• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Kaće poticaj?

Šalim se naravno. Ovih dana se o ovome priča na sve strane, svi pitaju i svi sve znaju a u stvari nitko ništ nezna pouzdano. Prenosim jedan neslužbeni trač iz banke ovih dana koji kaže kako će se prvi dio isplaćivat od polovice 4. mjeseca a to se može odužit i do kraja mjeseca tako da s poticajem ne možemo računati jer sjetva do tad mora bit gotova.
 

skjd4755

Član
Tu od
8 Velj 2015
Poruka
224
Iako je to tzv.trač,ukoliko bi doista isplata krenula po terminima iz tračeva,ministra bi trebalo razapeti jer bi se ispostavilo da je i na današnji dan znao kad će ići isplata a šutio je ko pi...a pitanja je bilo bezbroj.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,872
jedina pozitiva je ako će biti tako da će biti mali razmak između 2 isplate...ako ih uopće bude!
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Kolega ima nekog duga od lani u belju za kooperaciju i dogovor kad će poticaj da bu to rješio ali sad zovu ga da nebude tak brzo poticaj neka to rješi da može dobit repromaterijal...
Nažalost mislim da u ožujku nebude jel nam promjene pre brzo idu...:mur:
 

skjd4755

Član
Tu od
8 Velj 2015
Poruka
224
http://prigorski.hr/mlinaric-nova-v...-odluku-o-smanjenju-pdv-na-proizvodnju-hrane/
I to je to!
To je Mato Mlinarić koji je morao nešto reći "reda radi" a da nije postavio pitanje o poticajima.
Još jedna piz...koju treba maknuti s mjesta udruge jer je očito da šuti jer i on čeka usluge.
Samo treba dobro kopati za svakog predstavnika udruga,koji kao "da je zamro" u ovo vrijeme,što je sve uspio riješiti za sebe u prvoj godini nove vlade pa nakon toga javno prozvati ministarstva,predsjednicu i Tim's tim.
Ili da HITNO tražimo Perkovićku da nešto poduzme :)
http://direktno.hr/en/2014/domovina/26686
 

dullknife

Član
Tu od
21 Lip 2014
Poruka
217
bok, jel još uvijek 20 kuna biljega? Jel netko zna kaj o novom pravilu 1ha=1 pravo? to vrijedi samo za ljude kaj su u arkodu ili ono skupiš od nekoga u selu 1 ha i dodaš njegovo u ovo kaj imaš...
 

duhanac

Član
Tu od
27 Stu 2014
Poruka
186
Prava su ti ona koja si ostvario u 2014 god, ako smanjiš u 2015 god površinu smanjuje ti se odmah i pravo, ukoliko uzmeš parcelu od nekog u zakup, prijašnji zakupodavac ti nije dužan tebi dat pravo.

I mislim da ta prava sad vrijede dvije god..
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

dullknife

Član
Tu od
21 Lip 2014
Poruka
217
Imam samo 1.47ha prijavljenog. Tak sam prijavio prošle godine. To mi valjda priznaju ove ili ovih 0.47 ha brišu jer su u najmu? Rekla mi je gospođa u agenciji da mora biti 1ha ak hoču prijaviti, čitam upute nešto piše da ne treba ići bilježniku al to valjda vrijedi samo za zemlju koja je već upisana u arkod otprije.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,417
Ta zemlja što je u najmu, imaš li ugovor sklopljen sa tom osobom koja ti je dala zemlju u najam?
 

dullknife

Član
Tu od
21 Lip 2014
Poruka
217
imam ugovor, to smo lani radili prije nego sam prijavio za poticaje. To valjda još vrijedi ili ?
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,417
Onda će ti priznati 1,47ha. Jedino neće ako si napravio ugovor s tim na jednu godinu.
 

Hurki

Član
Tu od
20 Tra 2013
Poruka
241
Jeste se spajali ikako na agronet?

Meni neće uopće da uđe kad se logiram, samo mi ovo stoji :mur:
 

Prilozi

  • screencapture-www-apprrr-hr-1457470494091.jpg
    screencapture-www-apprrr-hr-1457470494091.jpg
    15.6 KB · Pregleda: 130

skjd4755

Član
Tu od
8 Velj 2015
Poruka
224
http://www.dnevno.hr/novac/minuta-s...-u-francuskoj-izvrsilo-je-samoubojstvo-901856

EU stavila na raspolaganje državama članicama u listopadu prošle godine, no niti ta sredstva nisu došla do poljoprivrednika. Podsjetimo, Hrvatskoj je pripalo 1.8 milijuna EUR-a na što je još nacionalna Vlada mogla dodati 100%-tni iznos, tj. dodatnih 1.8. milijuna EUR-a, no hrvatski proizvođači do danas nisu dobili taj novac, a rok za njegovu raspodjelu je kraj lipnja.
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
http://www.dnevno.hr/novac/minuta-s...-u-francuskoj-izvrsilo-je-samoubojstvo-901856

EU stavila na raspolaganje državama članicama u listopadu prošle godine, no niti ta sredstva nisu došla do poljoprivrednika. Podsjetimo, Hrvatskoj je pripalo 1.8 milijuna EUR-a na što je još nacionalna Vlada mogla dodati 100%-tni iznos, tj. dodatnih 1.8. milijuna EUR-a, no hrvatski proizvođači do danas nisu dobili taj novac, a rok za njegovu raspodjelu je kraj lipnja.

A šta ti je to, izračunaj koliko je to po OPG-u.

Jeste se spajali ikako na agronet?

Meni neće uopće da uđe kad se logiram, samo mi ovo stoji :mur:

Ja jučer, malo je štekao ali je radio.
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
:Evo drzava se zaduzuje za 9.2 milijardi,bit ce para za spoticaj :cool2:,samo jos ostaje pitanje kad :confused:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,730
A kak to misle vratiti?

Zapravo, uopće ne misle. Vraćat ćemo to stoljećima.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh