• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

turki

Član
Tu od
30 Ožu 2011
Poruka
118
Jel netko zna kad bi trebala iči sljedeča rata isplate poticaja i u kojem postotku?
 

matijas311

Član
Tu od
19 Tra 2010
Poruka
243
Kad bi bilo sve vraceno sto je pokradeno drzava sad ne bi bila duzna. Da budemo jasni krali su i plavi i crveni a i zeleni, neki vise neki manje al su krali

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
krali su i danas kradu partijski i udbaški sinovi, a takvih je daleko najviše među karasanaderovima 99%:icon_axe::mad::
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Meni je sjelo od tri put, kad se zbroji, 746 kn po ha. 8,44 ha oranica, od toga 0,5 ha povrce, ostalo zitarice. Uz to jos i 1 ha livade, ali su mi rekli da na to ne ide poticaj. Ako je to 20 ili 30% od ukupnog iznosa, to je odlicno.

Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
Jel netko zna kad bi trebala iči sljedeča rata isplate poticaja i u kojem postotku?

prvo se treba formirati nova vlada
novi ili nedaj bože stari ministar
tek onda se može razgovarati o nekim isplatama ili konkretnim potezima u poljoprivredi
do tada mislim da možemo moliti boga da ovi iz mosta ipak znaće neku prekretnicu u hrvatskoj politici
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,954
Otkad na livade nema poticaja?meni su prilikom zahtjeva rekli da ide i na livade i pašnjake i ugar...sad tko tu koga???
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,223
Naravno da ide i na livade. Prosle godine je bilo 700 kn/ha a od sada bi placanja trabala biti ista kak za oranice tak i za livade.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,663
Naravno da ide i na livade. Prosle godine je bilo 700 kn/ha a od sada bi placanja trabala biti ista kak za oranice tak i za livade.
Za livade ide poticaj samo ako imate stoku i ide prema uvjetnom grlu koliko je meni poznato i objašnjeno.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
E tu je caka. Nemam prijavljenu stoku. Ali livade ostaju u sustavu svakako, zbog one raznolikosti i cudesa. Jos mi fali jutro da mi tri razlicite kulture dodaju jos neke postotke.
I ispravka, 867 kn/ha sam dobio.

Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,740
I to one stoke koja jede sijeno, odnosno smatra se da je stoka preživači i konji.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Mislim da je na stranicama Agro kluba bila obavijest ili članak da još treba ići nekakva lova za proizvođače mlijeka,kada,koliko ,debeli ???????
 

Rancher

Član
Tu od
4 Velj 2011
Poruka
135
Od kada je to da livade idu po uvjetnom grlu!?
To nesta novo od iduce godine ili..... to mi do sada nitko nije spominjao.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,663
Od kada je to da livade idu po uvjetnom grlu!?
To nesta novo od iduce godine ili..... to mi do sada nitko nije spominjao.
Mislim da se ti podaci vade iz JRDŽ i ako imate livade u poticaju da za svaki hektar treba imati određeni broj UG da bi se dobio poticaj za livade,a tko nema stoke ne može dobiti poticaj za livade: icon_weed:
 

Rancher

Član
Tu od
4 Velj 2011
Poruka
135
Ok samo me zanima da li to ide od 2016. godine.
Zadnjih nekoliko godina za livade nisu trebala uvjetna grla.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh