• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

gusta

Član
Tu od
27 Pro 2012
Poruka
235
gustavo meni se ćini da svi vi koji ste u Hdzeu imate istu politićku školu kao nekad oni iz Kumrovćke kako ti pišeš ovdje,,, tako tvoji kod nas razgovaraju o svakoj temi , Samo mi nije jasno zašto svaki vaš ćelnik kad izgubi vlast vi ga se odrićete,, imaksimalno pljujete po njemu a do malo prije ste mu se kleli
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
ovdje nije tema politika......a opet ima tu tako prokleto bolne istine......sam se bojim da tu nema pomoči iz jednostavnog razloga,krv nije voda a velik dio nas smo BALKANCI.......:(shake)::(doh):
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,725
Nije to ista polirička škola. Mi smo takav narod da dobro znamo šta nećemo, a ne znamo šta hoćemo. Padamo na velike riječi. Kada je onaj jedan rekao da treba reči popu pop a bobu bob svi smo stali uz njega, a za malo vremena ga popljuvali. Možda su i apostoli bili Hrvati jer su se u času odrekli Isusa. I sadašnji predsjednik vlade kada padne odletiti će u zaborav ko eroplan.
 

navi8

Član
Tu od
22 Stu 2013
Poruka
32
ok kako je Dvornik rekao: Neću politiku u mom butiku!

Ima li još kakvih novosti o isplati?
Da li je kome još sjelo?
Hoće li biti što do vikenda!?
 

JAROMIR

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
98
Evo ljudi za 6,17 ha voćnjaka sjelo 3321 kunu dakle nepunih 540 kuna po ha, neznam što je to..... puš...a.
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Šta se tiče pitanja oko visine poticaja, pred koji tjedan kada sam nešto ucrtavao u APPRRR su mi tamo rekli da više nema razlike oranica, trajni nasad... poticaji sada idu po površini i nema veze jel oranica ili voćnjak. Nema mi baš smisla ali tako su rekli. Vjerojatno se tu ne računaju posebno subvencionirane kulture.
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
gustavo meni se ćini da svi vi koji ste u Hdzeu imate istu politićku školu kao nekad oni iz Kumrovćke kako ti pišeš ovdje,,, tako tvoji kod nas razgovaraju o svakoj temi , Samo mi nije jasno zašto svaki vaš ćelnik kad izgubi vlast vi ga se odrićete,, imaksimalno pljujete po njemu a do malo prije ste mu se kleli

PBZ-SMŽ ništa nema, ja se nisam kleo ni u jednog političara niti sam bio član bilo koje strane, ali imam pravo reći da mi se Kolinda sviđa kao političarka, glasao sam i ja za Josipovića prije pet godina jer mi je bio manje zlo od Bandića. Druga je stvar što su ljudi postali osjetljivi i isključivi, podijeljeni, mene to ne dira, uvijek ću glasati za opciju za koju procijenim da je manje zlo, tu glasam protiv, a kod Kolinde sam po prvi put od Tuđmana glasao za.

Nego da pitam što mi treba da upišem pola hektara livade u Arkod, jel to idem tamo gdje smo i prvi put upisivali ili u agenciju za plaćanje?
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Ideš u APPRRR i doneseš posjedovni list, ako nije tvoje još ugovor o zakupu.
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Ideš u APPRRR i doneseš posjedovni list, ako nije tvoje još ugovor o zakupu.

Dakle agencija za plaćanje i vlasnički list, to ću riješiti kod prijave poticaja, do 15.5 se mogu prijaviti?
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ja imam sve papire od jedne parcele u najmu ali si nemogu upisati jer bivši korisnik se nije izbrisao van. Jel se tu šta pojednostavio?
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Ništa ni danas bitno da su njihove plaće redovne i na vrijeme a za nas ona stara uzrečica kaže-- čekaj vole da trava naraste,............


:(clap):
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh