• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Jbt neznam kak se ne čudim,lova sjela juče na račun(račun u blokadi),sad bio u fini i oni nemaju poima da mi lova sjela.Banka ih nije obavjestila,naravno treba malo vrtit lovu.Sad čekam da se otvori banka pa da odem malo pročavrljati s njima:(envy):
 

teranova

Član
Tu od
29 Sij 2013
Poruka
47
Ja dobio 900 kn za hektar repe!!!!!!!Kakva je ovo zaj.........ija!Ako je njima ovo 50 posto za repu ,ima da zadavim nekoga!!!!!
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Sutra kreče isplata za kokoši a do kraja tjedna za puževe...ratarstvo na hlađenju..
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Zeko, bude sve, sad dok su jedamput krenuli budemo i mi došli na red. A i Brlošić je rekel da zemlja ide zadnja, ako kaj ostane. :)
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Jbt neznam kak se ne čudim,lova sjela juče na račun(račun u blokadi),sad bio u fini i oni nemaju poima da mi lova sjela.Banka ih nije obavjestila,naravno treba malo vrtit lovu.Sad čekam da se otvori banka pa da odem malo pročavrljati s njima:(envy):

Bome ja odblokiran,idem dić šta ostalo(za sladoled):drink::icon_weed:
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Kaj ti je čudno, meni u četvrtak poslali obustavu ovrhe i tek danas mi je odblokiran tekući i žiro.
 

Bracika

Aktivni član
Tu od
23 Ožu 2011
Poruka
246
Kod mene repa 1300/ha i mlijecne krave bijednih 400 kn, al ajde bar sam poplaco najhitnije.
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,223
Kak je situacija sa repom vezano za poticaj. Da li moraš imati otkupni blok ili nekaj slično za predaju repe ili možeš, npr. proizvedenu repu pohranit za svinje a poticaj svakako dobiješ ?
 

zetorcrystal

Aktivni član
Tu od
23 Lis 2013
Poruka
272
LSŽ - ekološka ništa. TUG ništa, oranice ništa... al zato OVCE, još ni lipe... :)

Jel bilo kaj za ovce,sused treba ove god prvi put dobiti pa da nejde u banku ak nije bilo,stariji je gospodin
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
kad ce ljeto i drugi dio poticaja

šta će ti ljeto,vruće je za radit,a u drugom dijelu poticaja bit će iznenađenja........šapnula mi ptičica......:(angel):
a ima kod nas još jedna izreka"ujutro rosa,u podne vruće,predveče komarci grizu" pa kad normalan čovjek da radi?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh