• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,114
Jel ima tko da je dobio 1 uplatu u iznosu 80kn po ha ?
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Neki nikad zadovoljni, da, bolje bi bilo da nismo dobili nista. Reci " hvala lijepo, ko vas hebe" i u nedjelju zaokruzi hdz.
Ja sam za oko 1ha eko vocnjaka dobio sada 600kn.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,926
Ja dobio 1467kn placanje sa poljoprivredne prakse korisne za klimu i okolis bez fin. Discipline,te
2288kn program osnovnih placanja bez fin discipline,imam 3,78ha oranica i 2,59ha livada.
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Ja dobio oko 200 kuna po hektaru, a upao sam i u zeleno i kao mladi poljoprivrednik.....to nije ni 10 % od ukupnog sto bi trebao dobiti po onome kako su pricali, nadam se da ce jos ici nesto.....
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,514
Heheh bolje da nisu nista, a na proljece sve. Ovako ce biti drz ne daj. Ko im da glas za tih par sto kn. posvadio se s pamecu. Osim onih koji su u 4 godine odjenom postali poljoprivrednici, a nisu imali ni kvadrata svoje zemlje.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Heheh bolje da nisu nista, a na proljece sve. Ovako ce biti drz ne daj. Ko im da glas za tih par sto kn. posvadio se s pamecu. Osim onih koji su u 4 godine odjenom postali poljoprivrednici, a nisu imali ni kvadrata svoje zemlje.

Bolje i sad dio nego kasnije dignu umjetni i sve i džaba mi onda .
Nije da ih falim baš me briga ko ce da vlada biće isto.
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Heheh bolje da nisu nista, a na proljece sve. Ovako ce biti drz ne daj. Ko im da glas za tih par sto kn. posvadio se s pamecu. Osim onih koji su u 4 godine odjenom postali poljoprivrednici, a nisu imali ni kvadrata svoje zemlje.

Neki nikad zadovoljni. I zakaj uvijek politiku uplitati u sve ?
Pa Europska komisija je odobrila isplatu tih sredstava za sve zemlje članice a ne samo za Hrvatsku.
Ne mogu vjerovati da ljudi uopce razmisljaju na nacin da je to kupovanje glasova. Ja sam svoje mišljenje i odluku za koga cu glasati donio na temelju nekih drugih, relevantnijih stvari a ne na temelju da mi je netko isplatio ono sto mi zakonski pripada. Takvo razmisljanje je prihvatljivo za ljude necu sad reci kakvom inteligencijom..
Ljudi treba nam pozitivna klima, pozitivno razmisljanje, vedrina i optimizam na svakom koraku, samo to nama samima moze biti vjetar u leđa. I zato ovu dobru vijest o avansnoj isplati poticaja prihvatite kao odlicnu vijest.
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Bas me zanima tko ti to od kandidata nudi taj vjetar u leđa i sve sto si nabrojio...
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Podržavam adonisa bassera.
Pozitivno razmišljanje, vedrina i optimizam su tri ključne stvari za olakšanje naših svakodnevnih tegoba. Takav pristup djeluje poput sigurnosnog prsluka kod brodolomca. Ne osigurava izlaz iz teškoća, ali znatno povećava šanse za spas, a pesimistično razmišljanje je kao uteg privezan za nogu brodolomca.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh