• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

starter

Član
Tu od
17 Ruj 2012
Poruka
193
i danas nista,jel ima kakav rok te isplate i jel ima jos tko da nije dobio nista?
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
i danas nista,jel ima kakav rok te isplate i jel ima jos tko da nije dobio nista?
Jesi otvarao kakav zaštičeni račun,pa ga nisi provjeravao. Meni sve stiglo na zaštičeni,a nisam u blokadi ,samo ga nisam zatvorio..Lovu prebacio na poslovni i sve ok.
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
E znaju oni i kada se kod njih ispuni da se ne dobije poticaj, žaliti se mozes dragim bogu.
 

duhanac

Član
Tu od
27 Stu 2014
Poruka
186
Po mojoj logici.... koji su predali zahtijev za potpore u poljoprivredi za 2015, i isplate krenile kako će oni znat po kriterijima tko je mladi poljoprivrednik s xxx obrazovanjem NIKAKO. Znači ove god u isplati nema logike da će bit isplate za mlade poljoprivrednike osim ako gledaju godine.....
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,514
Svjedodzbu sam donio kad sam otvarao opg tako da znaju, a kriteriji su jasni. Dok prijavljujes poticaj mislim da i ima kvacica za mlade.
Bas cu pogledat u banci sta pise, koliko sam kontao dobio sam malo vise od ostalih.
 

Ivan01

Član
Tu od
28 Tra 2012
Poruka
72
Pozdrav svima, neznam dal sam na pravoj temi al pitanje: 38g mi je, planiram podići nasad eko-lijeske za početak na 1ha, imam OPG. Poticaj je 16800kn/ha tako sam čuo. Ima li neko ovdje tko se bavi sa lijeskom i da mu je isplaćen poticaj. Čuo sam da postoji još neki poticaj za mlade znači upadam u to. Hiljadu stvari čovjek se pogubi u svemu tome....dal se isplati ulazit u sve to? netko sa iskustvom
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Sve si krivo čuo. Poticaj dobiješ za trajne nasade + eko i mislim da je to oko 6500kn/ha bez mjere 11. Kod mladih poljoprivrednika se osim godina gleda još jedna druga stvar a to je završena škola. Nema poticaja za mlade poljoprivrednike ako nemas završenu neku poljoprivrednu srednju školu ili faks. Mislim da tečajevi za mlade poljoprivrednike još nisu krenuli. Ako imaš školu, svjedožbu ili diplomu treba odnest u apprrr.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,926
Ja sam zvao u apprrr i rekli su da do kraja iduće godine moram završiti izobrazbu a imam i potvrdu da sam ove godine upisao ali nije im potrebna.
 

vvvvin

Član
Tu od
4 Velj 2014
Poruka
70
Nema zasad nikakvih inform o tome da je isplata zavrsena,a kalkulaciju je ne moguce napravit!
 

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
230
zašto nitko ne odgovori na to pitanje jel je isplaćeno ili nije za mlade ja nemam nikakve uplate za mlade a trebao sam dobit ili ..............
 

vvvvin

Član
Tu od
4 Velj 2014
Poruka
70
Pise na agroklubu u izjavi g.Peze da isplata predujma jos nije završena???Koliko kome i za sto tocno vjecni tabu!
 

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
230
da sam ja ministar!!!!!!! tolko za oranice,tolko za livade, tolko za kravu, tolko za june, tolko za mlijeko itd pa zar je to tako teško reći?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh