• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ja bio u 15h na bankomatu, zagrebačka banka- Međimurska županija, ništa za oranice. Deste Međimurci, dajte se javite kaj opet sam čutite i pu... kak po običaju?
 

Rancher

Član
Tu od
4 Velj 2011
Poruka
135
Vise nista ne kuzim.... da li je pola ili sve!
Prosle godine je islo 100% za eko i tug u prvoj isplati....kako je ove godine!?
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,123
Svaka mjera je isplaćena 50%...
Jer kako inače može biti 1,5mlrd sada i 1,5mlrd naljeto?
A jednako se iplaćuje svima jel..
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Po birtijama čekaju ili nisu još svladali internet?
Ma Međimurci kak Međimurci, glavu držiju dole i šutiju, nedaj Bog da bi se tko kome zamjeril! To ti je takvi mentalitet, mene je valjda nekšni usputni napravil kaj se usudim glasiti! :)
 

kika8888

Novi član
Tu od
23 Velj 2015
Poruka
5
Ima li tko da nije dobio nista od poticaja za krave i za zemlju...
Nama jos nista nisu dali...
Bbz
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Ima li tko da nije dobio nista od poticaja za krave i za zemlju...
Nama jos nista nisu dali...
Bbz

Najprije su dali nama sirotinji iz SMŽ najsiromašnije županije i onim jadnim slavoncima.
 

seljancica70

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
126
moja pticica u pravu poticaj bio poslije 7 tug integrirana i osnovno ma gdje je ona pticurina koja siri dezinformacije
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh