• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Pod hitno nam vratite Čobu, Šolčića i Sanadera ima još nešto za pokrast, a malo će i nama dat i mi ćemo bit sretni- 3 dana.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Nije to ništa iz EU. Oni prvo moraju isplatiti te novce iz svoje kase i tek onda tražiti povrat od unije. Nisu niti u uniji veslo sisali pa da daju lovu samo na lepe oći. A kaj se tiče drugog dijela i to bude samo je upitno u kojem iznosu, zato molim ne širiti dezinformacije. Ja kolko vijerujem tim Šubićima, Brlošićima i ostaloj ekipi toliko im niti ne vijerujem jer i oni dosta mlate praznu slamu sam da se izreklamiraju i pojave na televiziji.

To smo čuli jučer na predavanju koje je držal Milorad Šubić iz međimurske savjetodavne... Ako laže on,lažem i ja, samo je on dobar stručnjak,i ljudi ga cijene,pa su mi njegove informacije nekak najpouzdanije.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Kaj se tiće Šubića čovek je inače majstor svoga posla i tu mu skidam kapu, ali da zna kaj bu se dešavalo sa spoticajima za 4mj. to pa mu ne verjem, jer niti agencije nisu bile sigurna sad sa prvim dijelom kad bu krenul. Tak je i pred godinu dana jedna iz agromeđimurja trubila meni pred svima u bolnici da je s poticajima kraj itd itd, kao ona sve zna jer dela u upravi. Ja imam 28g a ženska je bila oko 50+, i svi su stali na njezinu stranu kao ona zna jer to dela...., ja sam joj pred svima rekel nek ne mlati gluposti i nek to trži nekome drugome a ne meni. Ugl, jedino je htjela ispasti pametna pred 25 ljudi i ništa drugo, kao kaj ti balavac znaš!
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Pod hitno nam vratite Čobu, Šolčića i Sanadera ima još nešto za pokrast, a malo će i nama dat i mi ćemo bit sretni- 3 dana.

Kad je Čobi bio nije policija seljacima kazne stiskala, ajde sad na cestu s traktorima, ovi režu sve živo i svi šute i svima dobro, deložiraju, izbacuju na ulicu i nikome ništa, glasali su i sad šute.
 

zetorcrystal

Aktivni član
Tu od
23 Lis 2013
Poruka
272
Dobio sam dsnas rjesenje o ovrhi nad novcanim sredstvima,sad me zanima ako zna ko od vas dal ja mogu to otic u finu uplatit odma da mi racun ne blokiraju da mi poticaj kad dode ne zeznu
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
U banki ni slučajno odi u Finu i pitaj tamo na šalteru za ovrhe na koji račun da uplatiš da bude odmah vidljivo..
Govorim iz vlastitog iskustva jer sam bio u blokadi.
Ako uplatiš na račun vjerovnika fina nema uvid i neče skinuti blokadu..
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Moj Gustave ti neku gadnu korist imaš od hdz-a kad toliko drukaš za njih, pa čak i za one koji su dokazano krali i pljačkali ili si im možda lojtru držao??:icon_weed:
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Moj Gustave ti neku gadnu korist imaš od hdz-a kad toliko drukaš za njih, pa čak i za one koji su dokazano krali i pljačkali ili si im možda lojtru držao??:icon_weed:

Da bar imam neku korist drukao bi i više, jednostavno imam tu domoljubnu crtu u sebi koju sadašnja vlast nema i hoće je ubiti u narodu, Sanader je u biti više štete napravio svojom politikom HDZ-u nego Hrvatskoj i teško je sad ljude vratiti, a HDZ jedini ima tu snagu da svrgne ovu vlast koja vodi u propast države. Kao što kažeš pojedinci su krali ali nisu slali policiju na seljaka i nisu ljude iznosili iz njihovih domova što je meni puno teži zločin, a i SDP ima svojih igrača od gradonačelnika Vukovara, Dubrovnika, SMŽ županije da ne nabrajam dalje.

PBZ-SMŽ ništa.
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
HDZ jedini ima tu snagu da svrgne ovu vlast koja vodi u propast države.

Ajme majko...pa HDZ je sustavno 15 godina uništavao i na kraju uništio ovu državu. Nema te vlade koja će izvući ovu državu iz ove krize u jednome mandatu.
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
HDZ je kao stranka jedina u povijesti optužena za korupciju. Mislim da je nemoguće da se ikad to desi bilo kojoj drugoj stranci jer ne postoji toliko lopova na jednom mjestu. Svaka čast Jadranki Kosor koja je bila izuzetak .
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
HDZ je kao stranka jedina u povijesti optužena za korupciju. Mislim da je nemoguće da se ikad to desi bilo kojoj drugoj stranci jer ne postoji toliko lopova na jednom mjestu. Svaka čast Jadranki Kosor koja je bila izuzetak .

Ma kakva Kosorka, krtica SDP-a ko i Sanader kojeg je UDBA gurnula na mjesto premijera, nemoj me vući za jezik jer politika nije tema već poticaj, al ovo je naša nada :)

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/...a-duznosti-u-uredu-predsjednika---373126.html
 

Lule

Novi član
Tu od
16 Velj 2015
Poruka
16
ljudi molim vas pustite se politike. Nije to za svakog...ne da vi ne znate vec da se ne zamarate:smile:
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Ha ha oprosti ali još ću samo jednu digresiju dati i onda šutim na ovu temu :eek:: .
Ni na kraj pameti mi nije povlačiti te za jezik ali da je Kosorica krtica SDP a to je vic godine :icon_rofl: , ona je prva pokrenula antikorupcijsku hajku i razotkrila puno mutnih afera u zna se kojoj stranci.

A za našu nadu Kolindu se slažem sa tobom u potpunosti , hvala bogu istupila je iz HDZ-a te više nije njihov član :icon_super: .
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Da bar imam neku korist drukao bi i više, jednostavno imam tu domoljubnu crtu u sebi koju sadašnja vlast nema i hoće je ubiti u narodu, Sanader je u biti više štete napravio svojom politikom HDZ-u nego Hrvatskoj i teško je sad ljude vratiti, a HDZ jedini ima tu snagu da svrgne ovu vlast koja vodi u propast države. Kao što kažeš pojedinci su krali ali nisu slali policiju na seljaka i nisu ljude iznosili iz njihovih domova što je meni puno teži zločin, a i SDP ima svojih igrača od gradonačelnika Vukovara, Dubrovnika, SMŽ županije da ne nabrajam dalje.

PBZ-SMŽ ništa.

Vrlo je domoljubno uništit svaku šansu naciji za 3 generacije unaprijed.:icon_toilet:
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,929
ne kuzim kak ljudi ne shvacaju da zato sto se prije 15 godina djelilo sakom i kapom-sada dolazi na naplatu u obliku kamata i glavnica...za 15 godina bude druga prica.kod je jakovina jedva isplatio poticaj bilo je krasno pa makar se cekala lova mjesec dana,jer za 15 godina nebudemo imali ne poticaja,nego ni poljoprivrede,sve to budu unistili..
nebude bolje dok god zivimo na kredit,a ruku na srce,malo malo novi kredit dize vlada za sanaciju dugova itd..od prije tih famoznih 15 godina kada se dijelilo sakom i kapom...
ono sto se tada dogadjalo sada nam se obija o glavu...oni su si kupili glasove za narednih 15 godina,sebe i svoje opskrbili,zaposlili,umirovili,pokupili otpremnine,a kako bude drugima boli ih briga!
nekad davno je jedan covjek rekao,neznam kako se zove,ali odzvanja mi u glavi.
"bez bogatog seljaka,nema ni bogate drzave"
a dok seljaci god cekaju poticaje ko ozebli sunce,svaka nadolazeca godina bude sve gora i gora...
nazalost.tesko mi je uopce zamisliti da netko ko ima hrpu hektara,uhodanu proizvodnju i svu mehanizaciju i strojeve je u blokadi,pod ovrhom itd..ne razumijem kako tu nitko ne stane na kraj.bez svega mozemo,svih luksuza,ali bez HRANE nemozemo.dok to netko u nasoj drzavi ne shvati,dok se ne stane na kraj UVOZU govnarske prehrane koju nece nitko drugi u europi osim nas,nebude nam bolje...
Drzim svima fige da im poticaji sto brze sjednu da si pokrpaju sve troskove!
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Poticaji će biti jer uskoro idu u potpunosti iz EU blagajne, što se tiče uvoza tu se može puno napraviti ali nema političke volje, ako austrijanci mogu reći nema uvoza jabuke dok ne prodamo svoju možemo i mi.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh