• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
230
ja isto spadam u mlade poljoprivrednike al nemam pojma sta su platili mislim da bi to trebala biti posebna isplata pod drugim nazivom na računu ak sam u krivu ispravite me
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Ja sam dobio za mlade. Pogledaj koju stranicu unatrag šta točno piše.
 

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
230
ja dobio za okoliš za osnovna plačanja i treća uplata pod nekom šifrom a za mlade nista ne piše
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,926
Imam preraspodjelu,osnovno i zeleno..za mlade nemam..zato pitam,da li je tko dobio uplatu "mladi" ili nesto slicno.
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Hele,to što si napisao iz EAGF,pa to piše kod svake uplate,nije oznaka da je za mlade

Ma zabunio sam se, mislio sam na ovo ali i to su "mali" a ne "mladi".


PROGRAM ZA MALE POLJOPRIVREDNIKE - PRERASPODJELA PLAĆANJA - U.1307/13, ČL.61, 4142 - KALENDARSKA GODINA 2 015 - BG, DE, HR, PL,
i
PROGRAM ZA MALE POLJOPRIVREDNIKE - PLAĆANJE ZA POLJOPRIVREDNE PRAKSE K ORISNE ZA KLIMU I OKOLIŠ - BEZ FINA NCIJSKE DISCIPLINE - U.1307/13,
 

skjd4755

Član
Tu od
8 Velj 2015
Poruka
224
http://www.mps.hr/UserDocsImages/Potpore/MLADI 18.2.15..pdf


tu je kao objašnjeno

evo kratko....Jedinični iznos plaćanja po hektaru jednak za sve mlade korisnike u RH i iznosi 25% nacionalnog
iznosa izravnih plaćanja4
(koji će ovisiti o ukupnom broju hektara u RH za koji će biti zatražena
potpora u 2015. godini).
Iznos će biti automatski dodan uz osnovna prava na plaćanje za prve hektare (do najviše 25), a
mladi poljoprivrednici će trebati Agenciji za plaćanja dostaviti dokaze o (stručnom) obrazovanju.
 

azram

Član
Tu od
20 Velj 2012
Poruka
172
Evo i ja dobila. A mene sad zalazima gdje se to ide na te tecajeve i koji su to tocno za mlade poljoprivrednike? Jer naravno oni u agenciji nista ne znaju
 

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
230
Evo i ja dobila. A mene sad zalazima gdje se to ide na te tecajeve i koji su to tocno za mlade poljoprivrednike? Jer naravno oni u agenciji nista ne znaju

jel ti piše da je za mlade ili
 

gramzon

Novi član
Tu od
4 Stu 2015
Poruka
19
evo kratko....Jedinični iznos plaćanja po hektaru jednak za sve mlade korisnike u RH i iznosi 25% nacionalnog
iznosa izravnih plaćanja4
(koji će ovisiti o ukupnom broju hektara u RH za koji će biti zatražena
potpora u 2015. godini).
Iznos će biti automatski dodan uz osnovna prava na plaćanje za prve hektare (do najviše 25), a
mladi poljoprivrednici će trebati Agenciji za plaćanja dostaviti dokaze o (stručnom) obrazovanju.

Znači ako sam dobro shvatio ja sam već taj novac dobio unutar one stavke sa opisom "program osnovnih plaćanja"?
 

gramzon

Novi član
Tu od
4 Stu 2015
Poruka
19
Evo i ja dobila. A mene sad zalazima gdje se to ide na te tecajeve i koji su to tocno za mlade poljoprivrednike? Jer naravno oni u agenciji nista ne znaju

Imaš programe osposobljavanja u raznim ustanovama za obrazovanje odraslih i učilištima.
Kad smo već na toj temi ako netko zna gdje u sjevernoj HR uskoro kreće program osposobljavanja za voćara molim PM. Pitao sam na par mjesta ali još nemaju dovoljno zainteresiranih za početak programa.
 

azram

Član
Tu od
20 Velj 2012
Poruka
172
Da pase mi za mlade. Danas sam pitala u agenciji i rekla mi je gospodja da se radi na tome da bude neki tecaj ili nesto za sve jednaki. E sad ko zna ka dista bude. A sta se npr priznaje pod te mjere 1 ruralnog razvoja?
 

azram

Član
Tu od
20 Velj 2012
Poruka
172
E prvo su mi rekli da je bilo to za mlade. Onda sam zvala u agenciju i oni su rekli da to jos ipak nije isplaceno.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh