• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Da Adonis, a farma je pokraj vrtića, škole, doktora i crkve, i nikome ne smeta.. A ti si svoju morao maknuti 300 m od sela. Ali, da ne kvarimo temu, to je neka druga diskusija.
 

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
525
Dečki, to je sve povezano, jedno bez drugog ne ide. Hipotetski, da smo dobili poticaj prije samo mjesec dana, još bi kupili umjetnjak po staroj cijeni, znaći po vreći ušteda 10-15 kuna, puta vreće i cifra je oho ho. Nafta je isto otišla gore. I da ne nabrajam ostalo poput opomena i ovrha od te iste jebene države ili firmi u njezinom "vlasništvu". Svake tri godine ti jednostavno ukradu cijeli jednogodišnji poticaj, napisao sam ukradu zbog toga jer nisu drugo nego lopovi i nikad ti ne isplate u cijelosti ono što te po zakonu pripada.. Kad ih zoveš kad će biti isplačeni Tvoji novci, ne njihovi , jer Ti, moraš kroz godinu obrađivati zemlju, ili hraniti stoku , voditi koje kakve evidencije jebanja u zdrav mozak, vele Ti da na žalost ili ne znaju, ili da više nema novaca. Ako imaš manje zemlje, stoke, pa si još negdje i zaposlen pa se jedno s drugim još iskompenzira, ali ako živiš sa obitelji samo od poljoprivrede , onda svaka ta ,od njih ukradena kuna puno znači, isto kao i tajming isplate.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Poticaj je krenuo,nekima sjelo,nekima još nije... Zadnja informacija od Šubića je da taj dio koji bude sjeo dolazi direktno iz EU,a dio koji treba isplatiti država najvjerojatnije ni neće sjesti jer novaca nema... i tako još dvije godine,kad EU bude isplaćivala 100% iznosa. Predviđa se da bi to trebalo biti nekih 2000kn po hektaru,plus dodatna plaćanja...
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Napisao sam već negdje da čekaju da skoči plavi dizel da se seljak ne bi pomogao.
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
A di je sad Kolinda??- šuti, prošli izbori !!:mad:::icon_kidra::cool2:

E baš sad razmišlja o poticajima i plavom dizelu, izađimo na cestu pa će stati na čelo kolone :)

PBZ-SMŽ ništa još.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Poticaj je krenuo,nekima sjelo,nekima još nije... Zadnja informacija od Šubića je da taj dio koji bude sjeo dolazi direktno iz EU,a dio koji treba isplatiti država najvjerojatnije ni neće sjesti jer novaca nema... i tako još dvije godine,kad EU bude isplaćivala 100% iznosa. Predviđa se da bi to trebalo biti nekih 2000kn po hektaru,plus dodatna plaćanja...
Nije to ništa iz EU. Oni prvo moraju isplatiti te novce iz svoje kase i tek onda tražiti povrat od unije. Nisu niti u uniji veslo sisali pa da daju lovu samo na lepe oći. A kaj se tiče drugog dijela i to bude samo je upitno u kojem iznosu, zato molim ne širiti dezinformacije. Ja kolko vijerujem tim Šubićima, Brlošićima i ostaloj ekipi toliko im niti ne vijerujem jer i oni dosta mlate praznu slamu sam da se izreklamiraju i pojave na televiziji.
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Biće drugi dio jer će od turizma kapnut u kasu nešto, a ne bi ni ovoj vlasti odgovarali neki prosvjedi u izbornoj godini mada siguran sam da je njima do seljaka ko do lanjskog snijega, oni bi da ima 10 velikih igrača, a mi ostali da negdje nestanemo.
 

alki

Novi član
Tu od
2 Velj 2015
Poruka
8
E treba tu gamad svu lažljivu pobit ko štakore.Sela propadaju besparica vlada a taj poticaj čekamo ko ozebli sunce.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Gustavo na to sam i ciljal, na izbornu godinu. Vjerujte mi svi kad velim da bu drugi dio sigurno jer su se ljudi u izbornoj godini kupovali i za manje stvari a kamoli dok mu daš novce. Žalosno, ali istinito.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,115
Meni se čini kako će dio biti isplaćen u petak a ostalo do kraja sljedećeg tjedna...
Ovo što je krenilo 16.02 je tek kap u moru..
Al bitno da je krenilo :D
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Samo što ovi sada daju manje nego što bi trebalo, a prije se davalo šakom i kapom, j.... recesija, a i nije nam sklona ova vlast može pričat ko što hoće ja sam uvjeren u to.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,115
Pa normalno da nije sklona, to je očito i normalno...
Nisu seljaci njihovi birači, a druga je priča što su ipak glasali za njih...
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Gle sve je to igra brojki i ništa drugo, ljudi vole čuti brojke i cifre. Nek imaš 100t opg-a od toga ti je trenutačno 90t protiv ove vlasti, dadeju ove godine 200kn više po ha, oni su si kupili minimalno još 30t jer u kampaniji nebu rečeno da su dali 200 više nego budu krupne brojke u igri i obečanje da budu dali ako pobjede još više itd, itd. Tak se kupuju glasovi. Ja sam uz posel i opg u jednoj udrugi i dok su godišnja izvješća svi u selu vole čuti velike brojke, prihodi tolko, rashodi tolko, stanje kase tolko, i svi zadovoljni jer je financijsko izvješće trajalo pol sata, kao sad sve znaju. Nitko ne pita za detalje a u detaljima je ćar svega!
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,725
Zanima me tko to ko je imalo ozbiljniji mjenja mišljenje o nekim stvarima ako dobije 100 ili 1000 kn više poticaja. Ja imam svoje mišljenje i ne mjenjam ga za neki novac koji će eventualno doći u budućnosti. Ova sadašnja vlast da je imala imalo mudrosti mogla je vladati bar dva tri mandata, jer su ljudi vjerovali u njih i bili su novi. Ali oni su sve zasrali u prvoj godini vladavine. A čini mi se da nema na vidiku neke druge koja će gledati u budućnost. Lakše se vratiti na partizane i ******, narod se zapjeni, a oni rade šta hoće, kada se uspori dodaju opet malo gasa i sve u redu.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Tu si dida u pravu, ali, masa je masa a ako si govornik lako je njome upravljati. Ja gledam na svome primjeru. Mi dobimo u firmi 1200kn božićnicu plus 200-300kn po detetu darovi i svi sretni u p.m. kaj su dobili a nitko se ne sjeća da ti je svaki mj. negder cuknul 60-70kn ili na putnaj ili na gablecu ili na vurama, ali to su mali iznosi i nitko se ne buni i prođe prek toga, a u globalu gledano 80% božićnice si si sam izfinanciral. [emoji12]
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh