• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kod mene dobili poticaj za krave tak bar kažu ovi kaj su u gostioni proslavili poticaj .
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,225
I tako sam i ja dobio za krave, ali to nije puno novca pogotovo sad kad treba za proljetnu sjetvu kukuruza..
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ma penez čoveka pokvari, zato nam niti nedaju. Znaju oni to po sebi pa nežele da se pošten narod pokvari!
71d73fffa178eed08a7451821d715308.jpg
 

alki

Novi član
Tu od
2 Velj 2015
Poruka
8
A kaj če nama lova seljacima pa mi smo buni ko brod mislim dugova.Novac kvari ljude.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
A kaj če nama lova seljacima pa mi smo buni ko brod mislim dugova.Novac kvari ljude.

ovo je stvarno nevjerojatno,ona izjava onog retarda od ministra sinoć da je isplatio 1,5 mld kn,sranja sa rokovima,ma znam da je zadnji datum 30.06. ali toliko blamirat sebe,narod pravit budalama pa to nije za vjerovat,ma narod ima vlast kakvu zaslužuje.....al koga izabrat.....koja je to bijeda i beznađe......pa di su danas novinari da ga pitaju neka uživo ljudima kaže šta je i kad isplatio,ma sutra ga dovest u Savsku ako uopče uspije prosvjed.....pa gdje su.........ma ništa ......balkanci smo mi bračo moja mila i to čemo i ostati.........može me pljuvat sad ko god hoče al to je tako........:icon_hang:
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
PBZ SMŽ ništa, Čobi je gulio krumpire i bio pokajnik protiv Sanadera, a što sadašnjeg ministra čeka?
 

gusta

Član
Tu od
27 Pro 2012
Poruka
235
labavi ja isto gledam sinoć emisiju i razumim lažova to je njemu več ušlo u naviku ,,,ali Brlošić šuti i prića neke gluposti kao da je pao sa marsa i onda si zapjevam ima neka---- tajna veza
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Meni također čudan taj Brlošić, oni njemu pametuju kako mi nismo konkurentni, kako da budem konkurentni kad francuz i švabo svojem seljaku daju subvencije da može proizvod za 0 eura prodavat, treba razbucat EU u tri, četiri regije i samo unutar tih regija da se trguje inače ode sve u pm, počeli su bunit i talijani, španjolci...
 

dado 1

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
185
ja ne kužim zašto se mi ne možemo organizirat kao i branitelji i tražit ostavku ministra i ostalih....
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
ja ne kužim zašto se mi ne možemo organizirat kao i branitelji i tražit ostavku ministra i ostalih....

I šator da postavimo, pa vidiš da ni Matić ne daje ostavku, oni se uhvate fotelje da se zbrinu za 4 godine, dignu kredite, rate im 10.000 kuna mjesečno, a od 10.000 žive.
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,420
Samo ne znam kako kod tih prosvijeda uvijek isplivaju kao vođe neki sumnjivi, mutni ljudi :icon_scratch:
 

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
260
A jel bi mogla komora ili udruga Život poslati demantij u ponedjeljak u emisiju otvoreno da ministar nije govorio istinu? Pa Novokmet ili Togonal bi to morali pročitati...

Kaže ministar:

"Prije, ovih dana smo, prvi dio poticaja isplatili u visini od milijardu i pol kuna...do 30.06. još milijardu i pol kuna..."

19.02.2015.- 34:04min
http://www.hrt.hr/enz/otvoreno/
 

lucky

Član
Tu od
4 Ruj 2013
Poruka
124
Smrad kakvog svijet nije vidio zajedno sa cijelim SDP-om i svima oko njih!!!!!I više neću čitati ni forum ni vijesti !!!!
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
gustavo.........ne kiti se tuđim perjem.......se vas budem tužil:icon_axe::icon_rofl:.......hladno,vruće,komarci.......moje riječi malo izmjeniš i potpišeš...no,no:drink:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
A jel bi mogla komora ili udruga Život poslati demantij u ponedjeljak u emisiju otvoreno da ministar nije govorio istinu? Pa Novokmet ili Togonal bi to morali pročitati...

Kaže ministar:

"Prije, ovih dana smo, prvi dio poticaja isplatili u visini od milijardu i pol kuna...do 30.06. još milijardu i pol kuna..."

19.02.2015.- 34:04min
http://www.hrt.hr/enz/otvoreno/

vidiš,vidiš...ovo nije loša ideja......trebalo bi nazvat novu TV popričat sa nekim al možda bi prikladnija emisija bila "provjereno" ili čak "što me žulja"....:icon_scratch:
 

vikicab4

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
277
KRŽ-žiro račun raspoloživo točno 0 kuna,tekuči točno 0 kuna i nemaš se oko čega nervirat idem kalat drva da se malo opustim:(hi):
 

DELO1

Član
Tu od
9 Ožu 2009
Poruka
378
Osiječka županija, hypo banka, poticaja već par godina dobivam oko 50.000 kn zemlja+ stoka+integrirana, nisam blokiran, sada na računu od poticaja ukupno 5021 kn e pa računajte koliko je to posto ...:s:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh