• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Djela, a ne govori i govorancije, toga smo se naslušali i pun mi je nos smrada iz njihovih usta i crnih i crvenih :icon_axe:, samo arbeit je Njemačku učinio onim što je i "obećanom zemljom za sve".
I još nešto, gospođa predsjednica si je za predstavnika kulture pozvala Nives, za predstavnike sporta Šukera i Mamiće- prihvaćam, svatko svoje društvo bira, e zbog takvog društva joj ne vjerujem ni riječi, da su tu možda Đikić, Vranković ili Kostelići (možda oni nisu dovoljno domoljubi) onda bi mi to bile naznake da iskreno želi rad i boljitak, mada je njen uopće mogući uticaj na poljoprivredu koliko i maslačka na srdele, ali bila bi to makar simbolična gesta.:8):
 

Zombie

Član
Tu od
29 Ožu 2013
Poruka
629
Meni bi bila ok da je 20 god mlada :p, je spomenula ih je danas a ne u pvom krugu izbora pa je skuzila da ih treba.. nemam nista protiv nje,samo nek radi svoj posao kao sto i mi trebamo raditi svoj i bude to ok
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Djela, a ne govori i govorancije, toga smo se naslušali i pun mi je nos smrada iz njihovih usta i crnih i crvenih :icon_axe:, samo arbeit je Njemačku učinio onim što je i "obećanom zemljom za sve".
I još nešto, gospođa predsjednica si je za predstavnika kulture pozvala Nives, za predstavnike sporta Šukera i Mamiće- prihvaćam, svatko svoje društvo bira, e zbog takvog društva joj ne vjerujem ni riječi, da su tu možda Đikić, Vranković ili Kostelići (možda oni nisu dovoljno domoljubi) onda bi mi to bile naznake da iskreno želi rad i boljitak, mada je njen uopće mogući uticaj na poljoprivredu koliko i maslačka na srdele, ali bila bi to makar simbolična gesta.:8):

Arbeit i nas čeka ako mislimo van iz dreka al političari moraju to posložiti, a ne da ministar ne može kaznit službenika ni riješiti problem konja koji pustoše tuđe usjeve i još k tome lupetati o datumima poticaja, a što se tiče Nives i Mamića gdje si to iščupao, biće na index.hr ili nekom sličnom portalu, nema veze s realnošću, ako Mamić i Nives budu njezini savjetnici odmah tražim radnu dozvolu za švabiju.
 

Bracika

Aktivni član
Tu od
23 Ožu 2011
Poruka
246
[QUOTE
Zato velim da ne bih bilo loše da se uvede mogućnost odabira preboja doprinosa ,poreza na dobit ,zakupa državne zemlje i sl po dolasku poticaja na godišnjoj razini i to tako da se ne odbija od prvog dijela nego od drugog[/QUOTE]

Pa ja vjerujem da bi večina to objeručke prihvatila, ali kad nema interesa u ministarstvu da se tako šta napravi. ustvari nema uopće interesa u vladi za nikog ko proizvodi nešto...
Kad hoćeš s nečim krenuti udare ti tolko nameta da ti se zavrti u glavi. A zemlju kao treba razvijati...pa ja mislim da svi znamo kako su nekad ljudi odlazili u Njemačku raditi NA CRNO! zato jer je tamo postojao interes da se zemlja razvije i vidimo kud ih je to dovelo,a kud nas dovodi ovo deranje kože
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Pa to je problem, ova vlast je kao uvodila red u državi al samo za nas male i time uništila sve što se moglo, a istovremeno nisu stvarali uvjete za nova radna mjesta i sad smo u banani. Ne mogu vjerojati kak je rekao i Letica da netko namjerno radi na iseljavanju Hrvata al sve je moguće, punit vreće velikim igračima uništavajući male je podla politika.
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Arbeit i nas čeka ako mislimo van iz dreka al političari moraju to posložiti, a ne da ministar ne može kaznit službenika ni riješiti problem konja koji pustoše tuđe usjeve i još k tome lupetati o datumima poticaja, a što se tiče Nives i Mamića gdje si to iščupao, biće na index.hr ili nekom sličnom portalu, nema veze s realnošću, ako Mamić i Nives budu njezini savjetnici odmah tražim radnu dozvolu za švabiju.

Čini mi se da "ti ništa ne kužiš" Mamić i Nives nisu savjetnici nego uzvanici, a ministri kod nas nisu tu da bi rješavali naše probleme nego svoje (eeeeejj nije to Njemačka- tamo kancelar mora dati ostavku zato što je primio 200 soma E ne za sebe, nego za stranku i to kancelar koji je za Njemačku učinio možda više nego Bizmark), Naš lažovina brine kako da kumu zaposli, nije da ju ja isto nebi zaposlio i to više puta na dan i to čak nebi bio ni sukob interesa.:icon_wink::icon_kidra:
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
E pa vrijeme je da slijedimo primjer Njemačke, misliš da je Kolinda sama došla u ovu vukojebinu s plaće od 50.000 dolara NATO-u ili su tu možda prste imali Merkelica i Obama, došla je po meni od ove države napraviti nešto. Ovako više ne može, ministri zapošljavaju priležnice, ne znaju kad će poticaj, ne mogu nikog smijeniti, ne znaju zašto konji pasu tuđe usjeve, to je samo sektor poljoprivrede, a tako funkcionira i zdravstvo i školstvo i ostali resori, sve to treba razbucat, ova žena neće šutjeti nikome, znam to jer pratim pomno politiku već 25 godina. Što se tiče uzvanika tu su se mnogi ugurali, sigurno ih nije Kolinda birala već netko drugi, treći.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Hoće li joj taj netko tko joj je birao uzvanike birati i nešto više od toga? Ajde, i onako nema nikakve ovlasti, samo malo da se narod zabavlja.
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Hoće li joj taj netko tko joj je birao uzvanike birati i nešto više od toga? Ajde, i onako nema nikakve ovlasti, samo malo da se narod zabavlja.

Zaboravljaš da su ove godine i izbori za parlament, ne misliš valjda da će ova ekipa ostati na vlasti, a ta iduća ekipa ako ne pokrene nešto mi smo gotovi i kao država i kao narod, neki već tako misle i bježe van glavom bez obzira, ja se još nadam da će doći do zaokreta.
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,223
Vratite su u stvarnost i na temu poticaja a s 25 godišnjim praćenjem politike se prebacite na drugi topic :icon_eyes:
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Dosta o politici,sutra kada sjednu pare svi če zaboraviti šta se danas dogadjalo i pisalo.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Čini mi se da "ti ništa ne kužiš" Mamić i Nives nisu savjetnici nego uzvanici, a ministri kod nas nisu tu da bi rješavali naše probleme nego svoje (eeeeejj nije to Njemačka- tamo kancelar mora dati ostavku zato što je primio 200 soma E ne za sebe, nego za stranku i to kancelar koji je za Njemačku učinio možda više nego Bizmark), Naš lažovina brine kako da kumu zaposli, nije da ju ja isto nebi zaposlio i to više puta na dan i to čak nebi bio ni sukob interesa.:icon_wink::icon_kidra:
aloooo...momak.....ima nas bliže njoj(kumi) pa bi izbjegli putne troškove,oladi malo,i radila bi skračeno(4 sata)...hm.....poslodavac malo u godinama:icon_eyes::icon_rofl:

a što se tiće današnjeg dana,računi prazni ,čisti da se sve sjaje,samo me strah da takvi ne ostanu i poslije radnog vremena,svi ćekamo današnji dan a nije realno očekivat da jedan dan svima uplate,pa kome je blokirano opet procedura.....al mislim da još danas neće ni krenut.......
 
Posljednje uređivanje:

becka snicla

Član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
52
Eto da i ja kazem nesto i to ne svoje misljenje nego ISTINU! !! Kakvi god bili Racan-Tomcic, posli toga Cobankoviceva ekipa, pola je uvijek islo oko 15.2 a drugi dio najkasnije do 15.4. Znalo je tu zaostat nesta ko i kod svih, al su davali, ova govna ne daju nista i osobno mislim da Hakovini trba kucu govnima namazat
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh