• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
525
Tako je i Bambi trčkarao po livadi ko naš Adonis, vjetar mu je puhao u leđa, i onda je dobio kuglu u plećku...
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,514
Hehe vidis upravo vedrina i optimizam proizlazi iz covjeka samog, a ne iz nekog Jakovine. Pa mi upravo tih par sto kn. ne znaci nista nit mi trebaju sada.
Zamisli inteligencije jednog ministra kad donese odluku da zabrani tocenje plavog u karnistere. A to mu je jedan od sitnijih bisera.
No...kako god bilo ovaj nece ostat, makar i Zoki dobio jer se prodao njemu dragim crnokosuljasima [emoji2]
Koji su to uspjesi ministarstva? Ipard, sapard, mjere rur. raz.? Pa i to su eu novci kako si vec rekao...
 

krešo1

Član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
156
Koliki su poticaji (akontacija) stigli na vaše račune ? Meni sjelo 367 kn. po hektaru !!! Sramota !!! Komunjare žele samo naše glasove na izborima.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Kak misliš zabranil točenje plavog u kanistre? Prvi glas.

Poslano sa mog ALCATEL ONE TOUCH 5020X koristeći Tapatalk
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,514
Nekad bilo, par dana trajalo [emoji3] Ne znam jel stvarno mislio da ce mu taj pokusaj destabilizacije hr. seljaka proci.
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Meni danas sjelo još 500kn/ha:

AGEN. ZA PLAĆ. U POLJ., RIB. I RUR. RAZVOJU - RN ZA PLAĆ. POT. IZ EAGF

Do sada nešto preko 1000kn/ha, eko trajni nasad.
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,725
Neki nikad zadovoljni, da, bolje bi bilo da nismo dobili nista. Reci " hvala lijepo, ko vas hebe" i u nedjelju zaokruzi hdz.
Ja sam za oko 1ha eko vocnjaka dobio sada 600kn.

Misliš ako se to zaokruži da u idući ponedjeljak počinje teći med a u utorak mlijeko. Previše su me se naj**ali i jedni i drugi da bih im više išta vjerovao.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Misliš ako se to zaokruži da u idući ponedjeljak počinje teći med a u utorak mlijeko. Previše su me se naj**ali i jedni i drugi da bih im više išta vjerovao.
Evo takve ljude ja volim, objektivne, oženili nas i plavi(malo više) i crveni, a najviše smo si sami krivi što nas šišaju ko ovce kako njima paše.

Poslano sa mog ALCATEL ONE TOUCH 5020X koristeći Tapatalk
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,725
Nisam ja baš previše objektivan, ali imam puno godina i dugo pamtim, a oči i pamet me još koliko toliko služe. Ne može mi netko prodavati fore da će revitalizirati selo, a misli da je krava ljubičasta. Što se za jednu jedinicu mjere uništi, treba bar dvije jedinice te mjere da se popravi. Da se sutra sve seljake koji su u gabuli dovede u pozitivu i ponudi da nastave dalje s onim što su dotada radili 70% ih to ne bi prihvatilo.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,926
Ja jos dobio 1078kn preraspodjela placanja..ukupno oko 4800kn za 3,78 ha oranica i 2,59 ha livade..
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Tako je i Bambi trčkarao po livadi ko naš Adonis, vjetar mu je puhao u leđa, i onda je dobio kuglu u plećku...

Ha ha, krivo si si interpretirao, ja ne trčkaram po livadi vec se po blatu u cizmama penjem na visoku uzbrdicu kako bih dosao do cilja. Ili da lakse shvatis, ujutro se budim u 5 sati i radim svaki dan do 20 sati i tako vec 20 godina. Cijeli život sam radio najmanje tri posla kako bi nesto postigao u zivotu. Unazad 5 godina se bavim samo poljoprivredom, pratim i javljam se na sve natječaje i mogu reći da sam se nasao u poljoprivredi. Tajna uspjeha je puno, puno rada uz veliki angazman i fokus na sve pozitivne stvari i situacije koje ti se nude svaki dan, samo ih treba prepoznati i najvaznije imati ih hrabrosti uzeti.
Ako trosis previse energije na glupu politiku i iz svake situacije izvlacis samo negativne stvari, zajamcen ti je neuspjeh u zivotu. I naravno, cijeli zivot ces trckarati livadom trazeci tu kuglu koja ce te svako malo pogoditi u plecku :(nod): .
 
Posljednje uređivanje:

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
525
Adonis, nije bila namjera narugati ti se, radim preko 40 ha zemlje i imam na gruntu 26 komada blaga, 16 krava+ostalo, tak da znam što je tlaka.
 

adan

Član
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
410
Heheh bolje da nisu nista, a na proljece sve. Ovako ce biti drz ne daj. Ko im da glas za tih par sto kn. posvadio se s pamecu. Osim onih koji su u 4 godine odjenom postali poljoprivrednici, a nisu imali ni kvadrata svoje zemlje.
E lijepi moji plavi, kaj stvarno mislite da vam bu bolje s kradezeovcima? No bu vam kak vam bu, sami ih birate. Mene brine to kaj i mi koji ih ne želimo morati kusati ista g.... Ali ovo nije politički forum. Ja iskreno uopće ne kužim kakvi su to poticaji, sjele tri uplate za nešto,a za kaj pojma nemam. No bolje da su sjele nego da su ustegnuli.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh