bi rekao da isplata kreće 16.02 za ono šta sam već napisao
 

damirpolgar

Član
Tu od
6 Velj 2014
Poruka
465
agencija rekla prošli tjedan ..citiram,,


"Od 30. siječnja do 10. veljače Agencija za plaćanje u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju isplatit će svim obiteljskim poljoprivrednim gospodarstvima i tvrtkama prvu ratu poticaja i to do 60 % od ukupnog iznosa koji trebaju dobiti za 2014. godinu".

Ne piše godina,ove god. su ti datumi prošli,ubuduće nek napišu i godinu i stoljeće !
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Ma sjesti će i ti poticaji,onda ti upališ srebrnu limuzinu,zajeb.. Jakovinu i zbariš tri odjedanput!!!!!:(think)::icon_super:
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Meni nije jasno zakaj mi hrvati uvijek idemo kontra vjetra, ccc,,,

kaj nebi bilo jednostavnije zeti ministra za kuma nego ovako kukati,,,:(giggle):
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Meni nije jasno zakaj mi hrvati uvijek idemo kontra vjetra, ccc,,,

kaj nebi bilo jednostavnije zeti ministra za kuma nego ovako kukati,,,:(giggle):

Opet ti druga rečenica počinje malim slovom?:(giggle)::icon_fU:
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,208
Danas bude gnjusovina nekaj govoril na Provjerenom, pa ako hocete mozete pogledati..
Neznam tocno jel o poticajima ili necem drugom..
 

duhanac

Član
Tu od
27 Stu 2014
Poruka
186
Da pričat će o konjima koji rade štetu, a on nemože otpustit nikog u svom ministarstvu zato što godinu dana ne radi svoj poso. Nema nigdje ministra kao kod nas....
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Treba vratit Čobu i Šolčića jednog je milina slušat drugog je divota gledat, pa ih sparit s lažovinom, a svi skrbni i pošteni, kakva bi to sorta bila- cijela bi se Domovina ponosila.:icon_fU::8):
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Ovo s konjima i ministrom je sramota,totalna sramota,on nezna šta bi na to rekao i kako taj problem riješio,njemu je sve problem.Znači opet smo se zadužili,bit če i poticaj onda.
 

navi8

Član
Tu od
22 Stu 2013
Poruka
32
ovo je bilo za poklopit se ušima i plakati.
ne da je to sramota, već je mene stid bilo gledati to i slušati što priča...
pa kakvih ima to ljudi...

to sve treba nabiti na k...c od bagrema,a može i kolac od hrasta ili šta se nađe.
SRAMOTA
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,208
Zanimljiv je ovaj jedan komentar ispod ovog clanka za poticaje:
Budu poticaji 30. veljace ili 1. travnja (a znate koji je to dan 1. april)..
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh