• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,954
Za drugi mjesec izvršenje proračuna je bilo objavljeno 1.2 ako se ne varam..tako bi trebalo biti i 1.3. i vidjet ćemo da li smo u planu za ožujak!
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Jer i nakon današnje emisije imaš isto mišljenje?

Naravno da imam, svi su prilozi odrađeni korektno i profesionalno, a to što ti nisi zadovoljan odgovorima onih koji daju te odgovore i koji su za to plaćeni dakle ljudi u min. poljop. i agenciji za plaćanje i nerazumiješ da PZ ne dijele novce i ne provode politiku i nije im dužnost da prosvjeduju ili se samospaljuju za tvoja prava ili interese i nerazumiješ da to moraš radit sam ili zajedno sa ostalima kojima je to interes i nerazumiješ..., ma ništa ti nerazumiješ, ti voliš da ti čobo lijepo obeća, pa te o tvom tršku naguzi, pa ti opet obeća, pa te opet i td., no problem je što ti nisi jedini koji nerazumije i zato jesmo tu di jesmo i još ćemo potonuti.:(shake):
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,123
Hah, sad si me baš nasmijao...
Pa naravno da nisam zadovoljan sa odgovorima, a vjerujem da i većina drugih nije . Mogli su navest kontakt osobu koja je dala takve loše informacije itd, da neduljim.

Što se tiče čobe, ja njega nisam nigdje spominjao tak da nevidim poveznicu.

A to što si imaš svoje mišljenje, neznači da je ono ispravno kako pokušavaš nametnuti..
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,223
Dingo, prilog o poticajama niti je odrađen korektno niti profesionalno. Ako mene pitaš odrađen je kao pravi novinarski kukavičluk na koji nismo navikli da gledamo u Plodovima zemlje. Novinarsku slobodu ne bi smio nitko placati a meni izgleda da su se usr..i zbog toliko najavljivanih smjena u HRT-u.
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,740
Zanima me kako bi ovi u Agenciji mogli znati kada će biti isplata? Oni su zadnji u tom lancu i oni doznaju kada će biti isplata kada isplata krene. Obični mali kotačići u tom mehanizmu koji počinje sa ministrom financija, pa ministar poljoprivrede, pa šef agencije i kada ovi na terenu doznaju lova je već na računu. Tko god na terenu priča kada će biti isplata pravi se važan bez pokrića.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,967
Atako je to kod nas državna televizija i eto.
Nesmiju istinu reći.
Istina je da ih je briga za poljoprivredu.
Da su sebi rješili besplatne stanove povlastice za odvojeni život.
A za poticaje koga briga ionako mljekarstvo će propasti opet cijena dolje.
Koga briga zar je njih briga nijedne rječi o tome.
Oni su to rješili da unište i to ce tako završiti.
Zato i idu da se manje posije pa da neko veći uzme od tih malih kad propanu.
Hdz je pokazao opet svoje pravo lice
 

teranova

Član
Tu od
29 Sij 2013
Poruka
47
Zanimljivo,kako uvijek samo na nama seljacima lome neke reforme i proracune ,sva druga placanja mogu ici iz privremenog proracuna dok poticaji NE!Ne mogu ici zato sto im ne odgovara CIFRA,koju nam duguje pa cekaju 10.3 da nam onda kazu koliko ce nam UKRASTI!!!!
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Zanimljivo,kako uvijek samo na nama seljacima lome neke reforme i proracune ,sva druga placanja mogu ici iz privremenog proracuna dok poticaji NE!Ne mogu ici zato sto im ne odgovara CIFRA,koju nam duguje pa cekaju 10.3 da nam onda kazu koliko ce nam UKRASTI!!!!

Ni tebi nije jasno, zato pod hitno treba ukinut još 2 sata matematike u školama (tamo ih ionako tlače i uče računat- one gluposti razlomke, postotke, kamate i td.) i uvest još 2 sata vjeronauka, tako da pojačamo vjerovanje, da kada nam nešto obećaju, a onda nas naguze da ostanemo u uvjerenju da to rade za naše dobro i u njaboljoj namjeri i da vjerujemo da je isposništvo zapravo spasenje za nas i da ni slučajno nebi bili u stanju izračunat koliko su nas koji put zapravo razguzili i koliko će nas to još koštat u budućnosti.:icon_axe:
 

gusta

Član
Tu od
27 Pro 2012
Poruka
235
Ja poćeo po preporuci 1 potpredsjednika moliti oćenaš ne samo ujutro nego i navečer da njemu bog rasvjetli pamet..........Mislim na poticaj. ha ha. Jedan ću i za 2 potpredsjednika.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Nisu ovo ni lose ideje, jer iz ovog izmeta nas samo Bog i moze spasit...
 

teranova

Član
Tu od
29 Sij 2013
Poruka
47
Ni tebi nije jasno, zato pod hitno treba ukinut još 2 sata matematike u školama (tamo ih ionako tlače i uče računat- one gluposti razlomke, postotke, kamate i td.) i uvest još 2 sata vjeronauka, tako da pojačamo vjerovanje, da kada nam nešto obećaju, a onda nas naguze da ostanemo u uvjerenju da to rade za naše dobro i u njaboljoj namjeri i da vjerujemo da je isposništvo zapravo spasenje za nas i da ni slučajno nebi bili u stanju izračunat koliko su nas koji put zapravo razguzili i koliko će nas to još koštat u budućnosti.:icon_axe:

Kuzim ja to sve!!!Oni bi najsretniji bili da smo svi mi , kao oni nesretnici u Sjevernoj Koreji kad im onaj njihov ""PIN PONG"" kaze nesto , a oni nesmiju ukljucuti svoje mozdane vijuge,nego sljepo vjerovati i slusati kao neke ovce i telad!!!I vrc ide na bunar dok se ne razbije,a tako ce ovi brzo proci ako nastave zajebavati i praviti budale u startu!Jer oni neznaju drukacije funkcionirati .njima nonstop trebas disati za vratom da se ne opuste previse!!!A sa obzirom kakvi su nam prestavnici razno raznih seljackih udruga ,ONI CE LAGANO I BEZ ZURBE!!!
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,740
Jedan oče naš je malo. Trebalo bi svako bar tri ujutro, u podne i na večer. A nedjeljom organizirati molitvene skupove. Samo se bojim da bi oni to proglasili subverzivnom djelatnošću i vrijeđanjem njihove zdrave uspaljene pameti.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh