• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Ima u Vž :(think):
Bitno da sam ja danas u vž na trgovačkom sudu istjerivo pravdu sa nekim lopinama,i naravno ......popušio u pravnoj državi,al nema veze samo nek se namirio stečajni upravitelj,zaštitari,hep i ostali....a nas koji smo dali robu ko je..:fiery:
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
EKOLOŠKA POLJOPRIVREDNA PROIZVODNJA 2014 2.136,64 HRK

PROGRAM JEDINSTVENIH PLAĆANJA - BEZ FINANCIJSKE DISCIPLINE - U.73/09, NASLOV III - KALENDARSKA GODIN 1.188,01 HRK

Radi se o EKO 0,87ha, u arkodu označeno kao oranica.
Bilo je rečeno da će sada EKO ići 100%. Mada ni prošle godine nije isplaćeno 100% (6200kn/ha). Navodno se tome možemo nadat od sljedeće godine kada će sve isplaćivat EU i ravnat naše poticaje sa svojima (trebali biti višlji).
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
863
jel ima neko u vt-pod da nije dobio ništa danas(osim mene):mur::confused::icon_sad::(shake):

Sad bio na bankomatu i vidim da je sjelo.Imam samo oranice i mislim da je oko 1100 kn/ha, ne znam točno.RBA banka.
 

zetorcrystal

Aktivni član
Tu od
23 Lis 2013
Poruka
272
Meni pise uplata program jedinstvenih placanja..sad je u tom i mlijeko valjda al specificno placanje po kravi mislim da nije....lani mi je pisalo za zemlju i mlijeko regionalno a ove godine pak drugacije...sad ga ti znaj!!:'(
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Bitno da sam ja danas u vž na trgovačkom sudu istjerivo pravdu sa nekim lopinama,i naravno ......popušio u pravnoj državi,al nema veze samo nek se namirio stečajni upravitelj,zaštitari,hep i ostali....a nas koji smo dali robu ko je..:fiery:

Ko ti život zagorčao ?
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
A jedna firma iz mog kraja(ljekovito bilje),ja i ekipa predali kamilicu,firma otišla u k.... i sad se pokušavamo za nešto izboriti al to je pišanje uz vjetar.E sad kako smo mi iz vt-pod županije dospjeli na trgovački sud u vž,poima nemam...a valjda je lakše priječi 100 km u vž nego 20 u vt.Ukupno potražujemo preko pola milijuna kuna a danas nam se nudilo 49 ts kn,al zato stečajni uzeo 20 ts kn i danas zaboravio doči na ročište pa eto čemo mi doči ponovo....sam sad nagovaram ekipu da tražimo od njega dnevnice i putne troškove:mad::
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Kad bi izvuko ono kolko sam sad potrošio za sudove i pravnike...puna šaka brade,al mislim da neču ni to:frown:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

duhanac

Član
Tu od
27 Stu 2014
Poruka
186
jel to ljekovito bilje budančevica.... ima još koga je sjebo mamici mu.

e da i čuo sam da bi ove godine moglo po prvi put bit isplačeno max po ha 2350 kn.(mislim za oranice)
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Da momak al jeli tebi juče sjelo,meni nije pa me lovi panika....prošle godine nisam dobio ni povrat osiguranja,isto mi sjebali papire:fiery:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Kolega pa ti sad stvarno tražiš previše.
Kad bi bilo 2350 to bi bilo super. Da nam i 2000 ispadne bolje je nego lani 1560
A tih 351 ti je povjesno pravo nekakvo tako nešto.
Ako je sad bilo 1100 i kako je reko da je isplata 55-60% onda je 2000 neka računica mislim da je tih 2350 previše a svjestan je Zoki da je popušio vlast tako da nebude bas Šakom davao ili bas hoće staviti karamarku jeza u gaće
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh