• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
732
A vidi, komunisti i oni bivsi u hdzu, nece nikada dati seljaku, jer to nije njegov svijet. Kad se sjetim kada se izglasavala nezavisnost hrvatske, sdp je napustio sabor i rekli su da to nije njihova drzava. Zivi zid su djeca komunjara iz drzavnog jalovog sektora. Preostaje nam hss, pa makar to bio i hrg.
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
Do srijede poticaj oko 600 kuna po ha na računima poljoprivrednika.Gledajte sutra u poljop. emisiji..
 

Eros

Član
Tu od
11 Velj 2015
Poruka
78
Do srijede poticaj oko 600 kuna po ha na računima poljoprivrednika.Gledajte sutra u poljop. emisiji..

To je manje nego 50%

Nego od kuda ti to tj. jel to provjerena informacija?:icon_axe:
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
Provjereno. To je toliko koliko je ,naravno da nije pola,ali bolje išta nego ništa. Sutra Pezo u poljop.emisiji sve objašnjava..
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Najbolji ministar poljoprivede bi bio Kraljičak definitivno, mada ne volim HDSSB kao stranku. Odlično vodi niz godina resor poljoprivede i na terenu s ljudima je non- stop a to je jako bitno za seljaka.
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,725
Dečki moji od kada se ministri biraju po sposobnosti? Neki kažu revitalizirati će selo. Pa nije to otići u dućan i kupiti kilu kruha. Da bi od jajeta ponovno dobio jaje treba oko godina dana, a za druge životinje da ne pričam. Ili u svemu tome ima nešto dobro za mene, treba revitalizirati i seljake, poljoprivrednika, pa i meni i mojim vršnjacima kojih je najviše u poljoprivredi možda skinu 20, 30 godina da ima tko raditi.
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Alaj ga ovaj gosp. Pezo serenda na Plodovima zemlje. Misli se nametnut svojim kao' narodnim govorom'. Puše i laže, kada je opće poznato da velikima se pogoduje!
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,821
Neznam jeli tko gledao i koliko je kome smiješno ali mene je nasmijao do suza. :(giggle):
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Jel na kraju rekao sta?Ide poticaj il ne?

Od sutra kaže.

Pezo ko i inače u svojim nastupima na Plodovima zemlje, da nije žalosno bilo bi smiješno.
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
jel si gledo emisiju.....na temelju čega si zaključio ovo gore?
Manje bitno. Bitno da su inf. točne. Imam izvor koji je pouzdan i točan.Nije rekao iznos,ali ja imam inf. 600 kn. /ha. Vidjet čemo uskoro.:drink:
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Gledao sam emisiju i uhvatio se za nešto što je rekao "poticaji više neće ići po površini ili količini". To je nešto novo, po čemu će sada obračunavat?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh