• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

skjd4755

Član
Tu od
8 Velj 2015
Poruka
224
kod mene promjena od danas na agronetu u "odlukama"...ne stoji više...nije podnesen ni jedan zahtjev.....jel isto tako kod još nekoga?
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
kod mene promjena od danas na agronetu u "odlukama"...ne stoji više...nije podnesen ni jedan zahtjev.....jel isto tako kod još nekoga?
isto...al ne stoji ništa.....nula,ziro....:icon_hang:
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
Prijavljujem isto stanje na Agronetu u odlukama prazno ,ništa.Možda se spremaju nešto napisati...
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
ja sam čuo da je sa današnjim danom isplačena tek polovica poticaja, sljedeći tjedan ostatak ..samo taj detalj dali je dobio itko tko je dužan me zanima,,dali su to samo priče ili istina :shock:

Ovo je post od 30.3.2012.-što zaključujete iz toga?- ne čini li vam se da vas kolektivno pere amnezija?:icon_redface::icon_mrgreen:
 

zumbul

Član
Tu od
9 Velj 2015
Poruka
90
Ako slučajno ministar ovo čita zamolio bih ga da pod hitno uvede mogućnost odabira prijeloma dugovanja nas prema državi preko odobrenih poticaja za tu godinu ,znači dajte nam mogućnost da doprinose ,poreze na dobit ,zakup ili kupovinu zemlje u vlasništvu države prelomimo s odobrenim iznosom poticaja ,ako ima razlike neka se isplati na račun i riješli smo više muha jednim udarcem .

Državu smo riješili dužnika koji ne da ne žele da plate svoje obveze nego jednostavno u datom trenutku i po tom i tom modelu ne mogu iz poštovati svoje obveze i jedan dobar dio nas takvom kompenzacijom bi državu lišijo određenog iznosa za isplatu ukupnih potpora za tu godinu a seljak bi dobio mogućnost da izbjegne blokade,ovrhe i kamate na svoja dugovanja prema istoj.I da ovaj prijedlog se mora dati na odabir svakom korisniku poticaja po na osob dali ju isti želi koristiti ili ne .

Jako važno je da se taj dio oko preboja duga, bi se trebao provoditi na drugom djelu isplate poticaja a prvi dio isplate bi se trebao isplatiti u cijelosti tako da isti može da se dobro spremi za proljetnu sjetvu .

Znači ovakvom metodom kompenzacije bi svi profitirali i država i seljak u poteškoćama oko plaćanja svoji obveza.
 
Posljednje uređivanje:

zumbul

Član
Tu od
9 Velj 2015
Poruka
90
Ma ima i onih kojima će uzeti prvi dio pa ih ima kada će drugi .

Čitam stalno mali i veliki opg-i ,koji je prag kad si ti to mali a koji kad si veliki opg?
 

zumbul

Član
Tu od
9 Velj 2015
Poruka
90
Meni na agronetu stoje odluke za 2012 i 2013 a za 2011 i 2014 nema ništa.

I tako će ti stojati sve dok ti sve ne isplate za 2014g na kraju kada ti isplate sav iznos ,onda će ovisno koliko budu imali novaca nakon isplate da stave dali smo ti toliko i toliko i eto ti potvrde s kojom moš samo dupe da obrišeš ,jer ako sad izađu s odlukom oko isplate za 2014g onda se te cifre i moraju pridržavati a to im ne paše ,jer vako mogu da manipuliraju s iznosima .

A to vidiš nije fer i tome sam se nadao kada sam okružio DA za za EU nadao sam se da ću napokon da znam koliko imam pravo para dobiti za koju proizvodnu godinu i da ću tom odlukom danas sutra moći otići u npr banku i koristiti ju kao nazovimo ga ček i garanciju da dođem do svježeg potrebnog kapitala da mogu nastaviti normalno poslovanje,ali nažalost još ništa od toga ali ne gubim nadu da će se to danas sutra ipak da proradi ko i onaj moj prijedlog o preboju duga između države i nas .
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Kako god u vrijeme HDZ-a je bilo bolje za seljaka, sad se ne smije ni prosvjedovat jer su policiju pustili na seljaka. Slušajući Milanovića u saboru meni se čini da bi ova vlast najradije da ni nema sela i da svi živimo u gradovima i kupujemo hranu u šoping centrima. HDZ je jedino zaribao stvar što su pomagali izdašno pojedince umjesto da su pomogli sve seljake jednako u manjim iznosima, al tako su radili i na drugim područjima. SDP tu radi pametnije jer pomaže naširoko, al jasno ne seljake jer to ne smatraju svojim izbornim tijelom.
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Mislim da je bolje da ne pričamo tu o politici, odnosno HDZ-u i SDP-u .
Za vrijeme HDZ-a si mogao dobiti nešto samo ako si bio stranački podoban. Ja ni na jednom natječaju nisam mogao dobiti državnu zemlju, sada je barem sve transparentno kaj se tih natječaja tiće i evo konačno dobio neku zemlju u najam iako nisam ni u jednoj stranci.
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Da li si siguran da je i sad sve transparentno kod zakupa.Imam neke informacije od kojih se diže kosa na glavi.
 

zumbul

Član
Tu od
9 Velj 2015
Poruka
90
Da li si siguran da je i sad sve transparentno kod zakupa.Imam neke informacije od kojih se diže kosa na glavi.

Podjeli s nama te informacije i potkrijepi sumnje s dokazima a ja ču svoje ,pa da vidimo od koji će nam se transparentnosti više da digne .
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh